Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może dla kogoś ta informacja będzie cenna, bo do tej pory bardzo rzadko wypowiadały się tutaj osoby przedłużające C+ Start HD.

 

Umowa do końca listopada. Wypowiedzenie złożone we wrześniu. Po wysłaniu wypowiedzenia odezwali się telefonicznie dopiero w poprzednim tygodniu, ale udało się szybko załatwić nowe warunki.

 

Canal+ Start HD - 39 zł

PVR Pace - 0 zł

Umowa 12 miesięcy

 

Podejrzewam, że przytrzymując ich jeszcze trochę w szachu np. do ostatnich dni umowy, można było zjechać do poziomu 35 zł/m-c za ten pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO bojach od początku października umowa przedłużona:

 

18-ście miesięcy

C+ Kompakt HD - 50zł

PVR PAce 500GB - 0zł

Multiroom - 0zł (+ ewentualny dodatkowy PVR, ale nie chciałem)

+ na 6 miesięcy HBO, Cinemax i Filmox gratis

 

W sumie jestem zadowolony (3zł więcej a mam za darmo MR, dekoder PVR 500gb, stary oddam mamie i co najważniejsze spokój przez 18 miesięcy), ale zgodzili się tak szybko, że mam niedosyt, można było jeszcze chyba złotóweczkę czy dwie urwać dla sportu :)

 

Dodam jeszcze że pierwsza oferta z ich strony jakieś 3-4 tygodnie temu, (a potem po prostu ignorowałem telefony, dziś się konsultant skarżył, że połączeń było co nie miara :))

13 miesięcy

C+ Kompakt za 68zł miesięcznie

MR za 15zł,

PVR z 10zł (250) lub 15zł (500).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać cały czas jest C+ Optimum HD za 62zł razem z hd promo, multiroom i pace 500, więc nie ma co samemu sobie poprzeczki podnosić.

No jak widać w postach powyżej nie do końca bowiem doszła opcja HBO na 6 m-cy gratis potem 19.90 lub rezygnacja po 6- miesiącach. Umowa na 12m-cy! Mylę się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do 31.01.13. wypowiedzenie wpłynęło. dzwoniłem do nich zapytać się czy wpłynęło, to zaprobonowali mi za canal + optimum hd , hd optimum promo i multiroom w sumie 81 zł.Jak myślicie-wysłać już dziś im na maila propozycje za 65 zł +multiroom gratis + hd optimum promo i te pozostałe gratisy na 7 miesięcy,czy jeszcze czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez mm4738 » wczoraj, o 07:22

 

Wczoraj wieczorem przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

C+ Optimum HD - 62 zł

Optimum HD Promo - 0 zł

PVR Pace - 0 zł

MR - 0 zł

HBO - 6 miesięcy 0 zł, potem 19,90 lub możliwość rezygnacji.

Umowa na 12 miesięcy.

 

a co ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wysyłki wypowiedzenia raczej szkoda z nimi gadać. Umowę mam do końca stycznia. Propozycję swoją wysłałem @ i otrzymałem kontrofertę:

Kompakt HD 44 zł

HD Kompakt 0 zł

Multiroom 20 zł

HBO na 6 miesięcy za 0, a następnie 4 zł zniżki przez 7 miesięcy

Filmbox, Cinemax na 2 miesiące za darmo

0 zł za najem dekodera HD

5 zł za najem PVR

Umowa 13 miesięcy - w sumie 69 zł...

W przyszłym tygodniu wysyłam wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości, tylko zakup na własność za 199 zł albo oddajesz Pace 500 i bezpłatnie wynajmujesz moduł :smile:

 

Czy przy przedłużaniu umowy, poza możliwością kupna modułu za 199 można wynegocjować jego dzierżawę? Tylko, że chciałbym go dodatkowo do multiroom. Bo mam teraz Pace 500 i nie chciałbym go się pozbywać m. in. ze względu na nagrania :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...