Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, wuzel napisał:

Była taka sytuacja jeżeli dobrze pamiętam z Zone Romantica lub innym kanałem ,gdzie po wycofaniu go był jeszcze nadawany przez Polsat przez pewien czas.Zobaczymy co Polsat wymyśli.

TAK - Dotyczyło to Zone Romantica

NIE - Ten kanał nie był utrzymywany przez Polsat. To była jedynie głupia plotka wymyślona przez internautów. Zone Romantica oryginalnie miała zostać zastąpiona przez CBS Action, co też nastąpiło w sieciach kablowych, ale CP nie chciał uznać tego za rebranding, więc CBS Action pojawił się na platformach cyfrowych jako nowy kanał, a Zone Romantica trafiła na listę kanałów niegwarantowanych.

Oficjalny dowód: https://tvpolsat.info/news/4639/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, fallout77 napisał:

Genialna odp. ICOK na moje zapytanie czy kanał jest gwarantowany:
"Uprzejmie informujemy, że kanał CBS Action jest CBS Action znajduje sie zgodnie z umową w pakiecie Film HD. " I co wy na to?Bardzo wymijajaca odpowiedź.

Nic tak ludzi nie mobilizuje do  właściwej pracy jak pismo. Oczywiście do ewentualnych zmian, dotyczących kanały CBS   jest jeszcze trochę czasu Jednak w twoim przypadku,  tak dla zasady  złożyłbym przez formularz ICOK reklamację na ( w sumie już dwukrotne)  wykrętne i wprowadzające w błąd odpowiedzi co do statutu omawianego kanały w twojej umowie.  Warto podać datę tej umowy.  Jestem gotów się założyć,  że otrzymasz jednoznaczną i  wyczerpującą odpowiedź. W reklamacji zadają im  jedno pytanie. Czy kanał CBS Action w twojej umowie jest gwarantowany. Ustawowy termin ich odpowiedzi to 30

dni. 

Edytowane przez dartman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie satysfakcjonujaca odpowiedź


Szanowny Panie 

Dziękujemy za przesłaną wiadomość. 

Uprzejmie informujemy, że kanał CBS Action jest kanałem gwarantowanym wchodzącym w skład Pakietu Film HD. 


W przypadku kontynuowania przedmiotowej sprawy prosimy nie usuwać treści poprzednich wiadomości. Zachowanie pełnej korespondencji przyśpieszy analizę zgłoszenia. 
Zobaczymy jak sytuacja rozwinie się z tym kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, fallout77 napisał:

No i wreszcie satysfakcjonujaca odpowiedź


Szanowny Panie 

Dziękujemy za przesłaną wiadomość. 

Uprzejmie informujemy, że kanał CBS Action jest kanałem gwarantowanym wchodzącym w skład Pakietu Film HD. 


W przypadku kontynuowania przedmiotowej sprawy prosimy nie usuwać treści poprzednich wiadomości. Zachowanie pełnej korespondencji przyśpieszy analizę zgłoszenia. 
Zobaczymy jak sytuacja rozwinie się z tym kanałem.

Dostałeś ta sama odpowiedź....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Konfidell co ty pindolisz :?: jak ktoś posiada pakiet Film HD to kanał bezdyskusyjnie jest gwarantowany, kolego jak mam umowę sprzed miesiąca i mam go w spisie a ty jakieś farmazony walisz typu:

Cytat

nawet film nie gwarantuje Ci że jest gwarantowany

jak to po ludzku odczytać :?: umowa to jakiś nic nie znaczący świstek :?: ogarnij się

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, OlafS napisał:

@Konfidell co ty pindolisz :?: jak ktoś posiada pakiet Film HD to kanał bezdyskusyjnie jest gwarantowany, kolego jak mam umowę sprzed miesiąca i mam go w spisie a ty jakieś farmazony walisz typu:

jak to po ludzku odczytać :?: umowa to jakiś nic nie znaczący świstek :?: ogarnij 

Jeżeli ktoś sobie włączył pakiet film to nie ma go gwarantowanego. A z tekstu fallout77 tego nie wiemy czy włączył czy miał to w umowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Konfidell napisał:

Jeżeli ktoś sobie włączył pakiet film to nie ma go gwarantowanego. A z tekstu fallout77 tego nie wiemy czy włączył czy miał to w umowie

Bzdura. Jak włączasz to masz gwarantowane kanały. Chyba, że są nadawane promocyjnie w tym włączanym pakiecie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bugmenot napisał:

@OlafS nie unoś się, bo akurat mam pod ręka umowę znajomego na IPTV z maja i ten kanał nie jest tam gwarantowany w pakiecie FILM ;).

 

 

cp1.png

A czy tu jest dyskusja o pakietach IPTV :?: 

nie mieszaj zupełnie dwóch innych spraw

 

11 godzin temu, Konfidell napisał:

Jeżeli ktoś sobie włączył pakiet film to nie ma go gwarantowanego. A z tekstu fallout77 tego nie wiemy czy włączył czy miał to w umowie

Nawet jeśli ktoś ma gwarantowaną możliwość włączenia pakietu Film HD to tak jakby miał go w umowie i ma te same prawa jak posiadacze pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, OlafS napisał:

A czy tu jest dyskusja o pakietach IPTV :?: 

nie mieszaj zupełnie dwóch innych spraw

 

Nawet jeśli ktoś ma gwarantowaną możliwość włączenia pakietu Film HD to tak jakby miał go w umowie i ma te same prawa jak posiadacze pakietu.

Jeśli tak jest to nie mam racji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...