Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.12.2019 o 13:54, Maniek871101 napisał:

Panowie można wypowiedzieć umowę przez ICOK? Oczywiście z powodu zabrania kanału CBS Action. Jeśli tak to jak ma brzmieć treść  takiego wypowiedzenia?

icyfrowypolsat.pl-masz wszystko opisane-powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Wysłał już ktoś z was wypowiedzenie w sprawie w/w kanału, ale jest posiadaczem Smart Domu i ma tv jako produkt uprawniający? 

Jak z pozostałymi usługami jeśli dokona się aneksu poprzez przedłużenie umowy na tv na nowych warunkach? 

Ps. Wesołych Świąt dla wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Wysłał już ktoś z was wypowiedzenie w sprawie w/w kanału, ale jest posiadaczem Smart Domu i ma tv jako produkt uprawniający? 
Jak z pozostałymi usługami jeśli dokona się aneksu poprzez przedłużenie umowy na tv na nowych warunkach? 
Ps. Wesołych Świąt dla wszystkich. 
Ja mam jak Ty drugi jest Internet za -50% trzeci za 1zł po nowemu jest chyba -10zl?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARTIPAPK

Niedawno aneksowałem umowę z powodu wycofania kanału CBS Action

 posiadam Smart Dom 4 na tv jako produkt uprawniający

drugi produkt z rabatem 50% to internet  ulga została zachowana 

nic się nie zmienia jeśli aneksujesz umowę  i utrzymasz wymagana kwotę abonamentu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłając jakąkolwiek korespondencję poprzez formularz kontaktowy w ICA pozostaje po niej jakiś ślad na koncie? Złożyłem w ten sposób wypowiedzenie, ale w sumie nie mam żadnej gwarancji że to się wysłało, bo nie ma żadnego śladu po tej wiadomości. Może powinienem otrzymać maila, że wiadomość dotarła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli złożyłeś poprawnie wypowiedzenie poprzez ICOK to od razu po wysłaniu otrzymujesz informacje 

coś w sensie ,,Twoja wiadomość została wysłana,,

a po jakimś czasie dostajesz potwierdzenie  wysłania wypowiedzenia w  ICOK 

Sam błędnie wysłałem więc wiem o czym piszę 

Możesz spokojnie wysłać jeszcze raz sprawdzając czy po kliknięciu ,,wyślij'' otrzymasz potwierdzającą informację

a może tak jak u mnie formularz  wrócił do poprawy /chodziło  o błąd z  numer telef./ czego nie zauważyłem 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest tak jak piszesz. Wcześniej nie zwróciłem uwagi wysyłając wiadomość, a teraz spróbowałem wysłać pustą i wyskoczył błąd z numerem telefonu. Wysłałem ponownie wypowiedzenie, poprawiając wcześniej numer telefonu i nie dość, że otrzymałem potwierdzenie jej wysłania, to jeszcze pojawiła się ona w moich wiadomościach, a w tym momencie przyszedł email z potwierdzeniem. Dzięki!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja rozwiązana. Ale wyjaśnię Wycofanie kanału CBS, w wypowiedzeniu zaznaczyłem, że rozwiązanie umowy z dniem 30.01.2020, data została potwierdzona na ICOK oraz infolinii.

 

Ps. Ile jest na oddanie sprzętu od dzisiejszego rozwiązania? I czy musi być w oryginalnych pudełkach?

Edytowane przez Sierak2012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone przez ICOK. Dziś dostałem informacje: Niniejszym potwierdzamy wpływ deklaracji rozwiązania Umowy do siedziby naszej firmy. Wpłynięcie jest równoznaczne z rejestracją wypowiedzenia? To pytanie kieruję w szczególności dla wszystkich którzy składali wypowiedzenie za pośrednictwem ICOK, ponieważ zastanawiam się czy mogę dzwonić do DUK i przedłużyć umowę.

Edytowane przez deejay_18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którymś wątku jest rozpiska, co wchodzi w skład wyposażenia danego dekodera. Na pewno w PVR-ach dołączany jest kabel HDMI. Wesoła sytuacja była kiedyś z HD5000, bo w pewnym okresie kable były dołączane, ale ich zwrot już nie był wymagany - zmieniła się lista wyposażenia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...