Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Kinley85 napisał:

Witam

Mam pytanie odnośnie tego czy można jeszcze wypowiedzieć umowę w związku z usunięciem kanału cbs action? Okres rozliczeniowy mam do 10.01.20 także zostałoby im 2-3 na ewentualny kontakt i czy wtedy byłaby możliwość przedłużenia umowy 12m w tym 3 za darmo oraz dobrać 3 multiroom?

Z tego co pamiętam to wypowiedzenia można składać do końca stycznia 2020 r.

Napisz przez ICOK, to będzie szybko w CP. Ze poziomu swojego ICOK wchodzisz w zakładkę: Kontakt z Cyfrowym Polsatem - Napisz do nas - Telewizja - Warunki umowy - Okres podstawowy/Wypowiedzenia umowy. I piszesz wypowiedzenie i na koniec robisz wyślij.

Ja napisałam tak:

"W związku z zaprzestaniu emisji kanału CBS Action informuję, że nie akceptuję powyższych zmian programowych i wypowiadam umowę abonencką zawartą  - (tu data umowy)
Obecną umowę wypowiadam ze skutkiem na koniec obecnego okresu rozliczeniowego, bez zachowania okresu wypowiedzenia.
Kanał CBS Action jest kanałem gwarantowanym w mojej obecnej umowie."

 

Później na forum napisz w wiadomości prywatnej do Nowy 123, podając nr karty dekodera i napisz co chcesz.

Nowy 123 odpisze Ci, czy to jest możliwe lub co możesz otrzymać. Nowy 123 to konsultant pracujący w DUK.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam.

Mam Pakiet Familijny Max HD,Film HD, Cinemax HD,Sport HD 15/3 za 60zł i aneksowaną umowę z dnia 3.08.2019r.

Czy wtedy kanał CBS Action był kanałem gwarantowanym?

Przy podpisywaniu nie zwróciłem uwagi i nie otrzymałem spisu kanałów, pisałem przez ICOK o taki wykaz i do dzisiaj cisza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ig2205 napisał:

Witam.

Mam Pakiet Familijny Max HD,Film HD, Cinemax HD,Sport HD 15/3 za 60zł i aneksowaną umowę z dnia 3.08.2019r.

Czy wtedy kanał CBS Action był kanałem gwarantowanym? 

Przy podpisywaniu nie zwróciłem uwagi i nie otrzymałem spisu kanałów, pisałem przez ICOK o taki wykaz i do dzisiaj cisza.

 

Jeżeli dostałeś umowę w formie elektronicznej w pliku PDF, to tam masz na dole wykaz kanałów w tabelach. Sprawdź, czy widnieje tam w/w kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SatExpert napisał:

Mogą poprosić o udostępnienie IP i z tego trochę rzeczy mogą wydobyć. :/

Poprosić mogą, ale administracja forum niekoniecznie musi taką prośbę realizować.

 

Byłoby miło, gdyby nasz forumowy Kolega pracujący w pomarańczowych barwach sam się wypowiedział, czy taka forma reklamy mu odpowiada, czy raczej wolałby większą dyskrecję. Sam dowiedziałem się o nim czytając wątki, a z samego faktu, że się do niego zwracamy z przedłużeniami, wydawał się być całkiem zadowolony (pozdrawiam! Dziękuję za już i będę prosił o jeszcze :) ).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2020 o 10:51, ig2205 napisał:

 

 

Witam.

Mam Pakiet Familijny Max HD,Film HD, Cinemax HD,Sport HD 15/3 za 60zł i aneksowaną umowę z dnia 3.08.2019r.

Czy wtedy kanał CBS Action był kanałem gwarantowanym?

Przy podpisywaniu nie zwróciłem uwagi i nie otrzymałem spisu kanałów, pisałem przez ICOK o taki wykaz i do dzisiaj cisza.

 

Witam,
jeśli posiadasz pakiet Film HD oraz Familijny MAX HD, to kanał był gwarantowany w Twojej ofercie i do końca stycznia możesz rozwiązać kontrakt bez otrzymania kary umownej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale kilka stron wstecz(gdzieś na początku tematu o CBS Action ) ktoś wspominał że była kilkumiesięczna przerwa w gwarantowaniu tego kanału , @ig2205  ja mam umowę z 30.08.2019 i kanał jest w gwarantowanych.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wysłałem wczoraj przez ICOK pytanie czy mam CBS Action w gwarantowanych i czy mogę wypowiedzieć umowę z powodu usunięcia tego kanału to mi odpisali ze:

"Szanowny Panie

Dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Uprzejmie informujemy, że kanał CBS Action jest gwarantowany w Pana umowie."

ale nic o tym czy mogę wypowiedzieć umowę.

Tak więc pytanie czy na pewno można wypowiadać do 31 stycznia czy już minął termin,bo różne wersje czytam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Złożyłem wczoraj wypowiedzenie mojej umowy zawartej 08-07-2019 z pakietami:

Familijny MAX,

Sport HD,

Film HD,

Cinemax HD,

Eleven Sports HD,

Opcja On The Go.

 

Umowa nie zawiera szczegółowego wykazu kanałów w pakietach.

 

Otrzymałem taką odpowiedź:

"Uprzejmie informujemy, że przedmiotowy kanał nie jest gwarantowany w warunkach Pana Umowy. Tym samym nie przysługuje Panu prawo rozwiązania Umowy bez wypowiedzenia oraz bez naliczenia noty obciążeniowej za rozwiązanie w czasie okresu podstawowego."

 

Nie wiem jak zweryfikować, czy rzeczywiście tak jest... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...