Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale za to masz dłuższy okres na dobrej promocji. Zauważ że zwykle najlepsze promocje są na krótki okres. Ja tam bym wolał 18 m-cy za 65 z HBO 7 m-cy gratis niż 62 zł na 12 m-cy bez HBO.

Poza tym w ostatnich 2 latach przy przedłużaniu przez cały rok były zbliżone oferty.

Spróbuj ich tak podejść: albo PVR albo MR gratis, wybierz sobie co bardziej Ci odpowiada. Zawsze można dokupić dekoder lub splitter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podchodze ich ze mialem caly czas dekoder za free ale sa nieugieci ...

Spliter ... posiadam ale niestety Sagema nie obsluzy wiec potrzebna jest 1 karta w splterze ; 2 w Sagemie

Do Pace PVR przyzwyczailismy sie a kupic na wlasnosc go nie mozna ...

 

Sami robia z igly widly ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna nie specjalna jak dla mnie oferta przedłużeniowa:

Wypowiedzenie zarejestrowane, Umowa do stycznia 2013.

* Canal+ Kompakt 55zł

* HD Promo 0zł

* Multiroom 10zł

* HBO przez 4 miesiące za darmo

* Umowa na 12 miesięcy

RAZEM: 65zł, a obecnie płace 57zł za C+Optimum + Multiroom 20zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Pace PVR przyzwyczailismy sie a kupic na wlasnosc go nie mozna ...

 

Sami robia z igly widly ...

 

Kup Nbox-a BSLA Twin PVR 250GB za 399 na znanym portalu i masz sprzęt lepszy niż PACE :jupi: a jak masz takie 2 dzielisz opłaconą kartę po wi-fi tak jak na Arivie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba moj ostatni telefon do Cyfry + sa coraz bardziej zalosni :
Zenujace jest to ze trzeba sie prosic to co inni dostaja od razu tu czlowiek musi dzwonic tracic czas a szczegolonie w okresie swiat niechce mi sie walkowac tego tematu ...

Jak wydzwaniasz do nich co chwilę, to się nie dziw, że dostajesz byle jakie oferty. Pokazujesz tym, że zależy Ci na nowej umowie i w końcu i tak coś łykniesz. Nie potrafisz negocjować i tyle.

 

pozatym 18 miesiecy to koniec umowy w srodku roku napewno z lipnymi warunkami na przedluzenie ...

Doprawdy? Popatrz, w połowie roku ludziska bez problemu dostawali oferty z C+Optimum za 62 PLN + multiroom i PVR za 0 PLN, a teraz są z tym coraz większe problemy. Faktycznie, lipne te warunki były, teraz są duuużo lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gniwder - "co chwile" zadzwonilem od wyslania pisma 3 miesiace temu 3 razy - naprawde uwazasz ze niemam czasu na inne zajecia ...

"W polowie roku lepsze oferty" - moze ten rok jest wyjatkowy ale co niektorzy takie oferty rowniez dostali w XI z HBO gratis wiec lepsze warunki.

 

Jestem wiele lat ich abonentem i widze coraz wieksza rozbieznosc w ofertach przedluzeniowych.

A moze ty sie pochwalisz co wynegocjonowales jak jestes takim specem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: nie napisałem, że "W polowie roku [były] lepsze oferty", co sugerujesz umieszczając ten fragment w cudzysłowie. Nie ma żadnej reguły, że oferty są lepsze na przełomie roku czy w jego połowie. Akurat ostatnio bywały bardzo zbliżone, co jest jednocześnie zaprzeczeniem tego, co Ty napisałeś, że koniec umowy w środku roku musi oznaczać "lipne" warunki.

 

Po drugie: jak dzwoniłeś do nich trzy razy, to co najmniej o dwa za dużo. Wysyła się wypowiedzenie i cierpliwie czeka na kontakt z ich strony. Jak dzwonią i przedstawiają niesatysfakcjonującą ofertę to się grzecznie dziękuje i czeka na kolejną. Wypowiedzenie umowy jest po to, żeby powiedzieć temu komuś po drugiej stronie, że wcale nie musisz korzystać z jego usług, że jest równie dobra oferta konkurencji, itd. Ma się mu zaświecić czerwona lampka, żeby przedstawić taką ofertę, która odwiedzie Cię od zerwania umowy. Tymczasem niektórzy wysyłają wypowiedzenia, a za chwilę dzwonią nie wiadomo ile razy, pytając o nowe warunki i pokazują tym samym, że to wypowiedzenie to jedna wielka ściema, a tak naprawdę są uwiązani do Cyfry jak pies do budy.

 

Po trzecie: jest rozbieżność w ofertach, bo jedna strona chce jak najwięcej zarobić, a druga jak najmniej zapłacić. Tak jest u wszystkich dostawców TV satelitarnej i kablowej, internetu, telefonii komórkowej itd. Od tego są takie fora, żebyśmy nie dali się doić operatorom. I Cyfra wcale nie jest pod tym względem najgorsza. Korzystam m.in. z usług UPC i wielokrotnie widziałem, że za pakiet, który ja mam za 90 PLN, ludzie płacą po 150 PLN i więcej...

 

Po czwarte: za speca się nie uważam, ale zawsze dostaję to co chcę, czyli max, jaki można aktualnie wytargować. Czy to w przypadku Cyfry, UPC czy tel kom. Wystarczy być zorientowanym w ofertach i cierpliwym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś wyhaczyć w trakcie trwania umowy MR za 0 zł do końca okresu minimalnego? Wysłałem do nich maila z formularzu kontaktowego czy istnieje taka możliwość, ale dostałem odpowiedź, że nie ma możliwości dobrania MR za 0 zł w trakcie trwania umowy. Nie wiem czy molestować ich dalej, czy poczekać na luty (wtedy kończy mi się obecna umowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szakal_86

Jeśli masz cierpliwość i ochotę to zawsze możesz próbować dalej ich "molestować". ;) To nic nie kosztuje.

Ja jakiś czas temu robiłem podobnie, ale chodziło mi o opcję "HD Optimum" (dodatkowe kanały HD łącznie z Animal Planet HD) za którą obecnie płacę 11 zł miesięcznie. Mimo wielokrotnych maili w tej sprawie, CYFRA+ pozostała cały czas nieugięta informując mnie jednocześnie, że umowę mam do końca marca 2013r. i że od stycznia będe mógł już negocjować warunki jej przedłużenia. Tak więc dałem sobie na razie z tym spokój, bo do końca umowy nie mam już tak daleko. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co tu wcześniej czytałem to rzeczywiście niektórzy dostawali te opcje gratis jeszcze w trakcie trwania obecnej umowy, ale jak już wyżej wspomniałem, w moim przypadku CYFRA+ z "uporem maniaka" nie chciała się na to zgodzić... :(:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona dziś na 18 miesięcy na tych warunkach, o których było już na forum, czyli C+ Optimum HD (65 zł), HD Opt. Promo (0 zł), HBO HD (7 miesięcy 0 zł, potem 19,90), Cinemax i Filmbox (7 mies. 0 zł, potem automatyczna dezaktywacja). Dekoder Pace PVR HD tak jak miałem od początku, czyli bez opłat. Poprzednio korzystałem z C+Optimum HD i HD Optimum za 68 zł plus HBO (umowa do 31.12.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłałem w połowie listopada. Od tego czasu nic nie pisałem ani nie dzwoniłem. Dziś był pierwszy telefon z Cyfry od wysłania wypowiedzenia - najpierw padła propozycja 71 zł, ale po tzw. konsultacji z przełożonym 65 zł. Bardzo rzeczowy konsultant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem umowę. Warunki:

Umowa na 18 miesięcy ze stałą ceną.

Canal+ Optimum HD 65zł

DO kiedy miałes umowę ? Pewnie do końca grudnia

Z ta stałą ceną to tu już jeden kolega się zdziwił

A MR Ty nie chciałeś czy nie chcieli Ci dać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca grudnia, wypowiedzenie było wysłane. Był to drugi telefon od Cyfry+, za pierwszym razem nie chcieli dać PVR-a za darmo, dzisiaj również za pierwszym razem konsultant powiedział, że nie ma jeszcze zgody na to, abym mógł mieć go za darmo, ale będzie nad tym pracował i może jeszcze dziś zadzwoni, i tak też się stało. MR mnie nie interesował, on nie proponował, a ja nie pytałem. Co do stałej ceny, to tak mówił i ja też się pytałem o to kilka razy i potwierdzał gwarancję stałej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostalem dwie oferty (podobno to sa nowe i nie ma juz wczesniejszych).

1. Umowa na 13mcy

C+optimum 78zl

Hbo hd 6*0zl i 7*23zl

Pvr 5zl

Mr 0zl

Hd promo 0zl

 

2. Umowa na 12mcy

C+optimum 71zl

Hbo hd 4*0zl i 8*19.90

Pvr 5zl

Mr 0zl

Hd promo 0zl.

 

Dodam ze konsultant byl spoko i jak mu wymjenialem co bym chcial tzn wczesniejsza oferte optimum 63zl i mr i pvr za 0zl to powiedzial prosze podac imie i nazwisko osoby ktora tak ma. Znajde w systemie jesli faktycznie tak ma to pokaze szefowi i bedzie mial pan to samo. Od razu pytal czy mam info z forum ;)

 

Sorka za pisownie. Skrobie z fona.

Czy to jest faktycznie max jaki mozna teraz ugrac. Mam jeszcze troche czasu do konca umowy i wypowiedzenie juz zarejestrowane w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...