Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.01.2020 o 18:44, hungar napisał:

Złożyłem wczoraj wypowiedzenie mojej umowy zawartej 08-07-2019 z pakietami:

Familijny MAX,

Sport HD,

Film HD,

Cinemax HD,

Eleven Sports HD,

Opcja On The Go.

 

Umowa nie zawiera szczegółowego wykazu kanałów w pakietach.

 

Otrzymałem taką odpowiedź:

"Uprzejmie informujemy, że przedmiotowy kanał nie jest gwarantowany w warunkach Pana Umowy. Tym samym nie przysługuje Panu prawo rozwiązania Umowy bez wypowiedzenia oraz bez naliczenia noty obciążeniowej za rozwiązanie w czasie okresu podstawowego."

 

Nie wiem jak zweryfikować, czy rzeczywiście tak jest... 

Witam,
bez wglądu do konta nie jestem w stanie stwierdzić, jakie dokładnie usługi obejmuje Twoja umowa. Sugeruję, abyś ponowił wiadomość przez ICOK w tej sprawie, bądź skontaktował się z infolinią pod numerem: 699 00 2222 lub 222 127 222 (opłata zgodna z taryfą operatora).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dzień dobry,
Czy zamknięcie MTV Rocks umożliwia wypowiedzenie umowy bez kary? Mam MTV Rocks jako kanał gwarantowany. MTV 90s nie będzie prezentował tej samej muzyki co MTV Rocks więc nie jest to "tylko" zmiana nazwy.
MTV Rocks ma być zamknięty 5.10.2020, oficjalne info: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/mtv-80s-i-mtv-90s-koniec-vh1-classic-i-mtv-rocks

Edytowane przez gbartosz83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2020 o 23:05, Michał99 napisał:

Eska Rock TV będzie miała wciąż rocka w swojej ramówce.

Eska Rock TV to jest w ogóle ewenement na skalę polsatu, zamiast wrócić do nazwy Muzo.TV i pokazywać występy na żywo z radia muzo.fm jak dawniej to
pośrednio promują konkurencyjne radio (eskę rock - która nie ma nic wpólnego z eską rock tv) wobec muzo.fm

Eska Rock TV to same reklamy i za dużo klasyków.

Edytowane przez gbartosz83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

https://satkurier.pl/news/201186/kanal-atm-rozrywka-tv-zakonczyl-nadawanie.html?fbclid=IwAR0YRRhe6Y-b0J4s6p0eOmZ8juF5MMAab-ZRP86zmB7Y9WaoXhUz-dR-mIQ

 

kanał ATM Rozrywka TV zakończył nadawanie.... pytanie czy wchodził on w przeszłości w skaład któregoś z paietów "gwarantowanych" od kiedy nadawany był "promocyjnie" ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mnie ciekawi zaś inna sprawa a mianowicie czy załóżmy kiedyś w przypadku utraty praw piłkarskiej do Ligii Mistrzów posiadający je Cyfrowy Polsat może zmniejszyć abonentom ich płatności w przypadku kasacji całego pakietu Polsatu Sport Premium? Dziwnie byłoby płacić za coś co nie istnieje. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Poland napisał:

Mnie ciekawi zaś inna sprawa a mianowicie czy załóżmy kiedyś w przypadku utraty praw piłkarskiej do Ligii Mistrzów posiadający je Cyfrowy Polsat może zmniejszyć abonentom ich płatności w przypadku kasacji całego pakietu Polsatu Sport Premium? Dziwnie byłoby płacić za coś co nie istnieje. 

Nie placisz za tresci ale za program o konkretnej nazwie. Moga byc i tam telezakupy sportowe - to nie ma znaczenie. Oni gwarantują ci program o konkretnej nazwie nawet jak nadaje godzine w tygodniu

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Takiego dylematu to w historii CP chyba jeszcze nie było- czy zmiana koncesji to to zmiana programu a więc wypełnienie punktu regulaminu :?:

Cytat

Krzysztof Luft, członek KRRiT w latach 2010-2016. - Możemy to porównać do rejestru działalności gospodarczej, które prowadzi wójt czy burmistrz. Przecież on nie wydaje zgody na prowadzenie działalności, a jedynie dokonuje rejestracji. Tutaj jest tak samo. Sieci kablowe poinformowały, że od 26 września mają zamiar rozprowadzać ten program - TVN24 z koncesją holenderską. Z formalnego punktu widzenia to będzie zupełnie nowy program - podkreśla.

całość:https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27512680,luft-o-komunikacie-krrit-ws-tvn24-ma-sprawiac-wrazenie-ze.html#do_w=46&do_v=306&do_st=RS&do_sid=288&do_a=288&do_t=16&do_g=5&do_s=B&s=BoxNewsImg1

Luft to były członek, ale po kilku latach działalności w tej radzie chyba wie co mówi, ja akurat jestem już w okresie 6 przed końcem, ale ciekawe jak CP by zareagował gdyby ktoś po 26 września postanowił wypowiedzieć na tej podstawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...