Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie...ja dalem wypowiedzenie gdzies 20 stycznia umowe mialem do konca kwietnia! Płaciłem za kompakt hd z hbo i pace-m + moltiroomem 127 pln. Sam do nich zadzwonilem ze 2 razy i mam juz to czego chcialem :) Superpremium HD-89pln,pace-0pln i moltiroom-10pln. Czyli wszystko za 99:) Powodzenia w negocjacjach.

 

Na ile czasu umowa? Już któraś osoba dostała taką samą ofertę. Identyczna mnie zadowoli, tylko bez MR, bo nie korzystam.

 

Na jakiego maila trzeba wysłać wypowiedzenie? To ma być skan wydrukowanego wypowiedzenia wraz z własnoręcznym podpisem? Gdzie sprawdzę czy zarejestrowali wypowiedzenie?

Na 18. Ale 99 na pól z rodzicami mnie w pełni zadowala. Nawet nie negocjonowalem o 12 miesięczną. Wypowiedzenie mozesz wydrukować ale podpis musi być własnoręczny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy przy przedłużeniu umowy można wypożyczć moduł c1+na czas umowy.Chciałem do c1+Multiroom zamiast drugiego dekodera. Niech mi ktoś to wytłumaczy jak to jest .

Pozdrawiam .

Dziękuje za odpowiedz.

Tam każdy gada co innego.Jeden ci da moduł+,a drugi nie.Spróbuj u lokalnego dystrybutora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, też mnie poraża taka logika. Jak nie chcieli dać to nie mógł mieć :) Aby konsultant "chciał dać" to po pierwsze musi "móc dać". A nie zawsze to ma miejsce.

 

2-3 'nie mogą' i 'nie ma takiej możliwości'

a nagle dzwoni inny konsultant i nagle cud i można dać ;]

ja nie mówię, że każdy co do zlotówki ma identyczną ofertę ale jest różnica między 62zł za pakiet a 82 ? ;]

razy 12 lub 18 miesięcy i już parę dukatów się uzbiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To m.in. zależy od umowy na jak długo chce abonent.Jak długo jest abonentem i czy ma charakter handlarza oraz wiedzę o pakietach.Oni tam taką nawijkę mają, że naprawdę trzeba mieć czas i cierpliwość żeby dostrzec jak robią nas w bambuko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przedluzylem umowe na kolejne 18 mies. Umowa do konca lutego. Rezygnacja zarejestrowana w styczniu. Po dzisiejszej rozmowie ,otrzymalem nastepujace warunki:

- canal+kompakt 50 zl/mies (przez caly okres umowy)

- kompakt HD (przez caly okres mowy)

- filmbox (przez 7 mies. gratis)

- dekoder pvr za 5 zl mies. (przez caly okres umowy)

Poprzednio mialem canal+kompakt za 54 zl/mies

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy się niedługo i rezygnacja wysłana - tacy dużo łatwiej dostają lepsze warunki. C+Kompakt za 50 to odpowiednik C+Optimum za 65, więc to drugie musi być nadal aktualne. Niestety jak ktoś napisał, otrzymanie gratis PVRa graniczy z cudem, jak widać. Prędzej multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal plus to nic w sumie ciekawego. Liga francuska i włoska to cienizna. Hiszpańska to tylko grand derbi a angielska będzie ale wszystko wskazuje na to że na wspólnym NC+. Podobno podpisane na trzy lata. A bez canal plus to polsat na łeb wali cyfrę ceną. Szczególnie ceną hbo filmboxów i cinemaxów. Co daje kuchnia+ teletoon+ lub ale kino+. W sumie to duża część abonentów wysyła wypowiedzenia tylko z przyzwyczajenia a nie z myślą o odejściu. Trzeba migracji, żeby ceny zaczęły być negocjowane po pierwszej rozmowie (czytaj do przyjęcia). Umowy w Polsacie już na 15 miesięcy z 3 za free. Cyfra straci na połączeniu chyba, że obniży ceny pakietów a nie zamrozi ceny na kilka sezonów. W sumie to tylko polityka multiroom jest na plus ale to jedyny plus. Przy kiepskich ruchach ze strony cyfry kablówki przejmą dużą część abonentów. Mnie osobiście nic nie trzyma z cyfrą szczególnie po tym jak I propozycja i poziom negocjacji konsultanta były na poziomie przedszkola. Kompromitacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czegoś nie wiem to nie mówię o tym. Umowy na 15 m-cy są od dawna w CP, w tym 3 m-ce gratis, pakiet za 69,90 zł. (średnio 56 zł. w skali umowy), bierzesz moduł za 1 zł. na udostępnienie (bez czynszu) lub pvr z czynszem 5 zł./mc i masz więcej niż w C+ za taką cenę, ale to nie o tym temat.

 

Umowę mam do końca marca, wypowiedzenie wysłane i z 10 razy już z C+ do mnie dzwonili, ale jakoś nigdy nie było okazji rozmawiać. Bez pośpiechu poczekam do marca. Przedłużę teraz umowę, a w marcu okaże się, że chcąc przejść do NC+ straci się jakiekolwiek rabaty bo przejście wtedy będzie dobrowolne, a tak już będzie się negocjowało z nową platformą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu było to co teraz. Nic się nie zmieniło.

Chyba jednak się zmieniło, ilość miesięcy umowy z PVR.

Jeżeli jest tak samo przy podpisywaniu umowy jak na stronie. Ja tego sprawdzał nie będę, nie jestem na tyle zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nosie mam Polsat!Nie mają polskiej ligi.Tu jest wątek o C+.

 

Ale chodzi Ci o polską lige krykieta czy jak?...bo polską lige w piłce nożnej mają 8)

Piłka nożna, liga polska, angielska.Domo, kuchnia, minimini.

Ale fakt, jak komuś zbyteczny C+, to Polsat Cyfrowy jest interesującą ofertą.Za 89 zl pakiet HBO i Filmbox....hmm.15 miesięcy w tym 3 gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Obecnie za Canal+ Optimum HD (12 programów HD) + Mezzo płacę 86 zł. Łaskawy konsultant zaoferował mi to samo (C+OptiHD (71+11+4 zł=86 zł)) na 18 miesięcy za tyle samo. Zapomniałem, że jako bonus zaproponował mi Filmbox HD na 6 mscy gratis. Zaproponowałem HBO na 6 miesiecy gratis, ale oczywiscie ponoc "sie nie da" Stwierdziłem, że jak na ponad 10 letniego Klienta to jest śmiech na sali i że prawie za tyle samo dostałbym to samo gdybym przyszedł "z ulicy". Prosiłem, żeby "przemyślał sprawę" i żeby zadzwonił do mnie z lepszą ofertą. Umowa kończy m się pod koniec lutego. Stety bądź niestety wypowiedzenia nie wysłalem Czy dobrze myślę, że coś powinno dać się jeszcze ugrać? :) Konsultant twierdzi, że już nic się nie da zrobić, ale oni pewnie zawsze tak mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Obecnie za Canal+ Optimum HD (12 programów HD) + Mezzo płacę 86 zł. Łaskawy konsultant zaoferował mi to samo (C+OptiHD (71+11+4 zł=86 zł)) na 18 miesięcy za tyle samo. Zapomniałem, że jako bonus zaproponował mi Filmbox HD na 6 mscy gratis. Zaproponowałem HBO na 6 miesiecy gratis, ale oczywiscie ponoc "sie nie da" Stwierdziłem, że jak na ponad 10 letniego Klienta to jest śmiech na sali i że prawie za tyle samo dostałbym to samo gdybym przyszedł "z ulicy". Prosiłem, żeby "przemyślał sprawę" i żeby zadzwonił do mnie z lepszą ofertą. Umowa kończy m się pod koniec lutego. Stety bądź niestety wypowiedzenia nie wysłalem Czy dobrze myślę, że coś powinno dać się jeszcze ugrać? :) Konsultant twierdzi, że już nic się nie da zrobić, ale oni pewnie zawsze tak mają.

Wyślij wypowiedzenie, co ci szkodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój drugi post na tym forum po 12 latach wczoraj podpisałem nową umowę z polsatem 3 miesiące free oplata za dekoder jednorazowa a pozostałe 12 miesięcy 89 zł i wszystkie kanały pełen pakiet bez [beep]ia pie.... nia jak to w cyfrze na pół na dwa na trzy 5 zł za dekoder a może 10 a może free . Na kłamstwie się klientów nie pozyskuje tylko traci droga cyfro ! a ekstraklasa i tak jest na kanałach sportowych :D i nie płacę jak za zboże ! Pozdrawiam tych co się lubią targować i tych którzy przepłacają za puste kanały na których widnieje napis kanał nie dostępny a płacą 100 albo i więcej hehe powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...