Jump to content
Duro Hombre

Zmiany w ofercie (kanałach CP) - czy można wypowiedzieć umowę?

Recommended Posts

29 minut temu, sapcio7 napisał:

Do mnie po wypowiedzeniu ze względu na usunięcie kanału zadzwonili z DUK i poinformowali, że umowa zakończy się 27 stycznia a nie 27 grudnia

Mnie dzisiaj konsultant z DUK także poinformował, ze moja umowa zostanie rozwiązana 23 stycznia, a nie w grudniu jak niektórym forumowiczom już się udało. Ponadto na pytanie o wymianę dekodera 7000 PVR na Evobox PVR, stwierdził , że wymiana dekodera przy pakiecie Familijny Max + Sport + Film + Cinemax (60 zł/mc), jest możliwa jedynie z doliczaniem 5 zł czynszu miesięcznie. Jak to możliwe, że jedni mogą rozwiązać umowę w grudniu a innych się przymusza czekać do końca stycznia, oraz czynsz za Evobox PVR też jest doliczany, lub nie, według widzimisię konsultanta?

Godzinę temu, sapcio7 napisał:

Evobox pvr + evobox lite, mowa była o tv satelitarnej.

Dla telewizji satelitarnej przepustowość Internetu nie ma znaczenia. Dekodery muszą zostać podłączone do jednej sieć Wi-Fi, aby usługa Multiroom działała prawidłowo. 

2 godziny temu, janek_wu napisał:

Mnie dzisiaj konsultant z DUK także poinformował, ze moja umowa zostanie rozwiązana 23 stycznia, a nie w grudniu jak niektórym forumowiczom już się udało. Ponadto na pytanie o wymianę dekodera 7000 PVR na Evobox PVR, stwierdził , że wymiana dekodera przy pakiecie Familijny Max + Sport + Film + Cinemax (60 zł/mc), jest możliwa jedynie z doliczaniem 5 zł czynszu miesięcznie. Jak to możliwe, że jedni mogą rozwiązać umowę w grudniu a innych się przymusza czekać do końca stycznia, oraz czynsz za Evobox PVR też jest doliczany, lub nie, według widzimisię konsultanta?

A widziałeś żeby ktoś tu na forum pisał, że przedłużal umowę i otrzymał pakiet za 60 zł zł i dekoder Evobox PVR HD bez czynszu?? Bo ja nie. A umowa na bank będzie rozwiązana w grudniu. 

Edited by Nowy 123

Ok, tego nie wiedziałem, ale przy nowych umowach za 60 zł, z tego co widzę w ofercie sklepu internetowego, to czynszu nie ma. Konsul z DUK temu zaprzeczał, więc nie wiem gdzie jest prawda. Z kolei dowolność w ustalaniu końca wypowiedzenia (w grudniowym okresie rozliczeniowym lub styczniowym) to już jakaś paranoja. Chyba CP ma za dużo abonentów i stara się część z nich zniechęcić do pozostania.

Zadzwoń gdzieś w poniedziałek na DUK jak już Twoje konto będzie rozliczone i zapytaj kiedy masz wprowadzone rozwiązanie umowy. Może być tak, że konsultant zasugierował się standardowym wypowiedzeniem i źle Ci podał. Ja obstawiam że będzie rozwiązana w grudniu. 

Witam. Czy ma ktoś nr telefonu do DUK bo na ogólnej infolinii po złożeniu wypowiedzenia ze względu na usunięcie kanału CBS Action dają słabe warunki przedłużeniowe?

3 godziny temu, janek_wu napisał:

Oferty są dobierane indywidualnie do potrzeb Klienta. Z poziomu forum nie mam dostępu do konta abonenckiego, dlatego też nie mogę przyjrzeć się sprawie. Dlatego proszę o zapisanie zgłoszenia przez ICOK zakładkę "Napisz do nas". Następnie prześlij mi numer karty z dekodera w wiadomości prywatnej, w celu przyśpieszenia realizacji.

47 minut temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Oferty są dobierane indywidualnie do potrzeb Klienta. Z poziomu forum nie mam dostępu do konta abonenckiego, dlatego też nie mogę przyjrzeć się sprawie. Dlatego proszę o zapisanie zgłoszenia przez ICOK zakładkę "Napisz do nas". Następnie prześlij mi numer karty z dekodera w wiadomości prywatnej, w celu przyśpieszenia realizacji.

Jeżeli są dobierane idywidualnie to dlaczego wszyscy mają tak samo ?

Chociaż ja jestem zadowolony - moją sprawę załatwiłeś na cacy .

• Upvote 1

Witam.

Może już było ale sytuacja jest dynamiczna. Czy w nowym przedłużeniu mogę zrezygnować z pakietu HBO?

@aroza możesz zrezygnować.

13 godzin temu, jonus14 napisał:

Można... emoji57.pngfd66fb8f88ebc1733957c8bd5100969f.jpg

W Rodzinnym HD  można już dobierać więcej niż jeden pakiet ?

@Nowy 123 ale to działa już od tych pakietów promocyjnych Rodzinny za 5 zł ,Familijny Max -30 zł ? Czy musi być standardowa cena ?

To samo z Ekstraklasą ,musi być Familijny Max -50 zł czy może być za 30 zł ?

Działa nawet przy Rodzinnym za 5 zł. Przy Familijnym Max początkowo trzeba było mieć cenę 50 zł żeby można było włączyć Ekstraklase, ale się to zmieniło i można włączyć nawet przy cenie 30 zł. 

• Thanks 1

Nie wiem czy w dobrym temacie zadaję pytanie.

Czy orientuje się ktoś jaki jest proces zwrotu nadpłaty przez CP ?

Czy CP sam zwraca nadpłatę, czy może trzeba jakieś pismo do nich wysłać w tej sprawie ?

Ja wysłałem pismo już 26 listopada odnośnie wypowiedzenia umowy i zwrotu kasy. Jak na razie do dzisiaj cisza :D A czasu im zostało już mało na ewentualne negocjacje umowy :E

Mają do 30 dni pismo możesz wysłać przez icok jak nie wyślesz nic to nadpłata powinna przyjść przekazem pocztowym :D.... ja też czekam 

Edited by _Artek_
  • Sad 1