Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przeczytałem kilkanaście stron wstecz, ale nie znalazłem tego czego szukam. Może było o tym wcześniej, ale nie będę czytać 1134 stron, więc nie bijcie.

Otóż sprawa wygląda następująco. Umowę z cyfrą mam do końca stycznia 2013. Wypowiedzenie wysłane dziś. Posiadam ofertę kompakt hd + canal+. Dekoder posiadam własny, na MR mi nie zależy. I moje pytanie brzmi następująco. Czy mogę wytargować coś innego zamiast gratisowego MR i PVR Pace?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesowałby mnie aby płacić jak najmniej i biorąc pod uwagę że nie potrzebuję MR i PVR Pace ani modułu CAM, to przez chwilę pomyślałem że jeszcze da się coś uszczknąć z tych najniższych cen które dają za dane pakiety. No ale się zobaczy jak to będzie, gdy zaczną telefonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzisiaj przedluzylem umowe z Cyfra na 18mies na nastepujacych warunkach;

Superpremium HD stala cena 89zl

Dekoder PVR Pace 0zl

Multiroom 0zl

HBO GO 0zl

Cinemax na 7mies 0zl

Filmbox na 7 miec 0zl

3 bezplatne filmy na VOD

Mysle ze nie jest to zla cena,konultanat byl rzeczowy i konkretny nie robil ze mnie glupka dzwoniac i oznajmiajac ze ma dla mnie jedyna i niepowtarzalna oferte jak to bylo wczesniej...

I jescze moge dobrac drugi dekoder PVR PHILIPS za 5zl

Z Cyfra jestem od 2006r

 

 

Pozdrawiam i udanych negocjacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to co wymieniłeś byś miał za 65pln miesięcznie tylko w innym zestawieniu.

 

Ja bym z chęcią zobaczył Twój post, który wyjaśni co oznacza "wszystko co wymieniłeś, tylko w innym zestawieniu" ... znaczy się w innej kolejności???

Za 65 zł dostałby superpremium i gratisowe PVR I multiroom (o cinemaxach nie wspomnę)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem kiedyś maila z zastrzeżeniem ,że tylko na przedstawionym przeze mnie warunkach jestem zainteresowany przedłużeniem umowy.W następnych 3 tyg. kilka telefonów z ofertami wyłącznie dla mnie i tylko teraz! Oczywiście to co chciałem w tych cenach ponoć skończyło się we wrześniu.Podziękowałem bo nie lubię jak ktoś robi ze mnie [beep]a.Dzisiaj telefon i zanim zdążyłem cokolwiek powiedzieć konsultant mówi mi co mi oferuje(zbieżnośc z moimi oczekiwaniami 100% :) Umowa przedłużona

C+Optimum HD 62zł

HD Optimum Promo 0zł

multiroom 0zł

Pace pvr 500gb 0zł

HBO 19,90zł

kontrakt-12miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to interesu życia nie zrobiłeś :lol: Wszystko to co wymieniłeś byś miał za 65pln miesięcznie tylko w innym zestawieniu.

 

Za 65zł Superpremium? Trochę Cię ''poniesło''.C+Opt 62+Promo 0zł + 6miechów HBO(bez GO) gratis później wł/wył 13 zł mieś wychodzi 75zł,no i nie ma Animal Planet HD :lol: ....Plus wiadomo Pace+MR za 0zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem kiedyś maila z zastrzeżeniem ,że tylko na przedstawionym przeze mnie warunkach jestem zainteresowany przedłużeniem umowy.W następnych 3 tyg. kilka telefonów z ofertami wyłącznie dla mnie i tylko teraz! Oczywiście to co chciałem w tych cenach ponoć skończyło się we wrześniu.Podziękowałem bo nie lubię jak ktoś robi ze mnie [beep].Dzisiaj telefon i zanim zdążyłem cokolwiek powiedzieć konsultant mówi mi co mi oferuje(zbieżnośc z moimi oczekiwaniami 100% :) Umowa przedłużona

C+Optimum HD 62zł

HD Optimum Promo 0zł

multiroom 0zł

Pace pvr 500gb 0zł

HBO 19,90zł

kontrakt-12miesięcy

 

Jeszcze mogłeś dostać Hbo cinemax i filmbox na 7 mc za free...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Umowa do końca listopada.

Propozycja Cyfry na 18 miesiecy:

- C+Kompakt = 51 zł (w tym opcje HD za 0 zł, PVR za 0 zł, MR za 0 zł)

- C+Optimum = 65 zł (w tym HD Promo za 0 zł, PVR za 0 zł, MR za 0 zł, HBO gratis na 7 miesiecy, pozniej 19,90)

 

Propozycja Cyfry na 12 miesiecy:

- C+Kompakt = 50 zł (w tym opcje HD za 0 zł, PVR za 0 zł, MR za 0 zł)

- C+Optimum = 62 zł (w tym HD Promo za 0 zł, PVR za 0 zł, MR za 0 zł, 2 dekoder za 5 zł miesięcznie)

 

Jak oceniacie, czytając dotychczasowe wypowiedzi to całkiem, całkiem :)

Umowilem sie z konsultantem na piątek - w ogóle bardzo fajny człowiek.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...