Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, janek_wu napisał:

Wypowiedzenie złożyłem w środę przez ICOK, ale do tej pory nie było odzewu, ani nie ma śladu mojej wiadomości z wypowiedzeniem na ICOK.

Też tak mieliście? Może trzeba powtórzyć wypowiedzenie w APS?

Napisz wypowiedzenie prosząc o potwierdzenie że kanał jest gwarantowany i wprowadzony do systemu. Ja zszedlem z Premium do rodzinnego za 5zl 3 miechy za darmo. Kupię albo w player z canal plus 35zl chyba

1 minutę temu, ARTIPAPK napisał:

Ta oferta 12/3 wygląda dość ciekawie. 

Raz tak możesz na 3 aneksy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ok. grudnia/stycznia kończy mi się darmowy okres na abonament, więc warto byłoby skorzystać z możliwości i wypowiedzieć umowę ze względu na usunięcie kanału, a następnie przedłużyć. Obecną miałem 15/3.

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kobi666 napisał:

Wszedłem dzisiaj na stronę CP sklep i widzę że w ofertach wiele kanałów ma gwiazdki a na dole pisze że: kanał promocyjny czyli nie gwarantowany.

A mnie to dziwi że polsat nie daje wszystkich kanałów niegwarantowanych. Uniknąłby wielu wypowiedzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to do kiedy można składać maksymalnie wypowiedzenie w związku z usunięciem kanału CBS action. Pytam bo u mnie okres darmowy(6 miesięcy) kończy się 8 lutego i zastanawiam się czy można wypowiedzieć umowe w styczniu po 8 2020r.?? Dodam że kanał mam w umowie gwarantowany. W icoku napisali że tylko do 31.12.2019 można i zgłupiałem?? Proszę o pomoc :) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to, że tak wygladaja/wyglądać będą przedłużenia teraz?

Np wpierw 12\3, potem 15\1 (nie ma opcji 12\3) dalej 24\6 i dopiero 12\3?

O ile międzyczasie coś nie wypadnie z gwarantowanych kanałów, wówczas idziemy od nowa od najkorzystniejszej oferty albo nie wymienimy dekodera... Wtedy zaczynamy od np. 15\1 lub 24\4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Konfidell napisał:

Nie możesz cały czas brać 3/15. następnym razem musisz 1/15 6/24. Dopiero jak zrobisz "kółko "możesz znowu wziac

Weź podaj info tego "njusa". Bo to ,ze nie można brać ciągle 12 miesięcy to od dawna wiadomo. 15 i 24 bez problemu jedna po drugiej. A ,że się zmieniły warunki czyli zamiast 15/3 jest 15/1 to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Konfidell napisał:

Nie możesz cały czas brać 3/15. następnym razem musisz 1/15 6/24. Dopiero jak zrobisz "kółko "możesz znowu wziac

Co drugą umowę można brać 12/3.

Natomiast jeśli wypowiadasz umowę z powodu wycofania kanału to jest dostępna opcja 12 /3 nawet jeśli miałeś taką opcję ostatnio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nowy 123 co tam najlepszego idzie wyhaczyć obecnie Premium Max+Eleven za 105 zł+MR moduł +dekoder?Żadna wymiana sprzętu nie wchodzi w grę tylko pakiet i cena mnie interesuje.Ewentualnie np fikołki na ile idzie ugrać za free?Osoba ma też bardzo bogaty pakiet w PC+ .

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam do końca umowy 4 miesiące, korzystam ze  SmartDom,  telefon i TV rabatowana,  mam premium bez fikołków za 70 zł i evobox plus 3 MR, jak złożę wypowiedzenie ze względu na wyłączenie kanału gwarantowanego CBS ACTION mogę liczyć na ugranie 6/24 w tej samej cenie??

Edytowane przez Mako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, OlafS napisał:

.... prawidłowo od tego dnia włącznie mamy 30dni na wypowiedzenie.

 

Dlaczego wprowadzasz użytkowników w błąd? Prawo daje możliwość wypowiedzenia umowy od dnia otrzymania informacji o planowanej zmianie, minimum do dnia wprowadzenia zmiany. Polsat w regulaminie "dorzucił" dodatkowe 30 dni. 

 Fragment ustawy prawo telekomunikacyjne:

.......z wyprzedzeniem co najmniej miesiąca przed wprowadzeniem tych zmian w życie. Okres ten może być krótszy, jeżeli publikacja aktu prawnego, z którego wynika konieczność wprowadzenia zmian, następuje z wyprzedzeniem krótszym niż miesiąc przed jego wejściem w życie lub okres taki wynika z decyzji Prezesa UKE. Jednocześnie abonent powinien zostać poinformowany o prawie wypowiedzenia umowy w przypadku braku akceptacji tych zmian, przy czym termin na realizację tego prawa nie może być krótszy niż do dnia wejścia tych zmian w życie.

Edytowane przez simi
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@simi Ja opieram się o Regulamin Usług Cyfrowego Polsatu i pozwolę sobie zacytować jego stosowny fragment"

 

Cytat

§ 9 SZCZEGÓLNE WARUNKI ŚWIADCZENIA
DLA USŁUG TELEWIZJI

/.../

4. Cyfrowy Polsat zastrzega sobie prawo zastępowania programów telewizyjnych
i/lub radiowych w ramach Pakietu Programów przez inne programy lub
zmniejszenie ich liczby, jeżeli wynika to z ważnych przyczyn prawnych,
technicznych, organizacyjnych lub ekonomicznych. W szczególności zalicza się do
nich: utratę przez Cyfrowy Polsat uprawnień do rozprowadzania programów,
zaprzestanie nadawania programu przez nadawcę, zmianę satelity lub systemu
nadawania, zakończenie rozprowadzania z powodu zbyt niskiego poziomu
oglądalności. O zmianach takich Abonenci będą uprzednio informowani, w
szczególności poprzez emisję stosownego komunikatu tekstowego na ekranie
odbiornika telewizyjnego Abonenta, poprzez emisję w trakcie odbioru
programów przez Abonenta scrolla (przewijanego tekstu) informacyjnego
dotyczącego zmiany lub poprzez zamieszczenie informacji o takiej zmianie na
stronie internetowej Cyfrowego Polsatu lub na kanale dla Abonentów. W takim
przypadku Abonentowi przysługuje prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej
bez zachowania okresu wypowiedzenia, jednakże nie później niż 30 dni od
dokonania takiej zmiany
, ze skutkiem na koniec Okresu Rozliczeniowego, w
którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta o rozwiązaniu Umowy
Abonenckiej

Więc kolego z łaski swojej nie wprowadzaj innych w błąd, nie wiem jak ty, ale ja z CP podpisując umowę wzajemnie zatwierdziliśmy ten regulamin i ja się jego i jego postanowień będę trzymał.

Ps. wydaje mi się że nie bardzo zrozumiałeś pojęcie:

przy czym termin na realizację tego prawa nie może być krótszy niż do dnia... -bo to się tyczy INFORMACJI o zaistniałej rzeczy.

 

Więc kolego nie wprowadzaj w błąd.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...