Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem umowę do 31.01.2013. Wypowiedzenie wysłałem w połowie grudnia. wczoraj miałem 3 telefony (2 x nie odbierałem bo byłem w pracy).

 

propozycja1

C+Optimum HD-67zł

Promo-0zł

Pace PVR-5zł

czyli razem daje 72zł na 12 miesięcy bez dodatków.

 

propozycja 2

C+Optimum HD-65zł

Promo-0zł

Pace PVR-5zł

czyli razem daje 70zł. na 18 miesięcy.

No i do tego HBO na 7 m-cy (włączone 3 styczeń wiec prawie 8 ) za darmo (trzeba w sierpniu zadzwonić aby wyłączyli ) a Cinamax-y i Filbox-y na 7 miesiące za darmo (samo się wyłącza).

 

zgodziłem się na 2 opcję. Nie chciało mi się dłużej gadać. Do tej pory za to samo (bez dodatków) płaciłem 67 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie umowa była do końca stycznia 2013 był C+ optimum i multiroom za 116zł. Telefony z C+ były już w grudniu z dość wysokimi ofertami, więc wysłałem rezygnację.

Dziś telefon z propozycja C+ optimum HD za 65zł

Promo-0zł

Filmbox 7 miesięcy-0zł

Cinemax 7 miesięcy-0zł

HBO 7 miesiecy-0zł ( po 19,90zł )

Multiroom-10zł

Pace PVR 500G 2szt-15zł

 

Zgodziłem się ( ze względu na drugi dekoder jak chciałem ) tylko szkoda że umowa na 18miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, że po połączeniu to klienci enki będą w gorszej sytuacji, na pewno nie dostaną takich promocji jak my przy przedłużaniu umów to po pierwsze a po drugie nie wiadomo kiedy ta fuzja nastąpi :D

 

Albo i 20

no nie chyba maksymalnie 15 zł bo za drugiego paca życzą sobie 10 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to prawda to czarno to widzę - latem jest zastój, dopiero jesień-zima jest ruch, ludzie rezygnujący z Enki nie podpiszą nowej umowy tylko dopiero w okresie przedświątecznym może - więc będzie masowy exodus - a Polsat na tym pewnie wygra bo zaproponuje ludziom lepsze warunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też zaczęli wydzwaniać od dwóch dni jak opętani po otrzymaniu pisma z wypowiedzeniem. Niestety, gdy chciałem przedłużyć umowę w październiku/listopadzie 2012 (umowa kończy mi się w 31 stycznia 2013) i płacić im nawet 170 złociszy za dwa abonamenty, to wtedy mnie "skanałowali" twierdząc, że za wcześnie na jakiekolwiek ruchy. Potem były standardowe propozycje śmiechu warte.

Jak ktoś nie chce moich pieniędzy, to ich nie musi dostać. Wczoraj była kolejna propozycja za 133 zł Prestige HD z darmowymi dekoderami i multi. Teraz za to nawet 100 zł nie zapłacę. Mam n-kę, CP i kablówkę w chacie, więc mam z domownikami na kilku telewizorach co oglądać. Dziwna jest polityka dbania o klienta szacownej skądinąd firmy. Albo tam siedzą kompletnie dziwni i ubezwłasnowolnieni systemem komputerowym ludzie....Mogli zarobić na mnie kolejnych kilka tysięcy złotych. Nie dostaną złotówki.

P.S. A już najbardziej ubawił mnie tekst "chce pan zrezygnować z tak doskonałej jakości naszych programów HD". No ludzie bitrate HD w C+ woła zbyt często o pomstę do nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jak oferta. Nasz system "myślenia" różni się od tego, który jest w państwie matce C+ czyli Francji. Oni myślą, że C+ to nie wiadomo co to są za super kanały. Bo ich francuskie. Dla mnie to kula u nogi w tych abonamentach i pani się zdziwiła jak powiedziałem, że chcę Optimum HD bez C+, na którym nic nie ma. Traktowanie Polski przez całą Europę jest mniej więcej takie jak my traktujemy jakiś Albańczyków czy Irakijczyków. Trzeci świat. Więc nie ma się co dziwić, że taka jest polityka tego operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam tak:

 

Canal+Superpremium + multiroom + PVR 500GB = 114zł - umowa do końca marca - osobno wyglada to tak:

 

Canal+Superpremium - 99zł

multiroom - 5zł

PVR 500GB - 0zł

 

oferta Cyfry+ na przedłużenie:

 

Canal+Superpremium - 146zł

multiroom - 20zł

PVR 500GB - 20zł

 

byłem w punkcie Cyfry i tam mają tak:

 

Canal+Superpremium - 99zł

multiroom - 10zł

PVR 500GB - 0zł przez 5 m-cy później 10zł

 

jutro pójdę zobaczyć do Nki - tylko tam splitery nie działają ale mają lepszy dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przed chwilą zadzwoniła do mnie pani z jak to powiedziała biura utrzymania klienta.

I zaproponowała za 90 zł c+optimum, promo HD z multirommem.

Chyba troszeczkę przesadziła.......

Dla nowych bardzo podobna opcja (różnica 1 kanału) jest chyba za 71 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Stan obecny:

Umowa - do końca marca 2013

pakiet - Superpremium HD - 99zł

multiroom - 10zł

dekoder - PVR 500G Pace - 0zł

suma - 109 zł

 

Oferta z C+

Umowa - 18 miesięcy

pakiet - Superpremium HD - 97zł

multiroom - 0zł

dekoder - PVR 500G Pace - 0zł

suma - 97 zł

 

Warto??

Da się coś jeszcze uszczknąć - cena mi pasuje tylko czas umowy trochę długi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jest to moje kolejne przedłużenie umowy z C+ i lekturą forum, jak do tej pory kończyło się na optymalnych warunkach. Moja umowa wygasa z końcem stycznia.

W tym roku pomimo zarejestrowania wypowiedzenia jeszcze w grudniu, proponowane oferty są z kosmosu. Oczywiście wiem, że mam jeszcze czas.

 

Zastanawiam się jakie kryteria są brane przez system C+ pod uwagę przy tworzeniu dla nas ofert, czy może jednym z nich jest sposób płatności?

Obecnie mam polecenie zapłaty, więc C+ sama sobie pobiera i zastanawiam się czy nie wypowiedzieć zgody w tym miesiącu i przejść na zlecenie stałe.

Pytanie czy to coś zmieni w oferowanym mi ofertach - oczywiście na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do końca marca 2013. Wypowiedzenie już wysłane. Zadzwoniłem sprawdzić czy doszło i otrzymałem propozycję 83 zł za C+ Optimum, HD Optimum Promo i MR (dekoder PVR mam zagwarantowany na cały czas trwania umowy o abonament gratis). Odpowiedziałem, że przecież nowi abonenci mają 6 zł taniej za to samo. No to ok. 77 zł może mi zaproponować. I na tym na razie stanęło. Napisałem maila co bym chciał i czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, dokladnie taka sama propozycje dostalem dzisiaj.

Odmowilem, bo nie chce zadnych darmowych kanalow, tylko cena nie ma przekraczac 70 zl i chce dodatkowy zwykly dekoder HD.

Obecnie place 91zl w tym 15 zl. za PVR oraz 11 zl. za paczke HD. Oczekuje, ze bede to mial za darmo w koncu, ew. 5 zl. za PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...