Jump to content
Duro Hombre

Zmiany w ofercie (kanałach CP) - czy można wypowiedzieć umowę?

Recommended Posts

Na ten moment nie zapowiada się, żeby mieli jakiś kanał wyłączyć z oferty, to i w temacie cisza. 

Cytat

Na ten moment nie zapowiada się, żeby mieli jakiś kanał wyłączyć z oferty, to i w temacie cisza. 

Szkoda, jak ja bym się pozbył tego CP. Odliczam tylko miesiące do lutego 2019 roku. Niby płacę mało, całe 29,99 zł/m-ie, ale te reklamy już mnie zniechęciły do oglądania telewizji w takim wydaniu. Wolę dopłacić 13 zł wykupić Netflix i nie mieć abonamentu na smyczy. Niedługo lato, aby ciepłe i słoneczne to i tak brak czasu na TV. Są lepsze sposoby spędzania czasu po pracy :)

• Haha 1

Coś nie bardzo z tym odliczaniem bo mamy maj 2019 :D

• Haha 2

43 minuty temu, cosmonet napisał:

te reklamy już mnie zniechęciły do oglądania telewizji w takim wydaniu. Wolę dopłacić 13 zł wykupić Netflix i

I co tam będziesz oglądał :?: filmów "na czasie" na miesiąc dwa a potem to ci tylko niekończące tasiemce bez reklam pozostaną:mrgreen:

Na CP są lepsze rzeczy do oglądania i to na żywo;)

• Confused 1
  • Upvote 1

Każdemu według potrzeb.

Skoro kolega @cosmonet ma pakiet za 29,99 zł to raczej nie ma tam Elevenów, czy PSP. Być może nie interesuje go sport.

Cytat

Skoro kolega @cosmonet ma pakiet za 29,99 zł to raczej nie ma tam Elevenów, czy PSP. Być może nie interesuje go sport.

Akurat w mojej ofercie są Eleveny i PS, ale dla dwóch meczów w tygodniu (Napoli, Bayern), ehh. Właśnie "każdemu według potrzeb". 

Cytat

Coś nie bardzo z tym odliczaniem bo mamy maj 2019 :D

Dobrze, niech będzie luty 2020.

Cytat

I co tam będziesz oglądał :?: filmów "na czasie" na miesiąc dwa a potem to ci tylko niekończące tasiemce bez reklam pozostaną:mrgreen:

Właśnie planuję co drugi miesiąc lub tylko mieć subskrypcję np. od października do kwietnia. Szkoda, że platformy sat nie są tak elastyczne. Chyba lepiej zarobić przez 6 m-cy w roku 6 x 30 zł czy lepiej 0 zł. Ale ja nie jestem ekonomistą to na tych sprawach się niez nam. :)