Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dobrze a jak te wasze wypowiedzenia mają się do tego że kanał nadal funkcjonuje i dopiero wg mnie od stycznia mozna rozwiazać umowę,nie wcześniej.Owszem wypowiedzenie można wysłać ale w wypowiedzeniu należy napisać ze żegnamy się z CP w pierwszym okresie rozliczeniowym po wyłączeni CBS Action, czyli w moim przypadku 06.01 żegnam się z CP.Jak specjalisci uważacie?

 

Kolego musieli dać trochę więcej czasu na wypowiadanie umów w miesiąc by tego nie ogarneli samych moich wypowiedzeń mają chyba 4 sztuki default_biggrin.png

I tak do jednego błędu się przyznaje też myślałem że można wypowiedzieć dopiero w grudniu (stąd pierwsze wypowiedzenie z końcem grudnia )bo dopiero w grudniu kanał wypada wiec to by było nawet logiczne ale w cp rzadko kiedy coś jest logiczne

I stąd kolejne trzy wypowiedzenia już z jutrzejszą datą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, rotalplus napisał:

Przy usunięciu Universala czy CBS Drama było to samo - CP nie zna własnego Regulaminu. Okres na bezkarne wypowiedzenia ogłoszone na okres od dnia publikacji komunikatu do dnia poprzedzającego usunięcie kanału z oferty. A regulamin mówi zupełnie co innego. No jak żyć?

Ja radzę żyć tak aby przestrzegać regulaminu na którym widnieje twój/mój/wasz podpis, a wtedy z całą pewnością nie będziemy mieli problemów. Podkreślam to moje zdanie a każdy musi wiedzieć co robi. Pozdrawiam.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolejce już są pewnie kolejne kanały do wylotu m.in. TV Republika, która zalega już całkiem sporo CP na reemisję na ich tp.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv-republika-wyniki-finansowe-2018-rok-3-mln-zl-straty-1-5-mln-zl-winna-cyfrowemu-polsatowi

 

Ciekawe czego ich trzymają?

 

A może @Specjalista_Cyfrowy_Polsat wypowie się o tym, co mówi Regulamin?

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Republika jest dopiero od F-max. Gdyby była niżej - to miałaby większą oglądalność i tym samym większe wpływy z reklam.

?

Poza tym jestem zaskoczony, że CP wymiękł pod naciskiem Abonentów, zdruzgotanych wycofaniem z oferty jednego z większych badziewi pośród kanałów filmowych.

?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli ten kanał nadaje jeszcze miesiąc to mam prawo wypowiedzieć umowę z powodu tej zmiany ze skutkiem natychmiastowym. 

Zaniosłem o 17.00 wypowiedzenie do punkt, a już o 18:00 dzwonili z DUK, że zarejestrowali pismo i czy mogą jakoś zachęcić do wycofania i pozostania w CP ;)

Edytowane przez TomPure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2019 o 18:24, wacek4 napisał:

A czy przy wymianie dekodera 12/3 skraca sie nadal do 12/1 ? (gdzies wczesniej czytałem że już nie)

Skraca się tylko przy wymianie dekodera głównego. U mnie będzie wymiana dodatkowych i aktywacja tylko 29 zł x2. Warto dla pozbycia się przekładania kart.

Pozostaje tylko pytanie czy 24/6,  czy 12/3. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, szunaj napisał:

 Napisałem w ICOK i po 15 minutach już nie było pieniędzy które nadpłaciłem. Ale pozostała kasa  po programie "Bonus Plus Bank". ?

W tym przypadku proszę o zapisanie zgłoszenia poprzez ICOK. Wybierz zakładkę Kontakt z Cyfrowym Polsacie -> Napisz do nas. Jeśli prześlesz mi numer karty w wiadomości prywatnej, to postaram się przyspieszyć realizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, TomPure napisał:

Zaniosłem o 17.00 wypowiedzenie do punkt, a już o 18:00 dzwonili z DUK, że zarejestrowali pismo i czy mogą jakoś zachęcić do wycofania i pozostania w CP ;)

Widzisz a @_Artek_ złożył 4 wypowiedzenia i zaledwie jedno mu przyjęli. Ale wydało się ,że do APS chodził w innym celu.:)

 

 

22 minuty temu, kocik89 napisał:

Czy mogę w ickoku sprawdzić czy moje wypowiedzenie jest przyjęte? 

 

Zadzwoń do DUK i tam się dowiesz czy wypowiedzenie zostało przyjęte. Od razu możesz nową ofertę dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, _Artek_ napisał:

 


Mi tylko piękna Pani z APS groziła ale to nawet było seksowne i grzecznie odpowiedziałem że „nie wydaje mi się ale jak będzie trzeba to zapłacę” lubię się bać pięknych kobiet ;D

 

 

Człowieku, skończ się podniecać jak dziecko, które dostało lizaka. Będziesz w wymarzonym PC+ i mam nadzieję, że skończy się twoja dziecinada na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kocik89 napisał:

Ale miałeś już podsumowanie? 

Wypowiedzenie masz już przyjęte. Teraz czekaj na telefon z DUK. Pierwsze pytanie będzie,dlaczego rezygnujesz z oferty ,czy rezygnujesz definitywnie czy może jednak chcesz przedłużyć umowę na nowych warunkach. Także trochę cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...