Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rano dostalem meila z cyfry : cyfraplus@info.cyfraplus.pl (z tego adresu - jakis automat) . Przedluz umowe z cyfra plus szczegoly w ICA w zakladce moja oferta. Ok . Wchodze wiec na strone nie spodziewajac sie niczego bo wiem ze mam umowe do czerwca i mysle ze to blad. I rzeczywiscie zadnej oferty nie bylo. Po co takie meile wysylaja maja jakis [beep] w systemie czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znana sztuczka marketingowa z kończąca się ofertą. Wystarczy klientowi uświadomić, że ma bardzo mało czasu na decyzję i ten wtedy krócej się zastanawia i nierzadko decyduje się na umowę :) Moja umowa kończy się w lutym, nalot smsów już przeżyłem. Teraz z kolei bombardują mnie mailowo. Wysłałem im tylko swoją propozycje w związku z zarejestrowaniem wypowiedzenia :) Czekam na telefon. Ponoć moja propozycja została przekazana do odpowiedniego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawila sie nowa promocja "Karnawalowa promocja" ;) Bez wiekszych zmian jesli porownac ze swiateczna promocja. Jedynie brak paczki HBO,FILMBOX,CINEMAX za 0 zl :P Co ciekawe, Multiroom jest nadal za 0 zl, a wczoraj konsultantka twardo sie ze mna klocila ze juz nie ma MR za 0 tylko za 10 zl i ze ja zle zrozumialem albo jej kolezanka (dzwonila w sobote) musiala sie pomylic oferujac mi MR za 0 zl. heh :D

 

Szansa na dobra negocjacje nadal istnieje, wiec jade wyslac wypowiedzenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam aktualnie posiadam CANAL+ OPTIMUM HD + HBO+ pace hd i bule 110 zł umowę mam do końca marca

Jaką cenę można wynegocjować za KOMPAKT HD

Wie ktoś czy daliby CANAL+ HD do KOMPAKTU HD przez kilka miechów za free ?

Spotkał się ktoś z taką promocją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przed chwilą przedłużona po 5 telefonach i 2 propozycjach wysłanych na meila, na warunkach:

C+Optimum HD-67zł

HD Optimum promo-0zł

MR-0zł

Umowa na 12 miesięcy(na takiej mi zależało) do tej pory miałem sam Otimum HD, umowa była do końca marca, wypowiedzenie wysłane w styczniu, do końca lutego canal plus mi włączą a zapłacę po starej cenie 62zł, nowa umowa od 1.03.

Filmboxów, cinemaxów i Hbo nie chiał pan włączyć mówił że już nie ma takiej promocji co zresztą widać na cyfraplus.pl

Powodzenia w negocjacjach :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem, na średnich warunkach ,ale i tak będę miał o 15 zł mniej,

C+Otimum HD za 77 zł. Niektórzy mogli "wysępić" na 67,ale...

Mogę odebrać nowiutki dekoder Peace 500. Fajnie, myśłę sobie dopóki nie doczytałem, że obraz jezt GORSZY niż na Philipsie PVR 250! :shock: DO tego kłopoty z softem itd...

Czy jest to prawda? WIem, że jest wątek o Peace, ale wybaczcie: czytanie ponad 700 stron zajmnie mi chyba z miesiąc :)

Czy istnieje taka możliwość, że wezmę tego PEace'a, sprawdzę i porównam z obecnym Philipsem, a jak będzie do bani to mogę oddać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis propozycja:

C+Kompakt multiroom, HD kompakt i dekoder pace za 77 zł - gratis 2 miesiace Filmox i Cinemax

C+Optimum HD Optimum Promo, multiroom i dekoder Pace, gratis 2 miesiące Filmox i Cinemax za 93 zł.

 

Oczywiście nie zgodziłem się, to był chyba 6 telefon w ciągu ostatniego miesiaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem, na średnich warunkach ,ale i tak będę miał o 15 zł mniej,

C+Otimum HD za 77 zł. Niektórzy mogli "wysępić" na 67,ale...

Mogę odebrać nowiutki dekoder Peace 500. Fajnie, myśłę sobie dopóki nie doczytałem, że obraz jezt GORSZY niż na Philipsie PVR 250! :shock: DO tego kłopoty z softem itd...

Czy jest to prawda? WIem, że jest wątek o Peace, ale wybaczcie: czytanie ponad 700 stron zajmnie mi chyba z miesiąc :)

Czy istnieje taka możliwość, że wezmę tego PEace'a, sprawdzę i porównam z obecnym Philipsem, a jak będzie do bani to mogę oddać?

moim zdaniem obraz w pace jest lepszy i dekoder ten dziala stabilniej mialem philipsa 6 miesiecy pace mam od 2 co do oferty to faktycznie slaba patrzac na to co dostaja niektorzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano dostalem meila z cyfry : cyfraplus@info.cyfraplus.pl (z tego adresu - jakis automat) . Przedluz umowe z cyfra plus szczegoly w ICA w zakladce moja oferta. Ok . Wchodze wiec na strone nie spodziewajac sie niczego bo wiem ze mam umowe do czerwca i mysle ze to blad. I rzeczywiscie zadnej oferty nie bylo. Po co takie meile wysylaja maja jakis [beep] w systemie czy jak ?

Ja dostalem dwie takie wiadomosci, a oferty zadnej nie ma. Umowa do stycznia 14r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem, na średnich warunkach ,ale i tak będę miał o 15 zł mniej,

C+Otimum HD za 77 zł. Niektórzy mogli "wysępić" na 67,ale...

Mogę odebrać nowiutki dekoder Peace 500. Fajnie, myśłę sobie dopóki nie doczytałem, że obraz jezt GORSZY niż na Philipsie PVR 250! :shock: DO tego kłopoty z softem itd...

Czy jest to prawda? WIem, że jest wątek o Peace, ale wybaczcie: czytanie ponad 700 stron zajmnie mi chyba z miesiąc :)

Czy istnieje taka możliwość, że wezmę tego PEace'a, sprawdzę i porównam z obecnym Philipsem, a jak będzie do bani to mogę oddać?

Taaa wysępić :lol2: koledzy w tym zestawieniu dostawali za 62/65zł także do wysępienia jak to nazwałeś trochę brakowało ale odpuściłem te 5zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

umowę mam do końca marca...wypowiedzenie zarejestrowane...

Dziś drugi telefon od cyfry z propozycją

 

OPTIMUM HD - 47 zł

HD OPTIMUM PROMO -0 zł

MR - 10 zł

PVR PACE - 5 zł

RAZEM 62 ZŁ

 

Umowa na 18 miesięcy - na razie odmówiłem.

Czy można powyższy pakiet dostać w niższej cenie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOmpakt HD kolego mozesz dostac jako nowy za 48 zl z MR na 18 miesiecy :P wiec mysle ze jak przedluzasz to znacznie lepsza powinna byc oferta 38-42 zl mysle :P ja mam Canal+ Kompakt i tez niewiem za ile negocjowac z MR umowa do konca lutego wypowiedzienie wyslalem bo smieszne oferty daja xD C+Kompakt + Mr za 73 zl hi hi a do tej pory mialem 63 smiech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowę mam do końca marca (nie wysyłałem żadnego wypowiedzenia) dzis dostałem tel od cyfry że maja dla mnie bardzo korzystną promocję przedłużenia umowy, podziękowałem z góry i się rozłączyłem :D - myślę, że będą teraz dzwonić do tych którym się niedługo umowy kończą, aby przedłużyli o kolejne naście miesięcy i byli zobowiązani umową i im nie odlecieli z platformy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzis po zarejestrowaniu wypowiedzenia. Jestem abo od 5 lat, umowa do konca lutego.

 

- Zestaw Promocyjny CANAL+ Kompakt HD z rabatem 23 zł przez 18 miesięcy

(cena standardowa 82 zł).

Opłata po uwzględnieniu zniżki wyniesie 59 zł.

 

- opcja HBO HD bezpłatnie przez 5 miesięcy a następnie z rabatem 7 zł

10 gr przez 13 miesięcy, z możliwością odłączenia po zakończeniu

bezpłatnego okresu.

 

- opcja HD-Kompakt bezpłatnie przez 18 miesięcy (cena standardowa 11

zł).

 

- Okres Minimalny - 18 miesięcy.

 

Przewidywana, miesięczna suma opłat abonamentowych od 1 do 5 miesiąca

wyniesie 59 zł, od 6 do 18 - 78 zł 90 gr (przy zachowaniu opcji HBO HD).

 

 

 

ODRZUCONA LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...