Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sierpniu i to na początku to ligi startują ;).

Kto kupił jakie prawa będzie wiadomo w kwietniu/maju (wyniki poprzednich przetargów przykładowo ogłoszono pod koniec kwietnia).

Tak więc zakładając, że wszystko kończy się w czerwcu, a prawa przejmuje DAZN, Amazon czy inne TVP Sport Premium+ to masz właśnie pół roku płacenia przed sobą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Nie wypowiadaj się może na tematy, których się nie znasz. Ligi włoska i hiszpańska startują w drugiej połowie sierpnia - włoska w tym roku startowała w ostatni weekend sierpnia. U mnie w kalendarzu to koniec sierpnia. A prawa decydują się w różnym terminie. Tok temu hiszpańska rozstrzygnęła się w połowie sierpnia, chyba nawet na początku drugiej połowy, dosłownie tuż przed startem. Biorąc pod uwagę, że mnie interesuje komplet czyli LM, hiszpańska i włoska to komplet decyzji będzie właśnie w drugiej połowie sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Wilk79 napisał:

Zdaje się, że kolega pouczał innych o czytaniu że zrozumieniem a okazuje się, że sam z tym kuleje. Tłumaczę więc po raz ostatni:
Abonentowi przysługuje prawo do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia, jednakże nie później niż 30 dni od dokonania zmiany - NIE PÓŹNIEJ, ALE MOŻNA WCZEŚNIEJ. POLSAT O ZMIANIE POINFORMOWAŁ 25.11. I DOPUŚCIŁ SKŁADANIE WYPOWIEDZEŃ.
i dalej - ze skutkiem na koniec okresu rozliczeniowego, w którym przyjęto pisemne oświadczenie abonenta o rozwiązaniu umowy abonenckiej - CZYLI JEŻELI OKRES KOŃCZYŁ MI SIĘ 21.12. TO WYPOWIEDZENIE JEST SKUTECZNE NA TĄ DATĘ.
Mam nadzieję, że do kolegi dotarło.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Bzdury piszesz.Aby wypowiedzenie nabrało mocy musi dojść DO ZMIANY W OFERCIE, która w tym przypadku będzie miała miejsce w dniu 31.12.2019r.Wypowiedzenie możesz sobie składać ale to nic w tej chwili nieznaczy.Koniec Twojej umowy będzie na 21.01.2020r

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wilk79 napisał:

Jasne. Nie wypowiadaj się może na tematy, których się nie znasz.

 

O to samo prosiłbym Ciebie.

Liga hiszpańska w tym roku wystartowała 16 sierpnia, a informacje o tym kto ma prawa do sezonu 2021/2022 pojawiły się w kwietniu (https://media2.pl/l/n/149949)... Ty natomiast wyżej twierdziłeś, że kto ma prawa będzie wiadomo pod koniec sierpnia ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sztywniak napisał:

Aby wypowiedzenie nabrało mocy musi dojść DO ZMIANY W OFERCIE, która w tym przypadku będzie miała miejsce w dniu 31.12.2019r.Wypowiedzenie możesz sobie składać ale to nic w tej chwili nieznaczy.Koniec Twojej umowy będzie na 21.01.2020r

W takim razie dlaczego moja umowa kończy się 18.12.2019 (okres rozliczeniowy) a nie 18.01.2020?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, bugmenot napisał:
 
O to samo prosiłbym Ciebie.
Liga hiszpańska w tym roku wystartowała 16 sierpnia, a informacje o tym kto ma prawa do sezonu 2021/2022 pojawiły się w kwietniu (https://media2.pl/l/n/149949)... Ty natomiast wyżej twierdziłeś, że kto ma prawa będzie wiadomo pod koniec sierpnia ;).

Okej, pomyliłem sezony, ale miałem racje:
https://www.realmadryt.pl/news/60840-oficjalnie-eleven-pozyskalo-prawa-do-ligi-hiszpanskiej
 

15 minut temu, SatExpert napisał:
Widzę, że większość tekst wypowiedzenia napisała w iCOK-u - to ja jestem lepszy, bo w załączniku umieściłem wypowiedzenie w formie pliku tekstowego .doc.

Ja dołączyłem podpisany PDF, żeby nie było wątpliwości
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, SatExpert napisał:

Widzę, że większość tekst wypowiedzenia napisała w iCOK-u - to ja jestem lepszy, bo w załączniku umieściłem wypowiedzenie w formie pliku tekstowego .doc. ?

Ja załączyłem skan podpisanego wypowiedzenia, dzisiaj moja umowa została rozwiązana z wczorajszą datą, czekam na zwrot nadpłaty ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres rozliczeniowy do 15-go każdego m-ca.

Wypowiedzenie złożone 26.XI w środę, dzisiaj potwierdzenie z BOK, że przyjęli

i umowa ulega rozwiązaniu 15.XII. Płatność była z góry, zostaje tylko potem oddać sprzęt. 

Więc skończcie bić pianę kiedy można wypowiadać, nie ma na co czekać, tylko działać ?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość to wie, ale jest takich trzech gagatków, którzy wcielają się rolę rzeczników CP i próbują udowodnić coś innego. Od jakiegoś czasu zacichli, więc może dotarło.
A wszystkim, którzy chcą porzucić CP pozostaje rozwiązywać umowy już teraz i zastanawiać się nad wyborem kolejnej oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, czerstwy napisał:

.Masz wypowiedzenie umowa rozwiązana z najbliższym okresem rozliczeniowym.Chyba że wcześniej się dogadasz z operatorem.

 

19 godzin temu, czerstwy napisał:

Ale jakie to ma znaczenie co on chce?Operator powinien stosować sie do swojego regulaminu i nie ma obowiązku nawet dzwonić z ofertami.

 

17 godzin temu, czerstwy napisał:

W czym niby zaprzeczam? umowa będzie rozwiązan z  najbliższym okresem  rozliczeniowym chyba że wcześniej się dogadasz z operatorem(zgodzisz się na nową umowę zaproponowaną przez DUK).

Po pierwsze wcześniej zauważ przyznałem Ci już rację. Mówimy o usunięciu kanału gwarantowanego.Gdyby operator stosował się do regulaminu ,tak jak piszesz ,to po co ma dzwonić do abonenta i proponować mu kontynuację umowy. Złożyłeś wypowiedzenie ,dobrze ,to do widzenia i to wszystko.Sam wiesz jak to działa. Są osoby ,które z różnych względów chcą zakończyć definitywnie umowę i usunięcie kanału daje im taką możliwość. Ale jest dużo więcej osób ,które czekają na taki ruch aby ugrać lepsze nowe warunki i tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...