Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny Panie

Dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Uprzejmie informujemy, że wypowiedzenie zostało przekazane do realizacji

Informacja z icok rozumiem że nie muszę już iść do APS żeby złożyć wypowiedzenie?
Niestety nie dostałem żadnej informacji odnośnie daty zwrotu dekoderów mimo ze o nie prosiłem.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest to 14 dni na zwrot sprzetu od czasu zamkniecia umowy 

1 minutę temu, Nowy 123 napisał:

@patryszq nie wiem co mówił Twój znajomy ale pracuje na DUK i już dziś przedłużalem umowy z powodu wycofania kanału i były wszystkie oferty utrzymaniowe. ?

Najwidoczniej miał więcej roboty niż Ty :D  stad pracownikom proponował stoperan :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, liczy się data wpłynięcia, więc to Cię nie interesuje, kiedy je wpiszą w system. Zgasną kanały to oddajesz dekoder(y) i tyle.

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe masz 4k,ktorego w CP nie uswiadczysz. Masz ligę hiszpańską w całości, czego w CP nie ma. Masz Eleven Sports 4, którego w CP nie ma, mimo, że to Polsat jest właścicielem Eleven! W tym wyśmiewanym przez Ciebie 4k transmitowane są m.in filmy jak i mecze ligi hiszpańskiej, obie rzeczy mnie interesujące. Część materiałów w canal+ go, również jest w 4k. A wszystko w podobnych cenach.
Faktycznie hehe...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy w podobnych przy przedłużeniu w podobnych dla nowych kapkę drożej.... to co mnie przekonało to pełne ligi piłkarskie, 4k ,multiroom po wifi , historia z aneksami do Polsat Sport Premium rok temu i sam fakt że prawa cyfrowego polsatu są sprzedawane do canal+ a canal+  udostępniła kanały z ekstraklasą tylko pood naciskiem ekstraklasy sa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, mój kolega podsumował to trochę brutalnie, że Polsat jest jak [beep]a i da każdemu. Liga Mistrzów i Euro najlepszym dowodem.
A co do cen to porównuję to co mam w CP i co będę chciał po powrocie do C+. Obecnie mam 100 z małym kawałkiem i myślę, że w tym samym się zmieszczę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...