Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, OlafS napisał:

A czy tu jest dyskusja o pakietach IPTV :?: 

nie mieszaj zupełnie dwóch innych spraw

 

To jest dyskusja o zmianach w ofercie CP, a IPTV jest jej cześcią.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, stomqx napisał:

Czyli mam rozumieć, że posiadając Max HD bez Film HD (w którym wg umowy jest CBS Action) będę mógł złożyć wypowiedzenie bez kosztów? Czy muszę Film HD sobie najpierw włączyć?

 

SKŁAD PAKIETU FILM HD

Zadzwoń najlepiej na infolinię i zapytaj na dzień dzisiejszy jaki jest status kanału.i czy włączenie pakietu film spowoduje że będziesz miał to gwarantowany w razie zniknięcia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem, dosłownie dwie strony do tyłu było to już wyjaśnione!

Trzeba mieć minimum pakiet FAMILIJNY MAX HD aby skorzystać z bezkarnego wypowiedzenia. To krótkie zdanie wyczerpuje w 100% tą powyższą dyskusję, ale jeszcze dodam dla powątpiewających...

Czy ktoś ma dodatkowy pakiet FILM HD włączony, czy niewłączony, to nie ma żadnego znaczenia. Wystarczy, że macie w umowie Familijny Max HD i w pakiecie FILM HD, widnieje CBS Action - wtedy wszystkie warunki spełniasz!

Kropka - jaśniej się już nie da.

Spekulacje uważam za skończone!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdy ma Max hd i włączony film?familijny Max hd tak bo tak cbs jest/byl gwarantowany.dlatego ja zawsze gdy idzie info o likwidacji kanału staram się wyprzedzić cP  i przedłużam umowę zgodnie z pakietem który gwarantuje kanał. 

Edytowane przez Konfidell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz pakiet podstawowy Konfidell, czyli Minimalne Podstawowe Zobowiązanie (tak to nazwali w umowach CP) ? Max HD jest pakietem dodatkowym.

CBS Action od długiego czasu nie był już gwarantowany w Familijnym Max HD (jeśli o tym już mowa) i widniał do niedawna tylko w Film HD.

Jednak dla posiadaczy Familijny Max HD, nie ma to żadnego znaczenia, wystarczy, że ten kanał jest w pakiecie Film HD i to uprawnia do wypowiedzenia bez kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam pakiet Familijny Max HD. Dodatkowo Cinemax HD Film HD Sprt HD Polsat Sport Premium. Umowa podpisana  17.10.2018. Czy w tej sytuacji i przy Pakiecie Film Hd w ofercie, mogę złożyć wypowiedzenie? Nie mogę nigdzie znaleźć informacji o kanałach gwarantowanych w swojej umowie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem 3 umowy podpisane w APS i żadna nie zawierała wykazu kanałów. Nie wszystko drukują dla klienta. Natomiast umowy kurierem czy aneks na maila zawsze jest komplet.

Podejrzewam że APS-y oszczędzają na papierze i teraz pytania o zawartość pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, OlafS napisał:

@ronnie84 REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH TELEWIZJI PRZEZ CYFROWY POLSAT S.A.

§ 9 Postanowienia Końcowe
(tuż nad wzorem odstąpienia od umowy)

Oczywiście, że mam ten wykaz. Ale tam są wymienione wszystkie kanały. Bez dopisku : "promocyjnie"  -tak było przynajmniej kiedyś w umowach.

Edytowane przez flot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, OlafS napisał:

@ronnie84 REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH TELEWIZJI PRZEZ CYFROWY POLSAT S.A.

§ 9 Postanowienia Końcowe
(tuż nad wzorem odstąpienia od umowy)

 

Niestety moja wersja umowy dodam że otrzymana kurierem wraz ze sprzętem, nie posiada takiego spisu. Pozostaje udać się do punktu stacjonarnego i tam się dowiedzieć. Choć pewnie będą próbować ściemniać aby pozostało tak jak jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, flot napisał:

Oczywiście, że mam ten wykaz. Ale tam są wymienione wszystkie kanały. Bez dopisku : "promocyjnie"  -tak było przynajmniej kiedyś w umowach.

Tam nie ma kanałów promocyjnych- tam masz wymienione kanały, które w ramach umowy gwarantuje ci CP

Jeśli jest inaczej to jest to oznaczone  jak np. przy pakiecie Ekstraklasa- gdzie jest odnośnik do informacji że jest dostępny do...

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, flot napisał:

To świetnie. Nowa umowa weszła w życie 11.09.2019r. Pół roku gratis. Wynika z tego, że będzie OK  :)

Moja 28.09 i jestem w lepszej sytuacji od ciebie-wypowiedzenie złożę na końcu stycznia tak że jeszcze cały luty będę miał za fre :mrgreen: a potem... no cóż kolejne wakacje:brawo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...