Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uzbroiłem się w cierpliwość i czekam. Wypowiedzenie wysłałem w październiku, umowa do 31 grudnia. Z początku sam do nich pisałem o oferty, jednak póki co oferowali średniej klasy prolongatę. Minęły już 3 tygodnie od ostatniego kontaktu, ciekawe kiedy się odezwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mi zaoferują to co pisałem powyżej i do do tego HBO na minimum 3 miesiące z możliwością odłączenia po tym okresie to podpisuje.

Już nie mam czasu ani ochoty rozmawiać z nimi. Ta oferta nie jest zła.

 

Zastanawiałem się jeszcze na jednym. Czy gdybym wziął umowę nie na 12 miesięcy, tylko np. na 24, czy można by było liczyć np. na jakiś gadżet jako prezent.

Mam na myśli to co dają nowym klientom w tych wysokich pakietach.

Czy ktoś z Was rozmawiał z konsultantami na taki temat? Można coś ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dzwonić i prosić się o coś co jest, a ta druga strona udaje wariata że takich ofert nie ma i nigdy nie było. Jednym słowem jarmark na całego!.

Nigdzie nie trzeba dzwonić, sami się będą odzywać i w miarę jak się będzie zbliżał termin końca umowy będą proponować coraz lepsze warunki.

 

Cyfra + najbardziej tym mnie irytuje, że nie ma jasnych i klarownych warunków dla osób które chcą przedłużać umowy. Chodzi mi dokładnie o takie traktowanie jak ma telefonia komórkowa - tzn. mamy zakładkę dla stałych abonentów i w zależności jaki pakiet tyle płacisz i masz telefon za 1zł. Tutaj tak nie jest i to mnie strasznie drażni........jak na krakowskim targu....

No to jesteś w dużym błędzie, bo w Cyfrze jest dokładnie tak samo, jak u operatorów komórkowych. Taką zakładką jest choćby ICA, gdzie masz przygotowaną standardową ofertę przedłużenia dotychczasowej umowy. I tak samo jak w Cyfrze, w telekomach można ugrać dużo więcej ponad ten standard, jeśli wyślesz im wypowiedzenie. Także jeśli dotychczas przedłużałeś umowę na komórkę na warunkach podawanych w "zakładkach dla stałych abonentów", to przepłacałeś :)

 

Zadzwoniłem dzisiaj do cyfry i mówię wprost - da mi Pan takie warunki jakie mają inni, czy mam wysyłać wypowiedzenie i kolejny raz z wami się bawić?? odpowiedź: na chwilę mogę tylko takie warunki Panu zaproponować (71zł za C+ optimum + 5zł pvr + 0zł hd promo i hbo 6 miesięcy free). Szkoda komentować.....

Tylko zauważ, że po drugiej stronie też siedzą ludzie, którzy mają pewne wytyczne, narzucone schematy postępowania, itp., a w dodatku pewnie większe prowizje od wyższych umów. Tak jest u większości operatorów i tego nie zmienisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się jeszcze na jednym. Czy gdybym wziął umowę nie na 12 miesięcy, tylko np. na 24, czy można by było liczyć np. na jakiś gadżet jako prezent.

Mam na myśli to co dają nowym klientom w tych wysokich pakietach.

Czy ktoś z Was rozmawiał z konsultantami na taki temat? Można coś ugrać?

 

Mnie konsultant pytał czy jestem może zainteresowany umową z gadżetem, a więc możliwość przedłużenia umowy z prezentem istnieje. Nie byłem zainteresowany więc szczegółów nie znam, ale obawiam się, że albo rabaty, albo gadżet. W ubiegłych latach były to oferty zbliżone do ofert dla nowych klientów, czasem dało się wyrwać rabat na dekoder itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+Otimum HD - 62zł

HD Promo - 0zł

Multiroom - 0 zł

Tuner HD PVR 500 PACE - 0 zł

udało się komuś przedłużyć umowę na takich warunkach z aktualną umową do 31.01.2013?

 

Umowę miałem do końca grudnia 2012, wypowiedzenie wysłałem z początkiem listopada.

Pierwszy telefon była oferta za 88 zł (zaraz po dotarciu wypowiedzenia), później jakieś 3 tygodnie spokoju i telefon od cyfry:

najpierw oferta za 77 zł (to co wyżej) + 5 zł za Philips PVR HD 250gb - jak zacząłem nudzić, że to więcej niż teraz to dostałem to co wyżej czyli:

 

C+Otimum HD - 62zł

HD Promo - 0zł

Multiroom - 0 zł

Tuner HD PVR 500 PACE - 0 zł

+ philips HD PVR 250gb - 5 zł.

 

Umowa na 12 m-cy.

 

Co do chorych przedłużeń i negocjacji, to standardowa gadka szmatka w tym kraju - to samo przerabiałem z UPC i T-Mobile - każda ma ukrytą ofertę utrzymaniową która jest o wiele korzystniejsza od standardu. Ale od tego są fora :) no niestety trzeba czasem bić się o swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowe mam do 31.12.2012 wypowiedzenie wysłane w polowie listopada.Dwa tel z niezbyt fajnymi promocjami.

Dzisiaj tel i przedłużenie umowy na warunkach:

C+Otimum HD - 62zł

HD Promo - 0zł

Multiroom - 0 zł

Tuner HD PVR 500 PACE - 0 zł

umowa na 12 miesięcy

Także warto czekać.

Do zobaczenia za 12 m-cy i życze powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem:

C+Otimum HD - 62zł

HD Promo - 0zł

Tuner HD PVR PACE - 0 zł

HBO 19,90 - 9 m-cy potem 27zł lub odłączenie lub negocjacja rabatu dalej

umowa na 12 miesięcy

Myślę że to dobra oferta, choć widzę że dają jeszcze Multiroom za 0zł, tyle że ja nie potrzebuję i tak myślę czy próbować wysępić coś jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej opcji mogę też dostać HBO na kilka miesięcy gratis z możliwością wyłączenia po bezpłatnym okresie?

HBO przez 6 pełnych miesięcy jest za darmo tylko w przypadku 18 miesięcznego przedłużenia umowy

Mnie proponowali przy 12 miesięcznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostaliście niezłe oferty... wyjściowe ceny tych pakietów sporo wyższe...

napiszcie jeszcze co mieliście wczesniej i za ile

To moja pierwsza propozycja po wymówieniu w listopadzie, umowa do końca roku jest. Raz dzwonili tylko z zapytaniem o powód wypowiedzenia to powiedziałem że za drogo i cześć. Dotychczas miałem to samo za 86,80zł, ale była podwyżka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej opcji mogę też dostać HBO na kilka miesięcy gratis z możliwością wyłączenia po bezpłatnym okresie?

HBO przez 6 pełnych miesięcy jest za darmo tylko w przypadku 18 miesięcznego przedłużenia umowy

 

mm4738 pisał stronę wcześniej ze ponoc dostał HBO 6 czy 7 m-cy gratis a pozniej mozliwosc rezygnacji przy aneksie na 12 m-cy (za 62 zł C+OPTIMUM HD). Gdzie lezy prawda? Ktos pisze nieprawde czy jednak można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacek_m_11, bez przesady, użytkowałem go rok i dało się na nim oglądać programy, gorzej z przełączaniem kanałów i EPG a po podłączeniu pendrive to katastrofa, bardzo zamulał. Po przesiadce na Pace PVR HD to niebo a ziemia. A Philips PVR HD to moim zdaniem drugi Sagemcom tylko z wbudowanym dyskiem i VOD. Bierz Sagemcoma. Do MR bodajże wynajem 0zł a na własność 149zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmę go. Na własność nie warto wg mnie. W zeszłym roku kupiłem chyba za 49 zł i niedawno się rozleciał... Wezmę na wynajem jako drugi.

Pierwszy oczywiście PVR - konsultant mi wciskał jakiegoś 250 gb ale nie wiem co to. Powiedzcie mi czy to dobry dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowę miałem do 31.12.2012 wypowiedzenie wysłane w październiku. Dwa telefony z cyfry na początku listopada z ofertą ok. 90 zł. Dzisiaj trzeci tel i przedłużenie umowy na warunkach:

C+Otimum HD - 62zł

HD Promo - 0zł

Multiroom - 0 zł

Tuner HD PVR 500 PACE - 0 zł

umowa na 12 miesięcy.

Jeśli się zdecyduję to do końca stycznia czeka na mnie philips hd pvr 250 gb. za 5 zł. miesięcznie.

Do multiromu chciałem żeby dali za darmo jakiś tuner sd ale nie chcieli się zgodzić. O żadne HBO się nie pytałem bo nie potrzebuję tego. Zaproponowali mi na własność za 199 zł. tuner HD ale odmówiłem bo za 150 zł. można kupic fergosona HD.

Poprzednio płaciłem 72 zł. w tym miałem Pace 500 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowę miałem do 31 01 2013 pakiet Canal+ optimum dekoder sd płaciłem 69 zł

dzisiaj zadzwoniłem do cyfry i przedłużyłem na następujących warunkach

Canal+Optimum 65zl + dekoder philips pvr z dyskiem 250gb za 5 zł miesięcznie w sumie 70zł

do tego HBO CM iFilmbox na 7 niesięcy za darmo z możliwością rezygnacji

do tego Hd promo

umowa na 18 miesięcy

pewnie można taniej ale i tak jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowę przedłużałem 8 listopada (kompakt HD, multiroom, PVR 500GB ,PVR 250GB, hbo 4 miesiące gratis za 40 zł) (może ktoś pamięta jeszcze mój wcześniejszy wpis) Dziś pierwszy rachunek ale nie na kwotę 40zł tylko 70zł. Okazuje się, że multiroom za 20zł , drugi dekoder za 20 zł. No i telefon do cyfry w celu wyjaśnienia. okazuje się, że konsultant zapomniał zaznaczyć w systemie co obiecał. Ale konsultantka po rozmowie z przełożonym ponownie wraca do kwoty 40 zł. Tak więc uważajcie. Ja zażyczyłem sobie nośnik z nagraniem rozmowy konsultantem z którym przedłużałem umowę i składam oficjalne pismo do cyfry w celu wyjaśnienia różnic w zawarciu umowy a rachunkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da radę starać się o te warunki umowy które sie powtarzają (C+Optimum HD 62zł...) mając umowę na okres nieokreślony ? Dodam że nie składałem jeszcze wypowiedzenia, czy może złożyć jak najszybciej wypowiedzenie i czekać na telefon ? Sprawdziłem dokładnie umowę ojca i ma cyfrę od 12 lat, a tylko 2 lata miał umowę, aż nie chcę myśleć ile przepłacił przez te 10 lat :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowę przedłużałem 8 listopada (kompakt HD, multiroom, PVR 500GB ,PVR 250GB, hbo 4 miesiące gratis za 40 zł) (może ktoś pamięta jeszcze mój wcześniejszy wpis) Dziś pierwszy rachunek ale nie na kwotę 40zł tylko 70zł. Okazuje się, że multiroom za 20zł , drugi dekoder za 20 zł. No i telefon do cyfry w celu wyjaśnienia. okazuje się, że konsultant zapomniał zaznaczyć w systemie co obiecał. Ale konsultantka po rozmowie z przełożonym ponownie wraca do kwoty 40 zł. Tak więc uważajcie. Ja zażyczyłem sobie nośnik z nagraniem rozmowy konsultantem z którym przedłużałem umowę i składam oficjalne pismo do cyfry w celu wyjaśnienia różnic w zawarciu umowy a rachunkiem

Też to przerabiałem, ale reklamacja wystarczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...