Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zgłaszał ktoś już reklamację w sprawie multiroom? Chodzi o to, że podczas przedłużania umowy wprowadzają klienta w błąd nie informując na czym dokładnie to polega. Jak klient słyszy, że dostanie gratsi MR to jest świecie przekonany, że bedzie mógł od tej pory za 0zł oglądać tv na dwóch telewizorach. W rzeczywistości okazuje się, że opcja MR to tylko dodatkowa karta, a za dekoder trzeba dopłacić, więc nie jest to opcja darmowa jak to wynikało z rozmowy z konsultantem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zostałem niezle rozbawiony :) zadzwoniłem do C+ z zapytaniem kiedy mam wysłać wymówienie jeśli abonament konczy mi sie pod koniec marca dostałem odpowiedź żeby już wysłać itp

po czym padło zapytanie dlaczego itp ... i oto propozycja dla mnie "obeznie posiadam C+Kompakt hd" CANAL+ OPTIMUM HD za 89zł na 18miesięcy bez MR w standardzie HBO za 0zł na 6m a ja na to na waszej stronie pakiet CANAL+ OPTIMUM HD jest za 77zł a tam Tak?! to jak pan chce to możemy taką cenę zaproponować ale MR już nie ma gratis... grzecznie podziękowałem i wysyłam pisemko o nie przedłużaniu umowy czekając na lepszą ofertę. Ewentualnie poczekam na oficjalną promocję NC+ mając przez jakiś czas antenę balkonową i ilość programów ograniczoną do bodaj 15 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłaszał ktoś już reklamację w sprawie multiroom? Chodzi o to, że podczas przedłużania umowy wprowadzają klienta w błąd nie informując na czym dokładnie to polega. Jak klient słyszy, że dostanie gratsi MR to jest świecie przekonany, że bedzie mógł od tej pory za 0zł oglądać tv na dwóch telewizorach. W rzeczywistości okazuje się, że opcja MR to tylko dodatkowa karta, a za dekoder trzeba dopłacić, więc nie jest to opcja darmowa jak to wynikało z rozmowy z konsultantem

 

Zapomniałeś jeszcze o wymianie konwertera, pociągnięciu kabla do drugiego dekodera. To też kosztuje a o tym pewnie nie wspomnieli i co gorsza nie zapłacą za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie można sprawdzić punkty za terminowe opłacanie abonamentu ?! jest to jeszcze może? bo pamiętam że uruchamiałem taką usługę około 20miesięcy temu

Złotego Plusa już nie ma od ponad roku, a szkoda bo do kina można było chodzić czasem za darmo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.

Dzisiaj miałem drugi telefon

C+ kompakt hd z MR za 65 zł umowa na 12 m-cy

brać czy da się coś jeszcze wycisnąć?

 

Za tyle spokojnie dostaniesz C+Optimum HD z MR, twój pakiet max 55zł, także czekaj cierpliwie a najlepiej napisz na meila do nich na jakich warunkach jesteś w stanie pozostać, za kilka dni oddzwonią.

PS.ile masz do końca umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za tyle spokojnie dostaniesz C+Optimum HD z MR, twój pakiet max 55zł, także czekaj cierpliwie a najlepiej napisz na meila do nich na jakich warunkach jesteś w stanie pozostać, za kilka dni oddzwonią.

PS.ile masz do końca umowy?

Umowa do 28.02

Piszesz max 55 z MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kilka stron wstecz dostali spokojnie 50-55zł z MR. Hmmm...Powinni ci już zaproponować coś w okolicach tej ceny 55zł. Napisz poprzez formularz kontaktowy do nich jaki pakiet, za ile i że z MR i na takich warunkach jesteś w stanie odstąpić od wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowę z cyfrą+ mam do 31.03.2013, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Obecnie posiadam pakiet Canal+ Optimum HD i Sagemcoma DSI83. Chciałbym przedłużyć tę umowę i dodatkowo wziąć HD Optimum Promo i MR. Mam pytanie czy wybór dekodera do MR jest istotny czy każdy będzie współpracował bez problemu. Czy dadzą dekoder do MR za darmo na całą umowę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa była do 31.04 wypowiedzenie wysłane.

 

Dziś dwa tel. 1 oferta ok 120pln , 2 oferta 99 :)

 

Superpremium 89zł

Moltiroom 10zł

HD Pace 500gb 0zł

 

Zaakceptowałem:) jestem zadowolony , do tej pory miałem kompakt z hbo i hd za ok 126pln.

 

Konsultant miły. Nie spodziewałem sie ze tak szybko przedłużę umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ponownie do mnie dzwonili z cyfry.Posiadam C+Optimum HD, HD Optimum Promo, MR i dwa dekodery.Konsultant na siłe mi chciał wcisnąć Superpremium za 99zl.Jak mu powiedziałem że HBO mnie nie interesuje to za mój pakiet zawował mi 97zl i mówił że to dobra oferta jak teraz za to samo płace 92zl, to pytałem sie gdzie tu logika żeby za to samo placic jeszcze 5zl wiecej, to sie zdziwił i powiedział że jeszcze zadzwoni.Chciałbym się dowiedzieć za ile mogę wyrwać C+Optimum HD,HD Optimum Promo, MR, Pace 500 i Philips jako drugi dekoder bo poczytałem trochę stron wstecz i ludzie różnie piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa była do 31.04 wypowiedzenie wysłane.

 

Dziś dwa tel. 1 oferta ok 120pln , 2 oferta 99 :)

 

Superpremium 89zł

Moltiroom 10zł

HD Pace 500gb 0zł

 

Zaakceptowałem:) jestem zadowolony , do tej pory miałem kompakt z hbo i hd za ok 126pln.

 

Konsultant miły. Nie spodziewałem sie ze tak szybko przedłużę umowę.

 

Umowa na ile czasu? Byłbym zadowolony z tej oferty, tylko bez multiroomu, bo mi niepotrzebny. Czy można w ICA sprawdzić do kiedy mam ważną umowę? Kojarzy mi się, że brałem z początkiem stycznia umowę na 15 miesięcy w tym 3 miesiące gratis. Kiedy mam wysłać wypowiedzenie? Obecnie mam Canal+ Optimum HD 86 zł + jakiś pakiet HD 8 zł + dekoder Pace PVR 10 zł w sumie 104 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wtedy umowa obowiązuje od teraz czy dopiero od zakończenia bieżącej umowy? Jeżeli obowiązuje od teraz, to automatycznie 18 miesięcy wydłuża się o czas, który pozostał do końca bieżącej umowy? Mógłbyś mi wysłać wzór odwołania na pw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...