Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję jednak że znalazłam się na tym forum bo dzięki niemu dowiedziałam że coś można ugrać w abo i niekoniecznie trzeba się od razu zgadzać na wszystko co oferują konsultanci i nie należy wierzyć że przedstawiana w danej chwili oferta jest najlepsza .. może to naiwne ale dotychczas za bardzo wierzyłam ludziom ;)

jacek_m_11 niestety też mam przeczucie że po fuzji to raczej taniej nie będzie .. jednak osobiście zadowolona jestem z C+ i mam nadzieję że tak pozostanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem zapytać jaki tuner można dobrać obecnie do multiroomu? Pisałem maila do cyfry, zadzwoniła miła pani i powiedziała że mogę wziąć Philipsa PVR HD to dostanę rabat i miesięcznie będzie kosztował 5zł albo Pace PVR HD po rabacie 10zł/miesiąc. Tylko że Philipsa ponoć już ciężko dostać, a na stronie cyfry w ofercie do multiroomu nie ma już Philipsa w ogóle. Jest tylko Pace za 15 zł/miesiąc. Może ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich! Miałem umowę do końca grudnia, dzwonili do mnie już ze 2 miesiące temu ale do 27 grudnia nie odebrałem żadnego telefonu od nich. Na 5 dni przed końcem umowy zadzwonili jeszcze raz. Pan nie chcąc ryzykować następnego milczenie z mojej strony zaproponował umowę na 12 miesięcy (co było moją sugestią), pakiet Optimum HD, HD Promo, 4 miesiące HBO, Cinemax i Filmbox wszystko za 71 zł. Do tego Pace PVR za 0 zł. Wiem, że mogłem jeszcze coś ugrać, jednakże płacąc wcześniej 99 zł byłem tym usatysfakcjonowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- C+Optimum => 86 zł

- HD Promo => 0 zł

- Pace PVR 500GB => 10 zł

- Multiroom => 10 zł

- pakiety HBO, Cinemax i Filmbox gratis na kilka miesięcy (nie pamiętam na ile bo i tak nie miałem zamiaru akceptować tej propozycji)

- o okres umowy również się nie dopytywałem bo oferta nie do zaakceptowania

 

Po wysłaniu zapytania o dotarcie mojego wypowiedzenia dzisiaj zadzwonili drugi raz. Propozycja jak wyżej, z tą różnicą, że na C+Optimum rabat 36 zł, czyli za 71 zł miesięcznie. Oczywiście podziękowałem i czekam na rozwój sytuacji. Do końca lutego mam czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam umowę do końca grudnia i ostatni telefon odebrałem miesiąc temu proponując C+OptimumHD za 71 optimum hd za 0zl MR za 10zl i peace pvr za 5zl umowa na 12mscy. Odmówiłem i cisza a w nowy rok gra premier league i chciałoby się obejrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos sie orientuje jak czesto C+ zmienia dostepne pakiety dla przedluzajacych? Czy lepiej do nich zadzwonic jutro (sylwester), czy czekac do nowego roku? C+ zmienia oferty kazdego miesiaca kalendarzowego?

 

Umowa konczy mi sie koncem Lutego, tak wiec mam jeszcze kilka tygodni.

 

Czy C+ Optimum HD, Promo HD, Pace PVR i multiroom sa dalej dostepne za 65zl? Kilka tygodni temu na tym forum bylo duzo informacji o tym, ale ostatnio cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam umowę do końca grudnia i ostatni telefon odebrałem miesiąc temu proponując C+OptimumHD za 71 optimum hd za 0zl MR za 10zl i peace pvr za 5zl umowa na 12mscy. Odmówiłem i cisza a w nowy rok gra premier league i chciałoby się obejrzeć
Proponuje wykonać telefon do C+. Zapytaj, czy nie masz założonej blokady na telefony do Ciebie. Niemożliwe, żeby nikt nie zadzwonił jeśli masz ostatni miesiąc umowy bez względu na to, czy masz złożone wypowiedzenie, czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Cyfra + jestem od początku jej istnienia. Posiadam Canal+ Optimum HD, HD Optimum i HBO. Mniej więcej wiem za ile można dostać pakiet Canal + Optimum HD. Ciekawi mnie za ile można dostać pakiet Superpremium?

 

Canal+Superpremium 99zł

Pace PVR HD 0zł

Multiroom 0zł

Dekoder do Multiroom Pace PVR HD 0zł

umowa na 12 miesięcy

 

Myślicie, że coś takiego jest do wyjęcia, albo i taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce płacić więcej niż 99zł, zostawiłem u nich sporo pieniędzy i byłem lojalnym klientem. Nich mi dadzą Superpremium za 89zł a za dekoder do Multiroom zapłacę 10zł, sam Multiroom za 0zł i oczywiście umowa na 12 miesięcy. Jeśli ktoś wie jak inaczej negocjować by dostać to za 99zł lub taniej proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie. Nie dadzą, nie wezmę, jak zrobić, jak zagadać, itd. Dzwonią, biorę. Nie biorę, czekam. Wiedzą dobrze, że wielu trzyma w ofercie pewna funkcjonalność Cyfry i z niej po prostu nie zrezygnujesz jeden z drugim. Ponadto dobrze wiadomo co robi się z MR i jak to działa. Tam też nie siedzą [beep]y na stołkach kierowniczych i wiedzą, że w większości MR działa w dwóch oddzielnych lokalizacjach... Z doświadczenia wiem, że bez MR można wynegocjować ciekawą opcję. Z MR już nie bardzo. No chyba, że ktoś kocha dekoder Sagemcoma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce płacić więcej niż 99zł, zostawiłem u nich sporo pieniędzy i byłem lojalnym klientem. Nich mi dadzą Superpremium za 89zł a za dekoder do Multiroom zapłacę 10zł, sam Multiroom za 0zł i oczywiście umowa na 12 miesięcy. Jeśli ktoś wie jak inaczej negocjować by dostać to za 99zł lub taniej proszę o pomoc.

Dzwoń do nich pytaj negocjuj , pisz maile , ale to tylko zależy od Ciebie i Cyfry od nikogo innego , jednym mogą dać a innym nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam umowę do 31.03.2013r. Widzę, że na ICA przedstawili mi już ofertę przedłużeniową. Warunki to kosmos. Chcą 52zł za kompakt HD. Czy już teraz mogę wysłać wypowiedzenie i zacząć pomału negocjacje czy trzeba czekać z tym do lutego? Wiem, że i tak pewnie najlepsze warunki dostanę dopiero w marcu, ale wypowiedzenie chciałbym już wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Możesz i zrób to jak najszybciej.

Też mam umowę do końca marca i zadzwoniłem z pytaniem, czy doszło wypowiedzenie. Zaproponowali mi Optimum HD za 54zł i MR za 10zł. Do tego bezpłatna dzierżawa Sagemcoma. Wychodzi 2zł drożej niż obecnie. Czekam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...