Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.10.2019 o 19:44, TOMI2 napisał:

Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem, dosłownie dwie strony do tyłu było to już wyjaśnione!

Trzeba mieć minimum pakiet FAMILIJNY MAX HD aby skorzystać z bezkarnego wypowiedzenia. To krótkie zdanie wyczerpuje w 100% tą powyższą dyskusję, ale jeszcze dodam dla powątpiewających...

Czy ktoś ma dodatkowy pakiet FILM HD włączony, czy niewłączony, to nie ma żadnego znaczenia. Wystarczy, że macie w umowie Familijny Max HD i w pakiecie FILM HD, widnieje CBS Action - wtedy wszystkie warunki spełniasz!

Kropka - jaśniej się już nie da.

To o czym piszesz się zgadza pod warunkiem że masz ofertę elastyczną gdzie możesz włączyć lub wyłączyć pakiet Film HD. Nie pisz natomiast, że trzeba mieć przynajmniej pakiet Familijny Max HD bo jest to nie prawda, ponieważ możesz mieć ofertę nieelastyczna (Familijny Max HD za 30 zł w umowie 24/3) i tutaj prawo wypowiedzenia nie przysługuje ponieważ w ramach umowy nie masz możliwości włącznia pakietu Film HD. 

 

Edytowane przez Nowy 123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga @Nowy 123 ? - nie dopisałem tam o tej elastyczności, że jest konieczna :P

Minimalne podstawowe zobowiązanie to FAMILIJNY MAX HD + w elastyczności FILM HD i SPORT HD + w pakiecie FILM HD na umowie wypisany CBS Action - teraz na 120% dopieściliśmy detale :cool:

Tylko z minimum takimi warunkami można startować do wypowiedzenia bez kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, hruszcz napisał:

Tak naprawdę pytanie, czy na dzień dzisiejszy  - w umowach/aneksach podpisywanych obecnie wspomniany kanał jest w wykazie kanałów gwarantowanych? Może ktoś potwierdzić, zaprzeczyć?

Jeżeli operator wie ,że kanał kończy działalność ,to wiadomo że go nie zagwarantuje.Przykładowo na święta byłby wysyp nowych abonentów a po wysyp wypowiedzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SatExpert napisał:

...wcale się nie zdziwię jak CePe postanowi nas ukarać za zachłanność i i styczniu dowali nam te już legendarne, zapowiadane od miesięcy podwyżk

 

Wystarczy, jeśli CP z godnością przyjmie te wypowiedzenia a telefon z DUK nie zadzwoni ...

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SatExpert napisał:

My tu się tak jaramy tym CBS Action, a wcale się nie zdziwię jak CePe postanowi nas ukarać za zachłanność i i styczniu dowali nam te już legendarne, zapowiadane od miesięcy podwyżki i bedziemy po nich śpiewać sopranem. :lol2:

Mylisz się.  Podwyżka abonamentu tylko poszerzy krąg osòb które będą mogły bezkarnie wypowiedziec umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w umowie z marca tego roku mailem ten kanał gwarantowany. Obecnie przedłużyłem umowę, wykazu nie dostałem a na stronie widnieje już jako kanał promocyjny. Muszę przez icok poprosić o listę kanałów gwarantowanych do mojej umowy. 

Edytowane przez cabott
Przecinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, deejay_18 napisał:

Taka ciekawostka, umowa podpisana w listopadzie 2018. Przeglądam wykaz kanałów (Tabela nr 5) w pakiecie FILM HD nie widnieje CBS action. Jak widać nie wszyscy będą mieli możliwość wypowiedzenia umowy. Pozdrawiam.

U mnie na 3 umowach z 3-5 września 2018 mam w pakiecie FILM - CBS Action ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, dartman napisał:

Mylisz się.  Podwyżka abonamentu tylko poszerzy krąg osòb które będą mogły bezkarnie wypowiedziec umowy. 

 

Tak naprawdę to oferta CP drożeje nieustannie - począwszy od 2014 kiedy to abonent zainteresowany był siatkarskim Mundialem zmuszony był do podpisywania długich i na  ten czas drogich zobowiązań....; podobną sytuację mieliśmy podczas Euro 2016, następnie cenę podpił pakiet Eleven oraz PSP. W chwili obecnej prawie pełna oferta to koszt +/- 100zł - czy to dużo, to pytanie raczej czy ktoś korzysta z tego co ma w ofercie za te pieniądze :)

 

Tak czy inaczej 50, 70 czy nawet 90pln to zupełnie inny rodzaj zobowiązania niż w 2006r. kiedy przeciętny Pakiet z Mundialem w Polsat Sport Extra  (który wówczas zadebiutował) kosztorysował ok 55pln a średnia krajowa wynosiła 2100pln na rękę - najniższa 648zł .

Mając takie spojrzenie usługi CP tanieją bo stanowią mniejszy procent miesięcznych dochodów obywateli ?

Edytowane przez wojtek509
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...