Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

umowę mam do końca marca...wypowiedzenie zarejestrowane...

Dziś drugi telefon od cyfry z propozycją

 

OPTIMUM HD - 47 zł

HD OPTIMUM PROMO -0 zł

MR - 10 zł

PVR PACE - 5 zł

RAZEM 62 ZŁ

 

Umowa na 18 miesięcy - na razie odmówiłem.

Czy można powyższy pakiet dostać w niższej cenie???

...doliczajać Canal + masz ok. 85 zł. Więc dlaczego moja cena (77) dla niektórych jest wręcz "słaba"? Jest średnia i tak to widzę.

Dziwnym trafem mam kilku znajomych (też rodzina), którzy mają ten sam pakiet co ja, mnie więcej w tym samym czasie negocjują i max, co i mi się udało wynegocjować to 70 zł. I nie piszcie, ze to słaba oferta. Zaczynając od 98 zł a kończąc na 77 czy 70 PLN to wydaje mi niezły interes.

Z drugiej strony nie mam zbytnio czasu żeby "żebrać" o te marne 7 zł/m-c.mniej. Mam teraz 20% taniej niż miałem i jestem zadowolony.

A tak na marginesie: podobna sytuacja była 18 -m-cy temu przy negocjacjach. Też mówiliście że za 55-60 da się spokojnie wytargować. Mój przedstawiciel nie chciał wierzyć i prosił o przesłanie tak prostych danych jak nr umowy ew. miasto. Jakoś nikt nie kwapił się do odpisania mi czy ew. zeskanowania tych znakomitych umów. Być może zależy to od regionu? Od czasu spędzonego z Cyfrą?

 

Pozdrówka i życzę owocnych negocjacji. Może komuś uda się zejść na....50 zł za C+ Optimum HD ? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blupol Za 77 złotych to nowi dostają, dlatego nie mądrz się,że masz super ofertę. Zaakceptowałeś- twoja sprawa. Teraz płacę za to 57 złotych, dlatego w życiu nie zaakceptował bym takiej oferty. Ale cóż- twoje pieniądze, nie moje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że 65zł nie będą dawać przez cały rok. Od dziś nowa promocja więc może być inaczej. Jeśli ktoś ma umowę do końca kwietnia to dziś może nie dostanie 65zł. Wczoraj była lepsza promocja dla nowych a dziś jest już gorsza.

******************

Mi dają 75zł (całe 2 zł taniej:)))przy 18 m-cach za C+Optim / multiroom / sagem / hd promo / HBO+Cinemax+Filmbox+ 0zł x 7-m-cy (od dziś tego nowi już nie mają)

Co za ludzie tam pracują!? Klienta opowiada o ofertach z multiroomem: C+Optimum za 75zł. Na pytanie o Optimum bez C+ -ona: 72zł (!!!). Za KompaktHd z multirumem dawała mi za 64zł !!! Tłumacze, że na www jest nowa promocja i wychodzi 38zł+10zł= 48zł a ona mi za 64zł daje. Odpowiedź miłej Pani: strona nie jest zaktualizowana i, ze mogę do punktu sobie jakiegoś dzwonić i się dowiadywać ile faktycznie kosztuje

Poza tym oferta filmowa Canal+ jest niesamowita.

To jak rozmowa z koniem.

Ręce i nogi opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jak mam umowę do 31.04, to mogę już wysyłać wypowiedzenie, tak? I teraz jeśli tak, to czy jest opcja uzyskać w pierwszym miesiącu wypowiedzenia cenę za multiroom-5zł lub nawet 0 i czy jest szansa, abym pozostawił na pvr do multiroom mojego starego philipsa pvr za 5zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Blupol,

mi też proponowali z canalem+ za 77zł.

Ale mi nie potrzebne canale+, hbo, cinemaxy itp - bo zwykły, normalny człowiek to ma inne zajęcia niż oglądanie telewizji :mrgreen:

Ja chcę zejść na 51zł....i mam czas do końca marca, a nawet dłużej.

Nie kręcą mnie telefony i sms-y od nich.... jak chcę to odbieram, a jak nie mam ochoty lub czasu to olewam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z facebooka

 

"Canal+Sport:

Info wieczoru - CANAL+ Cyfrowy nabył prawa do Premier League. Abonenci nowej platformy nc+ będą mogli oglądać na żywo wszystkie mecze najlepszych angielskich drużyn m.in. Manchesteru United, Manchesteru City, Arsenalu, Chelsea, Liverpoolu i wielu wielu innych. :)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jak mam umowę do 31.04, to mogę już wysyłać wypowiedzenie, tak? I teraz jeśli tak, to czy jest opcja uzyskać w pierwszym miesiącu wypowiedzenia cenę za multiroom-5zł lub nawet 0 i czy jest szansa, abym pozostawił na pvr do multiroom mojego starego philipsa pvr za 5zł?

Nie no jak rzeczywiście masz do 31 kwietnia to już kaplica :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie wy powinniscie wiedziec....

 

 

Tydzien temu przedłużyłem umowe z c+optimum 65zł na:

 

C+optimum , promo hd, multiroom i tam pol roku gralits hbo itp. i łacznie za 77zł.miesiecznie...

 

Dziś otrzymałem rachunek na meila i musze dopłacić za luty 22zl.... zadzwoniłem do cyfry i okazuje się ze na te 22 zł dopłaty składa się 12zl doplaty za pakiet i 10 zł za dekoder z dyskiem. Powiedziali mi ze 10zl place za wynajem dekodera ale przy przedłużaniu umowy dekodery miały być gratis i łaczne miesieczne koszty to 77zł mialo być.

Powiedziano mi ze dekoder moge oddac do punktu to 10 zł odpadnie mi od rachunku i bedzie 77zl ...

 

I teraz pytanko do wac co z tym zrobic bo przy przedluzaniu umowy nie bylo wogole mowy o oplacie za najem dekodera mial byc gratis. Oddac do w piz... czy jakos inaczej reklamowac czy cos ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna propozycja dzisiaj :Superpremium za 99zł+MR 0zł +Pace PVR 0zł+ Phillips 5zł+ HBO Go 0zł na cały okres =104zł + Filmbox i cinemax niepełny miesiąc +2 kolejne gratis.Na razie czekam,oczywiście ''miła'' Pani była bardzo oburzona :)

Umowę mam do końca marca ale i tak chce przedłużyć przed NC+ żeby mieć 2 karty MR :D,najlepsze że wypowiedzenie jeszcze nie wysłane :D

Już sam nie wiem od czego te oferty zależą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz reklamację lub zadzwoń

 

Dzwoniłem i powiedzieli mi własnie skad te 22 zł ...12 doplaty za pakiet i 10zl za dekoder..i jak chce to moge go oddac to nie bedzie naliczane 10 zl za dekoder... i pani powiedziala ze ona nie wie jaka byla wczesniejsza rozmowa i co mialo byc przy przedluzeniu, mowila mi tylko to co widzi u siebie.... :/ da sie calkiem odstapic od umowy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...