Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj zadzwoniłem do Cyfry, pytając się do kiedy mam oddać sprzęt, bo się umowa skończyła. Konsultant oczywiście zapytał, dlaczego zrezygnowałem i przedstawił mi ofertę:

 

Canal+ Optimum HD

HD Optimum Promo

MR

PACE

 

za 91zł na 12 m-cy

 

czyli proponują mi umowę o wiele gorszą niż mają nowi. Z tego ci obliczyłem to nowi za ten pakiet zapłacą średnio po 84 przy umowie na 18 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do mnie w końcu się dodzwonili, ze względu na długi staż itp. włączyli NSport i MGM na 6 miesięcy za darmo. Co ciekawe w mailu wspominałem, że chce NSport ale to maja jakoś w pakiecie, więc MGM bez proszenia w zasadzie też mam :)

 

Dzięki wielki forumowiczom za cynk, a pozostałych zachęcam do pisania maili :)

 

Za pierwszym razem oczywiście stwierdzą, że tylko dla wybranych. Ja napisałem, że długo jestem ich klientem (jakieś 6 lat), że nie czuje się gorszym od reszty abonentów i może Państwo wyjaśnicie mi w czym jestem gorszy :D Po drugim mailu już dzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trzeci telefon z Cyfry.Umowe mam do końca kwietnia, wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem, wysle na dniach.Oferta licha bo C+Optimum HD,HD Optimim Promo ,MR,Pace500 i Philips250 za 87zl.Pan był jak zwykle zdziwiony że nie chce przedłuzyć umowy,powiedział że dzisiaj jest ostatni dzień takich promocji i żebym się poźniej nie zdziwił bo będzie juz tylko drożej.Powiedziałem że poczekam na NC+ i też powiedział że będzie dość drogo i jedynie w kwietniu klienci C+ będą mogli migrować do NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie umowa kończy się z końcem kwietnia. Wysłałem wypowiedzenie w lutym.

Po dwóch telefonach i moich odmowach, od tygodnia już nie dzwonili, więc dziś sam postanowiłem przekręcić.

Dostałem takie oferty:

 

1) C+ Kompakt HD + HD Promo (6 kanałów) + nSport i MGM (na 6 miechów) + paczkę 5 Filmboxów (na 2 miechy), umowa na 13 miesięcy za 62zł na miesiąc

opcjonalnie mogę dobrać Multiroom z Sagecomem i płacić 69zł lub Multuroom z PVR 500GB i płacić 74zł.

 

2) C+ Optimum HD + HD Promo (11 kanałów) + nSport i MGM (na 6 miechów) + paczkę 5 Filmboxów (na 2 miechy), Multiroom z Sagecomem, umowa na 18 miesięcy za 77zł na miesiąc

opcjonalnie zamiast Sagecoma mogę wziąć PVR 500GB i płacić 82zł

 

Co myślicie o tych ofertach? Brać którąś, czy jeszcze można coś utargować?

Mam w sumie czas do końca kwietnia niby, ale też jak wystartuje NC+, to oferty mogą być gorsze (a jak będą lepsze, to mogę przecież migrować) i już MR nie dostanę na warunkach C+.

 

Obecnie mam C+Kompakt HD z Sagecomem wykupionym na własność za 29zł. Umowę miałem na 23 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużenie teraz umowy z C+ może dać nam teoretycznie szansę, na dobre warunki przy przejściu do NC+, a może tak być , że oferta zostanie okrojona nie z programów , bo te moją pozostać, aby nie było powodu do zerwania umowy , tylko okrojona programowo, i tak przerzucenie np ligi angielskiej do innego nowo powstałego kanału zmusi wszystkich kibiców do przejścia do NC+ , a tam nie wiadomo póki co jakie będą ceny itd. Umowa mi się kończy w marcu , konsultanci dzwonią, niestety mam dylemat, zapewne nie tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nr abonenta ktory potrzebny jest przy wysylaniu maila to ten co znajduje sie na gorze strony w ICA(wzor 0000000-00).jak podajemy ten nr gdzie chca jak piszemy im maila podajemy go z kreska czy bez?bo dwa razy pisalem i zero odzewu z ich strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jest szansa na pakiet kompakt hd + multiroom gratis

dostał ktoś z was taki pakiet na przedłużenie umowy

 

Mi właśnie konsultant powiedział, że MR gratis od pakietu Optimum. Tak to 10zł rabatu, czyli 10zł.

 

ale 10zł za multiroom i dekoder czy sam multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...