Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Umowa do końca listopada.

Propozycja Cyfry na 18 miesiecy:

- C+Kompakt = 51 zł (w tym opcje HD za 0 zł, PVR za 0 zł, MR za 0 zł)

- C+Optimum = 65 zł (w tym HD Promo za 0 zł, PVR za 0 zł, MR za 0 zł, HBO gratis na 7 miesiecy, pozniej 19,90)

 

Propozycja Cyfry na 12 miesiecy:

- C+Kompakt = 50 zł (w tym opcje HD za 0 zł, PVR za 0 zł, MR za 0 zł)

- C+Optimum = 62 zł (w tym HD Promo za 0 zł, PVR za 0 zł, MR za 0 zł, 2 dekoder za 5 zł miesięcznie)

 

Jak oceniacie, czytając dotychczasowe wypowiedzi to całkiem, całkiem :)

Umowilem sie z konsultantem na piątek - w ogóle bardzo fajny człowiek.

 

Pozdrawiam !

Chciałem dzisiaj tą opcje na 12 miesiecy C+Optimum = 62 zł (w tym HD Promo za 0 zł, PVR za 0 zł, MR za 0 zł, 2 dekoder za 5 zł miesięcznie),to konsultantka chrzaniła coś o stażu,że dostępna jest tylko oferta świąteczna,a jaki był twój staż.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja Cyfry na 18 miesiecy:

- C+Optimum = 65 zł (w tym HD Promo za 0 zł, PVR za 0 zł, MR za 0 zł, HBO gratis na 7 miesiecy, pozniej 19,90)

Propozycja Cyfry na 12 miesiecy:

- C+Optimum = 62 zł (w tym HD Promo za 0 zł, PVR za 0 zł, MR za 0 zł, 2 dekoder za 5 zł miesięcznie)

Zastanawiam się czemu przy dłuższej umowie dają przynajmniej z mojego punktu widzenia gorsze warunki (wyższy abonament)?

Ten PVR o którym piszesz to 500GB w jednym i drugim przypadku?

 

A jeszcze czy komuś udało się wyrawać w jakiś fajnych warunkach Optimum HD bez Canal+ ? Bo ja nie jestem pewien czy ja potrzebuję Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem wczoraj propozycję zwiększenia pakietu z Kompakt HD na pakiet Optimum HD za 59zł i została mi obniżona opłata za Multiroom o połowę czyli na 10zł, ponieważ płaciłem pełną stawkę. Posiadałem wcześniej pakiet Kompakt i dobierałem opcję Canal+. Do tego dostałem również HD Optimum Promo w 100% rabacie na 3 miesiące, a potem 8zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze stałą ceną. Wiem, co załatwiłem. U mnie w domu każdy ogląda coś innego, tak więc Prestige jak najbardziej wskazany, a czy sie opłaca czy nie, to juz kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje. Jak kupuje nowy samochód też słyszę, że się nie opłaca, a jakos nigdy nie załuję. Chociażby mam świadomość, że nikt mi nie [beep]ział w siedzenie, oprócz tych w fabryce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tel nr 2 od Cyfry (sami dzownili, ja nie podejmuję nawet próby kontaktu): ~82zł za C+ Optimum z HD Promo, MR gratis, do tego HBO do 6'ciu miechów darmo (potem 19,90zł), umowa na 18 miechów. Ceny wyższe niż na zachodzie, a oferta poniżej krytyki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

W C+ powiedzieli, że tego już nie ma i mogę dostać HBO na 6 miechów za darmo, Cinemax na 2 i FilmNet na 2 misiące za free potem płatne.

 

Oooo, nie wiedziałem, że w CYFRZE+ jest FilmNet! :shock:8):shock:8) To jakaś nowość na platformie? 8):lol2:

Bo z tego, co pamiętam to FilmNet został kiedyś wykupiony przez CANAL+. :P

No, ale domyślam się, że chodziło ci chyba o Filmbox... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie mi dziś konsultant zaporowe ceny zaproponował. Umowe mam do 31 stycznia.

 

Oferta: umowa na 18msc: C+ Optimum za 78zł, HD Promo - 0zł, PVR - 10zł, Multiroom - 10zł, HBO na 6msc gratis (potem 23zl) czyli w sumie 98zł (dokładnie tyle ile płace obecnie).

Natomiast po konsultacji z "przełożonym" zjechali z C+ Optimum do 71zł i oprócz HBO dołożą Cinemaxy i Filmboxy (też na 6msc) a reszta identycznie co w sumie dało 91zł

 

Zaproponowano identyczne ceny przy pakiecie C+ Kompakt, który by kosztował 60zł (+reszta)

 

Żenada, jeszcze dziś po rozmowie zdążyłem wysłać wypowiedzenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, że konsultanci dzwonią do ludzi, którym umowa kończy sie 31 stycznia. Ja mam umowę do końca grudnia, wypowiedzenie oczywiście wysłane juz chyba 3 tygodnie temu i cisza. Nikt do mnie nie dzwonił i maili nie słał. Mam pakiet Optimum i Canal +HD. Ciekawe kiedy raczą zadzwonić i czy w ogóle zamierzają :)

Chyba jestem abonentem, na którym cyfrze nie zależy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...