Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To zostaje jeszcze Cyfrowy Polsat, nie ma co płakać. Ja czekam do samego końca. Wypowiedzenie złożone, koniec umowy 31.03.
Ale śmieszne są takie wypowiedzi. Naprawdę. Jak nie dostanę darmowego mr, to idę do Polsatu i tam im zapłacę za mr. Nie ważne, że w cyfrze jest bogatsza oferta, czy te kanały które lubicie oglądać. Do Polsatu bo tam jest fajny płatny multiroom na doładowywane karty. Cud miód logika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rigidigi

Skąd wiesz czy dla "kfm877" oferta CP nie jest wystarczająca i mogłoby się wydawać , że w takim przypadku Twoja logika nie ma miejsca . Znam ludzi którzy płacą za Cyfrę za najwyższy pakiet , a oglądają tv raz w tygodniu lub i nie. Osobiście płace za HBO i tak naprawdę jak 2 razy w miesiącu coś tam obejrzę to max i tu także wydawałoby się , że brakiem logiki jest z mojej strony płacenie za ten kanał, ale jakoś tak już jest. W mojej sytuacji gdyby nie piłka nożna w Cyfrze, to wystarczyłaby tv naziemna, jak zresztą wielu ludziom, ale jest zona dziecko i oni coś tez oglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Umowa kończy mi się w kwietniu. Wypowiedzenie wysłane 2 tyg. temu.

Chciałbym przedłużyć umowę na pakiet prestiż, obecnie płacę w sumie 161zł za całość (C+ Optimum HD, HD promo, MR, HBO i HBO GO)

Czy orientujecie się ile mogę wyciągnąć na najwyższym pakiecie? Umowa 12 lub 18 miesięcy w zależności od kwoty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie kończy mi się umowa 20 marca

Obecnie mam pakiet Canal+ Kompakt HD + dekoder PVR i płacę za wszystko 86 zł.

Dziś zapropagowano mi pakiet CANAL + Optimum HD (czyli ten wyższy) z dekoderem PVR za 76 zł.

Pytanie czy się opłaca czy wstrzymać się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta przedłużenia umowy z dnia dzisiejszego - 1 telefon, dwa warianty pakietowe

1. Superpremium na 18 miesięcy z HBO GO za 119zł (MR w cenie)

2. Prestiż na 18 miesięcy z MR za 154zł

Troszkę niepoważna oferta - dla nowych ceny o wiele lepsze niż dla obecnych abonentów !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowa przedłużona dzisiaj po 15. Konsultant bardzo miły i rzeczowy, zero ściemniania że się nie da i pitu pitu...

Troszkę targów było ale w końcu doszliśmy do porozumienia:

C+Optimum 65zł

Optimum HD Promo 0zł

Multiroom 0zł

Pace 0zł drugiego dekodera nie chciałem bo mam...

HBO gratis 7 miesięcy potem 19.90zł z możliwością wyłączenia

Umowa 18 miesięcy

Obecnie płacę 96zł, dobierałem w trakcie multiroom więc dlatego taka cena.

Pytałem o fuzję - nic na razie nie wiadomo na pewno - w przypadku zmiany regulaminu wypowiedzenie i zabawa od nowa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pod jaki nr. moge zadzwonic aby spytac czy doszło wypowiedzenie i przedstawic moje warunki? Aha i jeszcze jedno ost. rachunek mam na kwiecien czyli rozumiem ze umowa konczy sie ostatniego kwietnia? Prosze o odp. i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa razy już przedłużałem umowę na ponad 2 m-ce przed końcem umowy i dostałem najlepsze możliwe oferty, więc nie ma reguły... Tylko że bombardowałem ich mailami :-)

a umowa obowiazuje mnie do ost. kwietnia tak?

Tak, ale może być zakończona jak rozpoczniesz nową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...