Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzwonilem do cyfry przed chwila.obecnie mam oferte c+optimum hd +hbo hd i cinemax hd.zapytalem jaki pakiet mi teraz przysluguje,babka powiedziala ze jedyny pakiet jaki moge miec po przedluzeniu umowy to pakiet prestiz hd.gdy spytalem o optimum hd odpowiedziala ze nie jest obecnie dla mnie dostepny.czy to znaczy ze nie moge zmienic obecnego pakietu na superpremium hd tylko moge na prestiz hd czy specjalnie tak mowi zeby przedluzac umowe na drozszy pakiet?

 

Jak zawsze bronie Sprzedawców to tego typu zagranie jest naprawde nieeleganckie.

 

W[beep]ił bym się takim wkretem konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kolejny telefon z działu utrzymania klienta. Zaproponowała te same oferty co wcześniej inni, ale także wspomniała o pakiecie Prestiż HD (wszystkie podstawowe kanały, HBO HD, CINEMAXY, FILMBOXY, dodatkowo erotyczne, HBO GO i MGM HD i NSPORT HD na 6 miesięcy gratis) za 122zł na 18 miesięcy. Dodatkowo miałem jeszcze dopłacać 10zł za multiroom, ale Pani po konsultacji z przełożonym, anulowała mi te 10zł co miesiąc, czyli w podsumowaniu, od 1 kwietnia 2013 do 30 września 2014 za Prestiż HD będę płacił 122zł miesięcznie. Nieźle uważam.

Bo miałem jeszcze do wyboru pakiet Superpremium HD za 89zł na 18 miesięcy, dodatkowo 10zł za Multiroom i 5 zł za dekoder, no jedynie gratisowo to dawała 7 miesięcy na Filmboxy i Cinemaxy ale się nie skusiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kolejny telefon z działu utrzymania klienta. Zaproponowała te same oferty co wcześniej inni, ale także wspomniała o pakiecie Prestiż HD (wszystkie podstawowe kanały, HBO HD, CINEMAXY, FILMBOXY, dodatkowo erotyczne, HBO GO i MGM HD i NSPORT HD na 6 miesięcy gratis) za 122zł na 18 miesięcy. Dodatkowo miałem jeszcze dopłacać 10zł za multiroom, ale Pani po konsultacji z przełożonym, anulowała mi te 10zł co miesiąc, czyli w podsumowaniu, od 1 kwietnia 2013 do 30 września 2014 za Prestiż HD będę płacił 122zł miesięcznie. Nieźle uważam.

Bo miałem jeszcze do wyboru pakiet Superpremium HD za 89zł na 18 miesięcy, dodatkowo 10zł za Multiroom i 5 zł za dekoder, no jedynie gratisowo to dawała 7 miesięcy na Filmboxy i Cinemaxy ale się nie skusiłem.

a mi proponowali dzis prestiz za 144 zl,na dodatek nic o nsport i MGM nie wspomniala.czy jutro tez mozna dzwonic czy maja wolne?masz moze nr z ktorego dzwonili do Cb ?

22 3104546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniono do mnie po raz drugi od wysłania wypowiedzenia(umowa do końca marca) i powiedziano mi po raz kolejny, że C+ OPTIMUM HD nie jest możliwa za 65zł. Minimalna cena to 71zł.

 

 

Pytali się, kto mi takie głupoty opowiada i powiedzieli, ze ludzie na forum różne głupoty piszą i ze ta oferta C+ OPTIMUM HD jak kolega wyżej nie jest możliwa za 65zł. Kobitka mówi, ze kilka lat już pracuje w dziale utrzymania klienta i o takim przedłużeniu nigdy nie słyszała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...