Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, dokładnie!

Paczkę kanałów HD jako opcję "HD Optimum Promo" dają teraz za 0 zł, natomiast za paczkę "HD Optimum", gdzie jest tylko o jeden (!!!) kanał więcej (Animal Planet HD) życzą sobie aż 11 zł!!! Wychodzi to tak, że właśnie za sam Animal Planet HD życzą sobie 11 zł. CYFRA+ traktuje ten kanał normalnie jak jakiś kanał premium! Podczas, gdy pozostałe platformy mają ten kanał standardowo w swoich pakietach, bez żałosnych, dodatkowych opłat. :/

Jak już wcześniej wspomniałem, umowę mam do końca marca br. Negocjacje dotyczące przedłużenia mojej umowy jeszcze się nie zaczęły. Jeszcze nikt z CYFRY+ w tej sprawie do mnie nie dzwonił. Tak więc, to jeszcze jest przede mną. Będę walczył o to, aby dostać też paczkę "HD Optimum" (tę z Animal Planet HD) gratis. Obecnie płacę za nią właśnie 11 zł, ale dobrałem ją przy poprzednim przedłużeniu umowy, kiedy jeszcze nie dawali w ogóle tej opcji gratis. Jak się nie uda to im chyba podziękuję za kilkuletnią współpracę... :shock::?:(

Trzymam kciuki i oczękuję informacji czy się udało. Dla uświadomienia sobie tego absurdu z Animal Planet HD można policzyć ile kosztuje opłata za rok oglądania tego kanału - 132 zł !!!.

Mojej rodzince też zależy na AP HD, więc jeśli uda się Tobie to ugrać to na pewno będzie precedens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dostałem pierwsza ofertę pani najpierw chciała na tych samych warunkach przedłużyć umowę tj optimum za 64 zł (w zeszłym roku na święta coś takiego było chyba) to jej na ściemniałem ze właściwie to jest już DVB-T i chciałem zrezygnować to kazała chwile poczekać i dała optimum promo hd +HBO na 6 miesięcy free za 54 zł MR i Pace mnie nie interesowały wiec się zgodziłem na takie coś jak myślicie dało by coś jeszcze ugrać finansowo bo filmboxy czy cinemaxy mnie nie interesowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po przedłużeniu umowy

 

do tej pory miałem C+Optimum ,HD promo, pace pvr - 96 zł

umowa była do marca, wypowiedzenie zarejestrowane

 

Dziś zadzwoniłem i konsultant zapytał mnie czego oczekuję ja odparłem co chce i po krzyku .

 

C+ Optimum HD 65pln

HD Promo 0pln

PVR Pace 0

HBO,Cinemax,Filmbox 7 miesięcy gratis (plus styczeń czyli 8 miesięcy)

 

powodzenia dla innych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po przedłużeniu umowy

 

do tej pory miałem C+Optimum ,HD promo, pace pvr - 96 zł

umowa była do marca, wypowiedzenie zarejestrowane

 

Dziś zadzwoniłem i konsultant zapytał mnie czego oczekuję ja odparłem co chce i po krzyku .

 

C+ Optimum HD 65pln

HD Promo 0pln

PVR Pace 0

HBO,Cinemax,Filmbox 7 miesięcy gratis (plus styczeń czyli 8 miesięcy)

 

powodzenia dla innych:)

I to bardzo wk.... mnie w cyfrze. Ja mam umowę też do końca marca i na razie co najwyżej 77 zł za to samo mi zaproponowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwsza rozmowa z konsultantem trwała 40 minut, dzisiaj kolejne 45 minut. C+ optimum HD za 78zl, MR gratis, pace pvr 500 za 5zl, i możliwość dorzucenia drugiego pvr za 10zl. HBO na 6 miesięcy gratis, później 23zl jeśli nie wyłączę, cinemax hd i filmbox hd 2 miesiace gratis. Oferta może wybitna nie jest, ale do tej pory za taki pakiet płaciłem 129,90zl (bez cinemaxa i filmboxa) wiec korzyść oczywista. Teraz to 89zl (do podziału na pół). Umowę miałem do końca marca więc tymbardziej opłaciło się brać tą opcję bo przez 2 miesiące już zyskuję ponad 80zl. Dodam jeszcze że umowa tylko na 13 miesięcy więc już załapię się na możliwość negocjacji oferty świątecznej za rok. Dekoder odebrałem w punkcie i jak na razie całkiem mi się spodobał. Minimalnie gorszy jednak jest obraz niż na sagemie, takie moje wrażenie, ale pvr i dysk 500gb to rekompensuje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki i oczękuję informacji czy się udało. Dla uświadomienia sobie tego absurdu z Animal Planet HD można policzyć ile kosztuje opłata za rok oglądania tego kanału - 132 zł !!!.

Mojej rodzince też zależy na AP HD, więc jeśli uda się Tobie to ugrać to na pewno będzie precedens.

Jak już wyżej wspomniałem, gdy przyjdzie czas na negocjacje to będę walczył właśnie m.in. o darmową opcję "HD Optimum" do pakietu Optimum HD, który posiadam plus oczywiście jakąś dobrą zniżkę na sam pakiet. :) Obecnie za pakiet Optimum HD (bez CANAL+) wraz z paczką HD Optimum płacę 73 zł (Optimum HD 62 zł + HD Optimum 11 zł). Mi też bardzo zależy na kanale Animal Planet HD, gdyż jest to jeden z tych kanałów, które najczęściej oglądam, ale nie podoba mi się bardzo, że CYFRA+, jako chyba jedyny operator w Polsce, woła za ten kanał 11 zł ekstra... :shock::evil:

Ktoś tu wcześniej na forum też podawał, że przedłużał umowę i dostał pakiet C+ Optimum HD (a więc wraz z CANAL+) za 62 zł albo i 65 zł (nie pamiętam już dokładnie) plus jeszcze paczkę HD Optimum (z Animal Planet HD) bezpłatnie na cały okres umowy. Więc myślę, że jest to realne. Chociaż zdecydowana większość forumowiczów podających tutaj efekty swoich negocjacji dostaje gratis paczkę HD Optimum Promo (bez Animal Planet HD), ale tę paczkę CYFRA+ daje teraz bezpłatnie chyba też i nowym abonentom... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, przedłużyłem dzisiaj umowę:

C+ Kompakt 50zł

HD Kompakt 0zł

Multiroom 0zł

Pace PVR 5zł

HBO, Cinemax, Filmox od dzisiaj do końca sierpnia 0zł (później za HBO 19,90)

HBO GO 0zł przez 3m-ce

Exxxtra 6zł.

Umowa na 18m-cy.

 

Umowa była do końca marca, wypowiedzenie wysłane w grudniu.

To był mój 1 telefon do Cyfry z konkretnym żądaniem co chce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że się da i to nie tylko PVR. Poczytaj choć 2 ostatnie strony...

Ja tak myślę, wkrótce fuzja, czy oni nie dają teraz tych superpromocji na przedłużenie aby zwabić jak najwięcej ludzi, bo potem przy fuzji wskoczy jeszcze lepsza promocja, uwzględniająca nowe kanały, które my będziemy musieli sobie dokupić... Ale ma być ponoć repakietyzacja, nowe regulaminy itd, więc w razie czego zawsze będzie można wypowiedzieć umowę i tym samym przełużając dziś nic nie ryzykujemy. Chyba dobrze rozumuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, z tą repakietyzacją po fuzji to może być tak, że ci abonenci, którzy mają aktualnie umowę z CYFRĄ+ na dany pakiet, np. przedłużyli niedawno umowę lub zostali nowymi abonentami CYFRY+, będą nadal mieli obecny, wybrany przez siebie pakiet, natomiast nowe pakiety powstałe na skutek fuzji dostępne będą dla nowych abonentów, a te osoby, które będą chciały sobie zmienić swój aktualny pakiet CYFRY+ na jakiś nowy z nc+ to albo nie będą miały takiej możliwości do końca swojej aktualnej umowy albo będą miały taką możliwość, ale stracą przy tym część lub całą zniżkę przyznaną przy podpisywaniu/przedłużaniu obecnej umowy z CYFRĄ+... :?:/ Nowopowstała platforma tak właśnie może sobie to wykombinować... :roll::/

Oby jednak było tak, że całkowicie zmieni się regulamin dla wszystkich abonentów i każdy abonent obecnej CYFRY+, a także n'ki będzie miał prawo do wypowiedzenia aktualnie posiadanej umowy ze swoją platformą. Byłoby to najlepsze dla nas wszystkich... :roll:

To tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy temat. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin na pewno się zmieni, po prostu podniosą nam cenę znów o te parę zł (no bo np. do Canal+ dojdzie Liga Mistrzów, zmieni się zawartość pakietów itp) i wszystko się ujednolici z nowymi abonentami. A nam pozostanie zaakceptować to albo i nie. Tym samym dziś przedłużając absolutnie nic nie tracimy, bo przedłużając po fuzji też będą te same warunki na które my wskoczymy akceptując nowy regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam do końca kwietnia umowę i mam nadzieję, że do tego czasu sporo się zmieni w temacie fuzji...nie ukrywam że bardzo zależy mi na Lidze Mistrzów i chcę wiedzieć w jakiej formie to wystąpi...

bo nie chcę sytuacji że przedłużę umowę na dobrych warunkach a za tydzień/dwa/miesiąc będę musiał jakieś pakiety dobierać ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie obawiam się, że po fuzji promocje mogą być gorsze (czyt. droższy abonament), dlatego też myślę, że lepiej będzie przedłużyć umowę z CYFRĄ+ jeszcze przed fuzją, a później, w razie zmiany regulaminu, zobaczymy co będzie i w razie czego wyśle się ponownie wypowiedzenie z powodu zmiany regulaminu. :)

Na razie skupmy się nad tym, co CYFRA+ aktualnie daje swoim abonentom przedłużającym umowę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...