Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

3 grudnia 2010 roku podpisałem umowę na 25 miesięcy, w związku z tym rozumiem, że kończy się ona 3 stycznia 2013. Jeżeli napiszę i wyślę wypowiedzenie w tym tygodniu, to kiedy umowa zostanie teoretycznie rozwiązana, ile mają na to czasu? Po jakim czasie zadzwonią, aby przedstawić nową ofertę? :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się z Canal+ w lutym. Dzisiaj wysyłam wypowiedzenie aczkolwiek juz miałem pierwszy telefon z oferta przedłużeniową. Canal+Optimum HD z dekoderem PVR 500GB i HBO na 6 miesięcy gratis za 83 zł. Podziękowałem i powiedziałem, że będę czekał na lepszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca lutego, teraz w styczniu będę wysyłał wypowiedzenie, już raz dzwonili ale odmówiłem. Mam pytanie czy komuś udało się ich przekonać i do tej oferty C+ Optimum za 62/65 + HDPromo za 0 i PVR za 0 zgodzili się dołączyć Exxtra za 6 zł tak jak dla nowych? Czy chcą 21 zł jednak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kończy mi się umowa w marcu i dziś dostałem

SuperPremium HD,

multiroom,

Pace 500 za 105 PLN/miesiąc

plus ewentualnie 10 PLN za drugiego Pace czyli w sumie 115 PLN/miesiąc.

Teraz mam Canal+ Optimum z HBO HD i HD optimum za 112 PLN bez multiroom.

 

Dora cena czy kicha ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicha. Można wytargować Canal+ Optimum i HD Optimum Promo za 65zł i dostać 7 miesięcy HBO gratis. Ewentualnie gdyby nie chcieli dać HBO na 7 miesięcy to można zamówić zobowiązanie na 19,90/9miesięcy. Do tego oczywiście dekoder i multiroom gratis. Czyli w najgorszym przypadku byś miał 84,90 za pakiety a to jest to samo co Superpremium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się 31 marca. Dziś wysyłam pocztą wypowiedzenie. Napisałem w tym wypwiedzeniu na jakich warunkach bylbym sklonny przedluzyc umowę, pisaliście coś takiego w swoich rezygnacjach?

Nie spodziewam się narazie przedłużenia, ale w marcu mam nadzieję ze dadzą mi ten pakiet C+ Optimum + HD + PVR + MR za niecałe 70 zł, bo narazie w ICA jest drożej niż płacę teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych którzy wynegocjowali Optimum HD za około 60zł bądz nawet mniej.Czy macie w tym pakiecie Canały+?Bo dziś telefon od cyfry i propozycja:

Optimum HD-78zł

Promo-0zł

Pace PVR-10zł

czyli razem daje 88zł.

No i do tego HBO na pół roku za darmo a Cinamex-y tylko na 2 miesiące za darmo.

Oczywiście powiedziałem ze nie satysfakcjonuje mnie cena za Optimum to pani powiedziała ze może zejść na 51zł ale za to by wyłączyli Canały+,hehe,smieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

78zł to dla Ciebie dobra cena?Skoro wiadomo ze można dostać w HD ten pakiet nawet za 61zł...A nowy klient ma ten pakiet za 77zł a tu mi daje za 78...Odrazu pisze wypowiedzenie.

A co sądzicie o takiej propozycji:

C+Optimum HD-62zł

Promo-0zł

Pace PVR-5zł/mies.

HBO-przez pół roku za darmo

Umowa na 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe u mnie w ICA jakoś nie mogę sprawdzić specjalnej oferty. Umowa do końca lutego. Jak wchodze do ICA to tam gdzie to powinno być pokazuje się jakby pusta strona.. Na razie raz do mnie dzwonili ale nie miałem czasu rozmawiać. Obecnie mam Optimum HD za 62 zł i Pace PVR za 10 najmu. Mam nadzieje że zejde z tym pakietem niżej niż obecnie mam, oczywiście przy krótkiej 12 m-cnej umowie. Za dni kilka jak nie zadzwonią wysyłam wypowiedzenie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe u mnie w ICA jakoś nie mogę sprawdzić specjalnej oferty. Umowa do końca lutego. Jak wchodze do ICA to tam gdzie to powinno być pokazuje się jakby pusta strona..

Ta pusta strona czasami laduje sie kilka minut - pierwszy raz jak tam zagladalem strona ladowala sie minumum 2 minuty, nastepnym razem okolo 20 sekund.

 

Nie warto tam zagladac, zadnych ciekawych promocji tam nie ma, ceny z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może kogoś to zainteresuje :

 

Umowa do 31.05,2013

 

Canal+ Optimum - 65,00zł (dzięki Wam przyjaciele)

HBO - 19,90 zł (ze zobowiązaniem na 9 miesięcy)

 

Dziś chciałem zrezygnować z tej opcji HBO zadzwoniłem i dostałem FilmBox na 4 miesiące gratis! (do końca umowy) dodatkowo żebym tylko nie rezygnował z HBO za 19,90zł konsultant aż był na rozmowie w mojej sprawie :lol2: ale mu zależało. Chciał mi dać dekoder HD ale mam swój już czyli reagumoując.

 

84,90 zł za

 

Optimum Canal+

HBO

FilmBox

 

możliwość negocjacji już w marcu nowej umowy ale głupi nie jestem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradźcie mi jak mam zagrać z Cyfrą. kończy mi się umowa pod koniec lutego, ma dzwonić konsultant na dniach. płacę teraz strasznie dużo bo 99 zł za CANAL+OPTIMUM (78zł) + paczka HD (11zł) + PACE (10 zł). przyszedł jakiś śmieszny list o podwyżkach i dopłatach ale chyba mnie to już nie obejmie.

 

pytanie, mam coś targować z konsultantem, jakiś bonus dla stałych klientów? generalnie raczej zależy mi na tym pakiecie - myślałem, żeby w ogóle wysłać im wypowiedzenie umowy, żeby się martwili o mnie - warto ?

 

z tego co widzę teraz to oferta na 18 miesięcy wychodzi taniej bo C+OPTIMUM i paczka HD razem 77 zł... plus PACE 10 zł ale 5 mies. gratis... no i czy naprawdę MULTIROOM jest za 0zł przez cały okres - i czy są dwie karty czy dwa wkurzające moduły ?

 

i teraz najważniejsze: czy można coś taniej wynegocjować za sam pakiet czy raczej trzeba wziąć HBO tak jak kolega wyżej i mieć łącznie taniej?

 

no i jak myślicie - jeśli będę miał C+OPTIMUM to czy ewentualnie dołączą na wiosnę jakiś kanał nPREMIUM czy nSport po prostu czy będzie nowy cennik i nic się nie da zrobić ? a może lepiej poczekać do wiosny bez niczego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotus :

 

Panowie trochę już Was znam a więc tak: :D

 

Po pierwsze: NIE DZWOŃ! bo jak zaczniesz dzwonić to zobaczą że Ci zależy na pozostaniu sami zadzwonią Moim skromnym zdaniem nie warto teraz przedłużać umowę czekać do końca (jakieś 1-2 tygodni są najlepsze warunki wtedy bo to Ty masz ich w garści. Wyślij wypowiedzenie już teraz (jak tego jeszcze nie zrobiłeś)

 

Po drugie : Staż nie ma znaczenia z Cyfrą jak ktoś tu napisał teraz możesz dostać Canal+ Optimum i HD Optimum Promo za 65zł i dostać 7 miesięcy HBO gratis. Ewentualnie gdyby nie chcieli dać HBO na 7 miesięcy to można zamówić zobowiązanie na 19,90/9miesięcy. Do tego oczywiście dekoder i multiroom gratis. Czyli w najgorszym przypadku byś miał 84,90 za pakiety a to jest to samo co Superpremium.

 

Po trzecie fuzja plus minus jest wiosną to wszyscy i tak będą mogli rozwiązać umowę bezkarnie bo zmieni się regulamin.

 

PS: Ja bym czekał do samego końca umowy ale... decyzja należy do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak myślicie - jeśli będę miał C+OPTIMUM to czy ewentualnie dołączą na wiosnę jakiś kanał nPREMIUM czy nSport po prostu czy będzie nowy cennik i nic się nie da zrobić ? a może lepiej poczekać do wiosny bez niczego ?

 

na wiosnę to już raczej nie będzie nP i nsport. Te kanały są do likwidacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...