Jump to content
Duro Hombre

Zmiany w ofercie (kanałach CP) - czy można wypowiedzieć umowę?

Recommended Posts

33 minuty temu, marcinek5462 napisał:

Mam pytanko z innej beczki.

Jak to jest przy wypowiedzeniu umowy z kasą która została na wolnych środkach.

W jaki sposób mogę ja odzyskać. 

Zaznaczę że mieszkam za granicą A dokładnie w UK.

Będę wdzięczny za pomoc.

Jeśli Twoja umowa nie została jeszcze rozwiązana, to prośbę o zwrot nadpłaty możesz wysłać, korzystając z zakładki Napisz do nas w Internetowym Centrum Obsługi Klienta (ICOK): https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp w wiadomości zamieść swoje dane oraz numer rachunku, na który mają zostać zwrócone pieniądze. Jeśli umowa została już rozwiązana, to napisz w tej sprawie maila na adres: [email protected] 

Kurde dostałem z apsu potwierdzenie przyjęcia wypowiedzenia ale facet nie oddał mi oryginału treści wypowiedzenia i co teraz? Składać jeszcze raz?

• Like 1
  • Haha 1

Dla tych co mają "problem" z treścią wypowiedzenia:D

Moje wysłane przez ICOK brzmiało tak:

Cytat

Proszę o rozwiązanie umowy bez okresu wypowiedzenia z najbliższym okresem rozliczeniowym z tytułu wycofania kanału CBS Action.

I wystarczyło🤭

• Upvote 1

3 godziny temu, Nowy 123 napisał:

Przy wymianie to w ogóle nie masz opcji 12/1 tylko 15/1. Może czytałeś to że teraz przy umowie na 15 miesięcy masz 1 miesiąc gratis i nie ważne czy wymieniasz dekoder czy nie. 

A wariant 24/6 ? Można go wybrać przy wymianie dekodera? Jeżeli tak to nadal zostaje 24/6 czy zmniejsza sie do 24/4 ?

33 minuty temu, _Artek_ napisał:

Kurde dostałem z apsu potwierdzenie przyjęcia wypowiedzenia ale facet nie oddał mi oryginału treści wypowiedzenia i co teraz? Składać jeszcze raz?

Witam,
jeśli dostałeś potwierdzenie, to wszystko powinno być w  porządku i nie ma konieczności ponownego składania dokumentów. Jeżeli jednak masz wątpliwości, to możesz napisać w tej sprawie wiadomość przy pomocy Internetowego Centrum Obsługi Klienta (ICOK): https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp

Dzwoniłem na infolinie i konsultant mi powiedział że nie ma zarejestrowanego nowego wypowiedzenia a na dole strony potwierdzenia przyjęcia wypowiedzenia jest napisane że potwierdzenie jest ważne tylko w przypadku przedstawienia oryginału wypowiedzenia.

• Sad 1

Godzinę temu, wacek4 napisał:

A wariant 24/6 ? Można go wybrać przy wymianie dekodera? Jeżeli tak to nadal zostaje 24/6 czy zmniejsza sie do 24/4 ?

Zmniejsza się do 24/4.

18 minut temu, Nowy 123 napisał:

Zmniejsza się do 24/4.

Posiadam 4 dekodery (1 główny + 3 MR). Chciałbym wymienić je na  Evobox HD + 3x EVOBOX LITE. W tym przypadku, aktywacja przy wymianie wyniesie mnie 116zł (29zł x4) czy 88zł (1zł+29zł x3) ? Pytam bo przy podpisywaniu nowej umowy, aktywacja dekodera głównego kosztuje tylko 1zł

W dniu 25.11.2019 o 20:28, _Artek_ napisał:

szanowny Panie

Dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Uprzejmie informujemy, że wypowiedzenie zostało przekazane do realizacji.

Informacja z icok rozumiem że nie muszę już składać wypowiedzenia w APS

Niestety jednak nie dostałem informacji odnośnie daty zwrotu sprzętu mimo że o nie prosiłem.

2 godziny temu, _Artek_ napisał:

To ile tych wypowiedzeń wysłałeś :shock::-D ?

• Haha 1

"Uprzejmie informujemy, że oświadczenie o wypowiedzeniu Umowy zostało skutecznie złożone."

czemu tylko ja nie mam przekazania do realizacji?

Edited by g0nz0s

Posiadam pakiet Fam Max Hd+ FIlm + Sport + Cinemax + Eleveny + PSP + Dekoder Evo PVR. Place 85 zl miesiecznie. DO konca umowy zostalo 22 miesiace. Jesli zloze wypowiedzenie, to na jaka najlepsza oferte moge liczyc?

Też miałem info w icok że wypowiedzenie przekazano do realizacji. Dzisiaj rozpoczął się nowy okres rozliczeniowy, kasę pobrali i sygnał jest. Wg info umowa miała być dzisiaj rozwiązania. Co robić?

To ile tych wypowiedzeń wysłałeś :shock::-D ?

Jedno przez icok drugie w aps a jutro zmienię datę i pójdę złożyć trzecie bo 28 11 kończy mi się okres rozliczeniowy, złożyłem dwa póki co żadne z nich nie jest skuteczne.....cały cyfrowy Polsat.

7 godzin temu, paw98 napisał:

Posiadam pakiet Fam Max Hd+ FIlm + Sport + Cinemax + Eleveny + PSP + Dekoder Evo PVR. Place 85 zl miesiecznie. DO konca umowy zostalo 22 miesiace. Jesli zloze wypowiedzenie, to na jaka najlepsza oferte moge liczyc?

Najlepsza to 24 6 gratis i dalej 85 z zachowaniem obecnego pakietu 

e:Okres podstawowy/wypowiedzenia umowy (27.11.2019)

Szanowny Panie

Uprzejmie informujemy, że Umowa zostanie rozwiązana dnia 28 listopada 2019 r.

Ponadto po dacie rozwiązania umowy (nie później niż w ciągu 30 dni) prosimy o zwrot sprzętu wraz z akcesoriami do najbliższego Autoryzowanego Punktu Sprzedaży lub odsyłając na poniżej wskazany adres:
Cyfrowy Polsat S.A.
ul. Łubinowa 4A
03-878 Warszawa
Lista punktów znajduje się na stronie:
http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/multioferta/gdzie-kupic.cp

W przypadku kontynuowania przedmiotowej sprawy prosimy nie usuwać treści poprzednich wiadomości. Zachowanie pełnej korespondencji przyśpieszy analizę zgłoszenia.

Z poważaniem,

Brawo dla tego Pana ale i tak przejdę się do APS  i to samo wypowiedzenie złoże w punkcie bo z nimi to nigdy nic nie wiadomo........
  • Haha 1

1 godzinę temu, Nowy 123 napisał:

@wacek4 napisz dokładnie jaki masz abonament bo od tego zależy aktywacja dekodera głównego. I czy będziesz chciał Evoboxa PVR HD czy Evoboxa HD? 

Familijny MAX HD+Sport+Film+Cienmax+3xMR

Teraz płacę 80zł. 

Wystarczy mi Evobox HD

P.S. napisalem też do Ciebie na priv

Edited by wacek4

55 minut temu, _Artek_ napisał:
e:Okres podstawowy/wypowiedzenia umowy (27.11.2019)

Szanowny Panie

Uprzejmie informujemy, że Umowa zostanie rozwiązana dnia 28 listopada 2019 r.

Ponadto po dacie rozwiązania umowy (nie później niż w ciągu 30 dni) prosimy o zwrot sprzętu wraz z akcesoriami do najbliższego Autoryzowanego Punktu Sprzedaży lub odsyłając na poniżej wskazany adres:
Cyfrowy Polsat S.A.
ul. Łubinowa 4A
03-878 Warszawa
Lista punktów znajduje się na stronie:
http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/multioferta/gdzie-kupic.cp

W przypadku kontynuowania przedmiotowej sprawy prosimy nie usuwać treści poprzednich wiadomości. Zachowanie pełnej korespondencji przyśpieszy analizę zgłoszenia.

Z poważaniem,

Brawo dla tego Pana ale i tak przejdę się do APS  i to samo wypowiedzenie złoże w punkcie bo z nimi to nigdy nic nie wiadomo........

I wiadomość już zniknęła z icok Ot "twój multimedialny Dom :D 

4 godziny temu, simi napisał:

Też miałem info w icok że wypowiedzenie przekazano do realizacji. Dzisiaj rozpoczął się nowy okres rozliczeniowy, kasę pobrali i sygnał jest. Wg info umowa miała być dzisiaj rozwiązania. Co robić?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Witaj.  W tej sprawie zapisz zgłoszenie poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta. Aby to zrobić, kliknij w zakładkę "Napisz do nas", następnie wskaż właściwy numer karty oraz wybierz odpowiedni temat. Później podaj mi w wiadomości numer karty, postaram się przyspieszyć realizację zgłoszenia.