Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I takim sposobem wszystko można na wszystko zmienić. A konsument nie kupuje TV cyfrowej dla nazw tylko dla treści.

Tylko, że to nie jest zmiana, a usunięcie jednego kanału i wprowadzenie w jego miejsce innego. 

Kanał znika, a nie przechodzi zmianę. Więc to powinna być podstawa do rozwiązania umowy. 

To tak jakby usunięto Polsat Sport, a w jego miejsce pojawił się np. Sportklub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko tutaj są różni nadawcy, bo Polsat Sport należy do Polsatu, a SportKlub do IKO Media Group, więc uważam, że to znacznie zmienia postać rzeczy. BBC HD i BBC First należą do samego nadawcy, czyli BBC Studios

 

Przytoczę Ci to co wczoraj na Wikipedii znalazłem- jak widzisz do BBC Studios należy tylko ten "nowy"

 

 

BBC HD – brytyjski kanał telewizyjny spółki BBC, nadający w systemie high definition. Na antenie stacji emitowane są zarówno programy dokumentalne i popularnonaukowe, jak również programy rozrywkowe, filmy oraz seriale .
 
Założenie: 2006
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BBC First – kanał telewizyjny należący do BBC Worldwide, komercyjnego skrzydła publicznego nadawcy radiowo-telewizyjnego BBC.
 
Założenie: 2014
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego co my tu nie zacytujemy jeśli na takie działanie pozwala UOKIK  to nawet podmiana Eurosport na TV Trwam będzie można nazwać "kanałem sportowym w nowej szacie". Paragrafy nie maja tu znaczenia przy dobrym lobbingu koncernów w miejscach tworzących prawo, a później wskazujących wykładnię zapisów regulaminów. Jeśli ktoś uważa inaczej zawsze może próbować kopać się z koniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytoczę Ci to co wczoraj na Wikipedii znalazłem- jak widzisz do BBC Studios należy tylko ten "nowy"

 

Ale Wikipedia nie jest żadnym źródłem, a już na pewno wiarygodnym. Tam każdy może sobie wszystko napisać. Wikipedia jest pełna błędnych wpisów, więc błagam cię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na litość boską jaka jest różnica pomiędzy BBC HD a BBC First? Przeca oba kanały nadają seriale i co najważniejsze są produkcji tego samego nadawcy, czyli BBC! Czyli jak AXN HD zmieni nazwę na AXN Series, to też będziecie jęczeć że to nie rebranding? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko tutaj są różni nadawcy, bo Polsat Sport należy do Polsatu, a SportKlub do IKO Media Group, więc uważam, że to znacznie zmienia postać rzeczy. BBC HD i BBC First należą do samego nadawcy, czyli BBC Studios.

 

 

Pudło! SportKlub to kanał od innego nadawcy, a BBC to dalej BBC. :P

 

A pamięta ktoś jak było z Zone Romantica i Fightklubem? To też były stacje tego samego nadawcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wikipedia nie jest żadnym źródłem, a już na pewno wiarygodnym. Tam każdy może sobie wszystko napisać. Wikipedia jest pełna błędnych wpisów, więc błagam cię. 

Co potrafią tam pisać to ja wiem,ale to się może tyczyć jakichś miejsc czy artystów- w takich przypadkach jak ten to jest najczęściej  sucha informacja o firmie-co i gdzie powstało i kto jest tego właścicielem, nie widzę powodów by nie wierzyć w takie dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, dlatego nie ma co liczyć na rozwiązanie umowy przy zmianie kanałów tego samego nadawcy.

To nie ma żadnego znaczenia. Tyle razy wielu znawców pisze, że masz "gwarantowany kanał", a nie treść. Więc kanał znika. W jego miejsce pojawia się inny. Nie zmienia się treść na kanale przekształcając go w zupełnie nowy np. o innej nazwie. To nie jest rebranding.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma żadnego znaczenia. Tyle razy wielu znawców pisze, że masz "gwarantowany kanał", a nie treść. Więc kanał znika. W jego miejsce pojawia się inny. Nie zmienia się treść na kanale przekształcając go w zupełnie nowy np. o innej nazwie. To nie jest rebranding.

 

Ja wiem, że to nie ma znaczenia. Wiem też co zrobi CP i wiem że nie będzie możliwości wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co "rebranding" na naszym rynku, to kręci się tutaj ta sama dyskusja.  :roll:

Nie wypowiemy umowy i tyle.

Całkowita likwidacja kanału, tak jak to było z Fightklubem dwa lata temu - to co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytoczę Ci to co wczoraj na Wikipedii znalazłem- jak widzisz do BBC Studios należy tylko ten "nowy"

A wiesz, że takie rzeczy na Wikipedii są rzadko aktualizowane? Operator też z pewnością nie będzie brać pod uwagę jakiegoś opisiku z Internetu. Poza tym, spójrz sobie na ramówkę BBC HD. Co tam masz? Same seriale! To już nie jest taki kanał co wcześniej, że były przeróżne programy, jak na BBC Lifestyle czy dawnym BBC Knowledge. Doszło do rebrandingu z BBC Entertainment i BBC Knowledge na BBC BRIT i BBC EARTH, to przy okazji zmieniono ofertę BBC HD tworząc sobie fundament pod zmianę na BBC FIRST. Do której w końcu dojdzie, po paru latach zwlekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...