Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko nie każdy ma możliwość zmiany pakietu na pakiet Film HD bo jeśli ktoś ma opcje na sam Familijny Max HD bez możliwości uruchomienia pakietu Film HD to z tej opcji nie skorzysta. 

A co do reszty to każdy kto ma ten kanał gwarantowany w pakiecie Film HD i ma ten pakiet w umowie będzie mógł wypowiedzieć umowę bez dwóch zdań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak do konca listopada maja czas by powiadomic Nas o sytuacji na pismie , do konca grudnia macie czas by wyslac wypowiedzenie pismo lub w punktach CP  , identycznie bylo jak mialem NCP+  sytuacja z kanalem universal channel ktory nadawal do konca roku , w listopadzie dostalem list , wypowiedzenie zanioslem osobiscie do punktu na poczatku grudnia , od 1 stycznia nie bylem dojna krowa dla NCP+ , do 14 stycznia musialem oddac dekodery :D 

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pakiet z Familijny Max mam od ok 2 lat. Zostało mi 9 miesięcy, z racji przedłużenia poprzedniej umowy. Czyli łapie się na to rozwiązanie? Nie ukrywam że już mi nie "po drodze" z CP i Plus, choć miałam SD i 5 umów. Ale jeżeli ktoś mnie olewa, a mam też PC+..... To siła rzeczy wezmę Multiroom i innego operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, patryszq napisał:

tak do konca listopada maja czas by powiadomic Nas o sytuacji na pismie , do konca grudnia macie czas by wyslac wypowiedzenie pismo lub w punktach CP  , identycznie bylo jak mialem NCP+  sytuacja z kanalem universal channel ktory nadawal do konca roku , w listopadzie dostalem list , wypowiedzenie zanioslem osobiscie do punktu na poczatku grudnia , od 1 stycznia nie bylem dojna krowa dla NCP+ , do 14 stycznia musialem oddac dekodery :D 

Zgodnie z umową masz 30 dni na złożenie wypowiedzenia od momentu wycofania kanału. Więc jeśli zostanie wycofany 1.01.20r to spokojnie do końca stycznia będzie można wypowiadać umowy. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryszq piszesz że tylko do końca grudnia będzie można składać wypowiedzenia a będzie tak jak pisze @Ceberebek, czyli od 1.01 do 31.01.2020r. Skoro w umowie masz, że abonentowi przysługuje 30 dni na złożenie wypowiedzenia od momentu zmiany w umowie to liczysz od kiedy ten kanał zakończy nadawanie a nie od kiedy się o tym dowiedziałes. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się gorączkujecie... 

1. Polsat poinformuje abonentów o możliwości wypowiedzenia.

2. Wypowiedzenie się składa po zaprzestaniu nadawania. Więc logiczne, że najwcześniej 01.01.2020. 

 

Dalsza dyskusja w tym temacie jest zaśmiecaniem wątku, który wiele osób ma w subskrypcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na umowie jest punkt pod koniec.

Skład pakietów:

Pakiet Film HD: AXN White, AXN Black, AXN Spin HD, FilmBox Premium HD, FilmBox Family, FilmBox Extra HD, Fox Comedy HD, CBS Europa HD, FilmBox
Action, Sundance HD, CBS Action, Romance TV HD, FilmBox Arthouse, TNT HD, 13 Ulica HD, AMC HD, SciFi HD, Epic Drama HD.

To raczej gwarantowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze Panowie.Musi być coś na rzeczy i kombinują jak wybrnąć z sytuacji bo odkad temat CBS Action pojawił się na forum to nikt z CP się nie wypowiada.Mimo że mam ten kanał w pakiecie Film to konsultant upiera się ze jest promocyjny.Mysle że sciemnia.A druga spraw z tymi pismami o mozliwosci rezygnacji tez pewnie będa kombinować żeby jak najpóźniej ludxie dostawli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, fallout77 napisał:

No dobrze a co jeśli w zamian zaproponują inny kanał?

To że jedna strony umowy przedstawi propozycje innego ( nawet bardzo podobnego kanalu) też nic nie znaczy.  Tak jak we wszystkich umowach druga strona tę propozycję musi zaakceptować.

 

Edytowane przez dartman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nowy 123 napisał:

A klientów i tak będą musieli poinformować o wycofaniu kanału pisemnie/elektronicznie ewentualnie komunikatem na dekoderze na danym kanale.

Nie pamiętam żeby do tej pory informowali o usunięciu kanału/-ów...

Choć mają OBOWIĄZEK poinformować...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

""Cyfrowy Polsat zastrzega sobie prawo zastępowania programów telewizyjnych i/lub radiowych w ramach Pakietu Programów przez inne programy lub zmniejszenie ich liczby [...] O zmianach takich Abonenci będą uprzednio informowani, w szczególności poprzez emisję stosownego komunikatu tekstowego na ekranie odbiornika telewizyjnego Abonenta, poprzez emisję w trakcie odbioru programów przez Abonenta scrolla (przewijanego tekstu) informacyjnego dotyczącego zmiany lub poprzez zamieszczenie informacji o takiej zmianie na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu lub na kanale dla Abonentów""

 

Jak widzisz nie ma tutaj informacji o mailu, telefonie czy liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh cwaniaki ... a taki zapis mozna jakoby podwazyc bo :

 

nikt nie oglada tv 24h 

scroll winien sie pojawiac tak samo jak info ze MULTIROOM zastanie zablokowany 

albo w ten sposob ze trzeba ZAAKCEPTOWAC dana info wtedy zniknie z ekranu - akceptacja odbijana jest do CP i wiadomo ze mesydz jest odczytany a abonent wie o co kaman 

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...