Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujące pytanie. Aktywując np HBO lub wyższy pakiet od posiadanego 2-go danego miesiąca do końca tego miesiąca oglądam gratis a pełną stawkę płacę za następny miesiąc. Czy istnieje możliwość rezygnacji z danej usługi w drugim miesiącu, czy też automatycznie następuje podwyższenie naszego pakietu o dany kanał(y) bez możliwości wrócenia do poprzedniego pakietu.

O dzięki! MZKS1929 już mi odpowiedział. Mam nadzieję, że dotyczy to również pakietów.

PS Też o tym słyszałem, i to lata świetlne temu, ale nigdy nie praktykowałem. Tylko po co robić z tego taką enigmę. Toż to tylko przepisy cyferki dają taką możliwość. Nie ma czego się obawiać, przepisów nie zmienią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak sugeruje deadprince. ... i cierpliwie czekaj do końca umowy. Wypowiedzenie możesz cofnąć w każdej chwili wykonując jeden telefon. Myślę, że dostaniesz lepszą ofertę. Z drugiej strony patrząc wróbelki ćwierkają, że po wprowadzeniu paczki Polsatu nie możemy liczyć na zbyt duże upusty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Konczy mi sie umowa w grudniu, czy mam wysylac wypowiedzenie ? Mialem ta swietna promocje gdzie umowa na 13 miesiecy, przez 9 miesiecy pakiet o 50 % taniej. Czy mam szance wynegocjowac cos podobnego na kolejny rok ?

I drugie pytanko, ma ktos wzor wypowiedzenia ? Bardzo prosze o pomoc bo nie wiem jak to ma brzmiec aby bylo prawidlowo.

Jaki jest okres wypowiedzenia w C+ ? 1 czy 3 miesiace ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze nie dzwonili do Ciebie z propozycją przedłużenia umowy to bądż pewien, że ten moment nastąpi. Ewentualnie możesz sam zadzwonić na nr podany parę wątków wyżej i się zorientować co Ci zaoferują. A najlepszą i najbardziej skuteczną metodą jest wysłanie pisemnego wypowiedzenia. Po dwóch tygodniach możesz spodziewać się massive attack :D ze strony cyferki. Okres wypowiedzenia zależy od tego czy umowa jest zawarta na czas określony czy też nie. W pierwszym wypadku jest to miesiąc, i on dotyczy Ciebie, w drugim wynosi 3 miesiące. Wypowiedzenie możesz wysłać już w tej chwili. Sugerował bym przetrzymanie ich z podjęciem decyzji do końca umowy. Tym bardziej, że twoja umowa kończy się w najlepszym okresie dla abonentów. Wzoru pisma jako takiego nie ma, jak poszperasz w google to znajdziesz parę wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Konczy mi sie umowa w grudniu, czy mam wysylac wypowiedzenie ? Mialem ta swietna promocje gdzie umowa na 13 miesiecy, przez 9 miesiecy pakiet o 50 % taniej. Czy mam szance wynegocjowac cos podobnego na kolejny rok ?

I drugie pytanko, ma ktos wzor wypowiedzenia ? Bardzo prosze o pomoc bo nie wiem jak to ma brzmiec aby bylo prawidlowo.

Jaki jest okres wypowiedzenia w C+ ? 1 czy 3 miesiace ?

Pozdrawiam

1. Zawsze lepiej wysłać wypowiedzenie i wytrwale czekać na kolejne propozycje operatora.

2. Obecnie nic nie wiadomo o ofercie, która będzie obowiązywała w listopadzie/grudniu. Jedno jest pewne - aktualna oferta jest bardzo słaba...

3. Okres wypowiedzenia w Twoim przypadku wynosi jeden miesiąc. Umowa wygaśnie z końcem roku jeśli najpóźniej w listopadzie wyślesz rezygnację.

4. Wzór wypowiedzenia umowy z Cyfrą+: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=34&t=7859#p170991

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...