Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Marekgd napisał:

Witam, a gdzie mogę odszukać wykaz kanałów gwarantowanych w mojej umowie?. W papierach nic nie ma, w icok też próżno szukać. Mam pakiet Familijny max hd + Pakiet Cinemax HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Opcja ON THE GO, Pakiet VOD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Katalog treści online . Umowa z 25.07.2019. 

Ważne jest czy podpisałeś w tym dniu jako nowy klient czy kontynuacja. Różne są Warunki Oferty dla tych umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od ICOK "Warunki Oferty - Telewizja satelitarna dla NOWYCH klientów -  z dnia 26.08.2019 r". Obowiązuje ona od 26.08.2019 do 30.03.2020 r i tam już nie ma CBS Action w gwarantowanych kanałach pakietu Film HD. Tak więc chyba 26.08.2019 jest datą graniczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, _Artek_ napisał:

Mają do 30 dni pismo możesz wysłać przez icok jak nie wyślesz nic to nadpłata powinna przyjść przekazem pocztowym :D.... ja też czekam 

Ja dzisiaj dostałem zwrot, czekałem od zeszłego czwartku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniało :). Nie żebym się czepiał :>.

 

W dniu 9.10.2019 o 13:14, _Artek_ napisał:

 czekam na oferty świąteczne u konkurencji i zrywam umowę mam nadzieje że uda mi się raz na zawsze pożegnać się z PPV cyfrowego polsatu i aneksowaniem umowy jak tylko polsat uzyska nowe prawa sportowe które i tak sprzeda do canal+

 

W dniu 9.10.2019 o 17:07, Ceberebek napisał:

I obiecujesz,że nie będziesz już się "udzielał" w dziale CP? ?

 

W dniu 9.10.2019 o 17:49, _Artek_ napisał:

Tak mogę Ci to obiecać :D

 

1 godzinę temu, szunaj napisał:

A dzisiaj dostałem kasę na konto.

 

1 godzinę temu, _Artek_ napisał:

Ja też ;)

@_Artek_ to jak będzie :rofl:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, masbach napisał:

Czy miałeś tego dnia przedłużenie umowy, czy jako nowy klient? Pytam się, bo kolega miał podpisaną umowę jako nowy klient.

Aneks-przedłużenie

1 godzinę temu, roratoga napisał:

Czy po złożeniu wypowiedzenia udało się komuś wynegocjować obniżenie abonamentu w związku z tym że mimo wszystko oferta została zubożona czy w grę wchodzą tylko standardowe warunki jakie negocjuje się przy aneksach przedłużeniowych ?

To czy i co wynegocjujesz to już tylko twoja brocha, wypowiedzenie z powodu usunięcia kanału powoduje że możesz ewentualnie zgodzić się na opcję, która ci będzie odpowiadać z całkowitym rozwiązaniem umowy na czele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie: Pakiet Familijny Max HD Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Sport HD, Opcja ON THE GO, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD, Pakiet Eleven Sports HD - 105 xł

 

Koniec umowy 31 stycznia 2020(usunięcie CBS) co można wyrwać w takim przypadku? 6/24, cena taka sama jak dotychczas?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2019 o 17:33, Balzak311 napisał:

Dziś rano złożyłem wypowiedzenie. Ok godziny 17 kontakt konsultanta. Chwilowo podziekowalem na ofertę.

Opłaca się brać ofertę na 24/6. Skoro szykują się podwyżki???

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Nie znam Operatora ktory w ramach umowy oferowalby zmienne ceny w trakcie umowy na zobowiazanie podstawowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2019 o 15:57, roratoga napisał:

Czy po złożeniu wypowiedzenia udało się komuś wynegocjować obniżenie abonamentu w związku z tym że mimo wszystko oferta została zubożona czy w grę wchodzą tylko standardowe warunki jakie negocjuje się przy aneksach przedłużeniowych ?

Ciekawe spojrzenie na temat :D

Z 200 kanałów wyleciał z oferty jeden - więc cena adekwatnie powinna spaść o 0,5% :p

Idąc tym tokiem myślenia wydaje się że w chwili poszerzenia oferty o nowe kanały spodziewać się musimy podwyżki :(

A tak serio warunki są sztywne i jedyny duży bonus to kilka miesięcy za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie- ceny o ile podniosą to będą dotyczyć nowych umów(zapewne mojej też bo wypowiadam po 28.01), gdyby podnieśli wszystkim to mogło by ich kosztować dużo więcej niż przyniosło by zysku, jak usuwają kanał to ruch w umowach pewnie nawet 2-3% nie sięga,ale ruchy cenowe mogłyby uruchomić znacznie szersze zainteresowanie wypowiedzeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...