Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, cosmonet napisał:

te reklamy już mnie zniechęciły do oglądania telewizji w takim wydaniu. Wolę dopłacić 13 zł wykupić Netflix i

I co tam będziesz oglądał :?: filmów "na czasie" na miesiąc dwa a potem to ci tylko niekończące tasiemce bez reklam pozostaną:mrgreen:

Na CP są lepsze rzeczy do oglądania i to na żywo;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Skoro kolega @cosmonet ma pakiet za 29,99 zł to raczej nie ma tam Elevenów, czy PSP. Być może nie interesuje go sport.

Akurat w mojej ofercie są Eleveny i PS, ale dla dwóch meczów w tygodniu (Napoli, Bayern), ehh. Właśnie "każdemu według potrzeb". 

Cytat

Coś nie bardzo z tym odliczaniem bo mamy maj 2019 :D

Dobrze, niech będzie luty 2020.

Cytat

I co tam będziesz oglądał :?: filmów "na czasie" na miesiąc dwa a potem to ci tylko niekończące tasiemce bez reklam pozostaną:mrgreen:

Właśnie planuję co drugi miesiąc lub tylko mieć subskrypcję np. od października do kwietnia. Szkoda, że platformy sat nie są tak elastyczne. Chyba lepiej zarobić przez 6 m-cy w roku 6 x 30 zł czy lepiej 0 zł. Ale ja nie jestem ekonomistą to na tych sprawach się niez nam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
51 minut temu, Max Taadjen napisał:

A czy nie moglibyście przesunąć Da Vinci do pakietu niżej ? W końcu nie leci w jakości HD ...?


Dziękuję za sugestię. Cały czas oferta jest rozwijana. Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie, to z pewnością zostanie to udostępnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wychodzi na to że  nie tylko Da Vinci zostanie wycofany.  Bardziej potwierdzone jest że również z końcem roku zostanie wycofany CBS Action.  Co nie którzy mogą mieć ten kanał gwarantowany. Sprawdźcie. 

 

Co prawda info z kablówka, ale raczej platform to też dotyczy.  Chyba że CP będzie sztucznie trzymał jak Zone Romantica 

Edytowane przez wojtekmedia2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nowy 123 napisał:

Myślę że mało kto na tym skorzysta bo CBC Action jest przeniesiony do kanałów nadawanych promocyjnie od 7 listopada 2018r. Aczkolwiek jak ktoś ma umowę 24 miesięczną to skorzysta (o ile faktycznie zniknie). 

 

Kolega trochę się myli, bo mam też aneks z przełomu lipiec/sierpień tego roku i CBS Action ewidentnie widnieje w pakiecie FILM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nowy 123 napisał:

To inaczej z informacji jakie posiadam powinien być nadawany promocyjnie od 7.11.2018r ale faktycznie sprawdziłem i macie rację że nadal jest w aneksach jako gwarantowany. 

No to szykujcie się na wypowiedzeniową falę tsunami. :rofl:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...