Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kończy mi się umowa i cyfra proponuje pakiet optimum za 44,90 przez 15 miesięcy przy umowie 18 miesięcznej. Do tego miltiroom za 15 zł i dekoder pace za 99 zł. Obecnie mam b.komfortowy + za 63,90. Nie wiem, czy te warunki sa takie atrakcyjne, nie oferują w rozmowie umowy na 13 miesięcy ani dodatkowych pakietów ze zniżką. Nie chciałbym obudzić się z taką ofertą w grudniu jak multiroom może być gratis albo dekoder za 1 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie kończy umowa, ale niektórzy ludzie z Cyfry mają nieźle narąbane. Dzwoniła do mnie dziś kobieta i chciała mi konieczne wcisnąć paczkę HBO :roll:

Cokolwiek bym nie powiedział, że nie chcę, że nie mam czasu oglądać itp to zawsze znajdowała jakieś śmieszne argumenty typu "ale przecież to miło obejrzeć sobie po ciężkim dniu nowy film" :lol2:

I tylko SYMBOLICZNA złotówka dziennie! :crazy:

W końcu zaproponowała, że za pół ceny mi włączy, ale nie dałem się przekonać.

Ehh, niby poważna firma a stosuje takie tanie chwyty, dawno się tak nie uśmiałem jak po tej rozmowie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, proponują abonament na 18 miesięcy ze zniżką do 44,90 na 15 miesięcy. O opcję multiroomu zapytałem się dodatkowo. Cena dekodera marki pace mnie trochę odstrasza. Pamiętam promocje dla abonentów z dekoderami za 1 zł (albo 1 grosz). Może jednak poczekać do grudnia, na święta w zeszłym roku mieli najlepsze warunki, m.in. krótsze umowy i gratisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem na wypowiedzeniu no i zaczeli wydzwaniac do mnie. Ja dziś dostałem propozycje - umowa na 18 m-cy komfortowy na 15 m-cy za 44.90 zl za 3 m-ce pozostale 63,90 zl, paczka canal+ za 18 m-cy 24,90 zl. Czyli 15 m-cy za 69,80 zl a pozostale 3 m-ce za 88, 80 zl. Zastanawiam sie czy da sie cos jeszcze wytargowac czy to juz max z ich strony?? Czy udalo sie komus lepsza oferte uzyskac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytalem sie o inne znizki ale gosciu mowil ze nic innego nie moga zaproponowac - umowe tylko 18 m-czna. Gdy zapytalem czy sa w stanie zaproponowac jakis dekoder to niestety nie, a na pytanie co bede musial zrobic jak mi padnie obecny dekoder SD, odpowiedz - ze mi wynajma za 10zeta/m-ac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słaba oferta

 

Ja bym to wziął za 69 + PVR HD Gratis :)

 

Słaba nie słaba, ale to najlepsza jaka jest w systemie (80,90). Na jakiej podstawie wykalkulowałeś tę precyzyjną kwotę 69zł?

Mario1980 stwierdził, że jest wart max 50zł.

Wiem. Najlepiej zorganizować "koncert życzeń" i obdzwonić wszystkich abonentów z ankietą, po ile chcieliby mieć Optimum HD+ i się do nich ustosunkować!

Ludzie, przyzwyczajcie się, że nie macie wpływu na to, co otrzymacie. Są gotowe warianty ofertowe i tego się Cyfra+ trzyma. Raz jest promocja taka, a raz taka i trzeba się z tym pogodzić. Jeśli jakiejś oferty nie ma, to nie ma. A już w ogóle wycena Optimum HD+ na 50zł to kpina.

 

Przepraszam. Pomyliłem się. Chodziło Mi nie o Optimum HD+, ale o Optimum + Canal+ (W zeszłym roku dawali to za 42 zł + dekoder SD na wynajem gratis). Za Optimum HD+ Mógłbym dać około 60 zł (ale i tak nie dam, bo kanały HD Mnie nie interesują i nie zapłacę za nie ani grosza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie kończy umowa, ale niektórzy ludzie z Cyfry mają nieźle narąbane. Dzwoniła do mnie dziś kobieta i chciała mi konieczne wcisnąć paczkę HBO :roll:

Cokolwiek bym nie powiedział, że nie chcę, że nie mam czasu oglądać itp to zawsze znajdowała jakieś śmieszne argumenty typu "ale przecież to miło obejrzeć sobie po ciężkim dniu nowy film" :lol2:

I tylko SYMBOLICZNA złotówka dziennie! :crazy:

W końcu zaproponowała, że za pół ceny mi włączy, ale nie dałem się przekonać.

Ehh, niby poważna firma a stosuje takie tanie chwyty, dawno się tak nie uśmiałem jak po tej rozmowie :lol2:

 

W Polsacie tak nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat: "...w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości..."

 

Witam.

Właśnie otrzymałem aneksy do Umów, o których w piśmie przewodnim napisano, że nic nie zmieniają. W związku z tym pytam, co one sobą niosą i, co zmieniają? I jaki jest ich cel? Skoro Umowy zasadnicze do zakończenia obowiązującej promocji pozostają w mocy.

 

Oczekując wyjaśnienia, serdecznie pozdrawiam.

Abonent o numerach: nr ab. 5xxxxxx-01 i 5xxxxxx/1

Teraz czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłałem 31 sierpnia (umowa do 02/10/2010). Pierwsza oferta jaką otrzymałem to 44,90 za Optimum, kolejna 67,90 za Optimum HD, a ostatnia 59,90 za Optimum HD + dekoder PVR za darmo przez cały okres trwania umowy oraz zapewnienie, ze trzy miesiące przed końcem umowy, czyli wtedy kiedy miałbym zacząć płacić pełną stawkę za wybrany pakiet mogę zadzwonić w celu skorzystania z nowej oferty.

Oferta wydaje się OK, wiec z niej skorzystałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę czyli można jakoś zdjąć opłatę za dekoder. W przypadku PVR to 20zł miesięcznie. Ja mam dekoder sd i przed chwilą miałem rozmowę z konsultantem i on nie mógł mi znieść opłaty za dzierżawę. Cena jaka mnie interesuję za pakiet kompakt to 29,90zł całkowita opłata już bez dzierżawy za dekoder sd. Jest może tu na forum jakiś konsultant cyfry+ ? Na tych warunkach od razu przedłużam umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat: "...w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości..."

 

Witam.

Właśnie otrzymałem aneksy do Umów, o których w piśmie przewodnim napisano, że nic nie zmieniają. W związku z tym pytam, co one sobą niosą i, co zmieniają? I jaki jest ich cel? Skoro Umowy zasadnicze do zakończenia obowiązującej promocji pozostają w mocy.

 

Oczekując wyjaśnienia, serdecznie pozdrawiam.

Abonent o numerach: nr ab. 5xxxxxx-01 i 5xxxxxx/1

Teraz czekam.

 

Szanowni Państwo,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że korespondencja przesłana 8 września 2010 roku, dotyczyła zmiany nazw pakietów oraz powstania nowych pakietów, aby stworzyć nowe możliwości dostosowania oferty programowej do potrzeb Abonentów.

 

W przypadku chęci modyfikacji oferty programowej w przyszłości, będzie możliwość zmiany jedynie na nowe pakiety.

 

Wyjaśniam, że powyższa informacja została przesłana do wszystkich abonentów CYFRY+.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

Dział Relacji z Abonentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...