Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

doo99lar:

@grzegorz102 napisał, że przedłużył umowę na następujących warunkach:

"Umowa: 12 miesięcy;

Kompakt HD - 35 zł (rabat 178 zł)

HD Promo - 0 zł

Pace PVR - 0 zł

MR - 0 zł

Philips PVR - 5 zł

Razem 40 zł/miesiąc

miało być rabat 17 zł"

 

więc myślę, że masz jeszcze o co walczyć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem zamiar się ubierać i jechać wysłać wypowiedzenie (już wydrukowane), kiedy to dzwoni telefon z Cyfry.

130 złotych Prestige + 0 zł multiroom + 9,9 zł za pakiet start HD (tego akurat nie muszę podpisywać ale ten pakiet akurat mi się przyda).

Nie powiem Wam nic o dekoderach, bo mam swoje i oferta z Cyfry mnie nie interesowała.

I co ważne umowa na 12 miesięcy (bardzo dużo ludzi dostaje na 18)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! Obecnie mam pakiet Optimum HD + Canal + HD za 98,90. Ostatnią płatność mam 18/12/2012. Już do mnie dzwonią ale póki co nie odbieram, wolę być przygotowany na rozmowę, ponieważ nie znam się na tym kompletnie. Chciałbym się Was zapytać co mam teraz zrobić? Najchętniej oglądam sport, filmy i dokumenty i na tym mi zależy przy przedłużeniu umowy. Muszę pisać wymówienie najpierw? Jak to najlepiej rozegrać wg Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wysłania wypowiedzenia nie dostaniesz najlepszej oferty zależy co Cię interesuje ja bym Ci proponował walczyć o taką ofertę : 62 zł za C+Optimum + HD,PVR, MULTIROOM 0 ZŁ umowa 12 miesięcy. Jeśli masz umowę do końca grudnia to już wyślij wypowiedzenie bo obowiązuje Cie miesięczny okres wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

{Data i miejscowość}

 

Rezygnacja z umowy o abonament

 

Niniejszym wypowiadam umowę o abonament zawartą w dniu {Data zawarcia umowy} z zachowaniem określonego w umowie okresu wypowiedzenia.

 

 

Z poważaniem,

{Imię i nazwisko}

 

{Adres},

{Telefon},

{Nr abonenta}

 

Coś takiego może być

 

Tylko że w twoim przypadku umowa przeszła na czas nieokreślony i obowiązuje Cię trzy miesięczny okres wypowiedzenia trochę lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę spisałem 7 lutego 2011 na 22 miesiące, czyli od 18/03/2011 do 18/12/2012. To kiedy mi się kończy ta umowa? 18 grudnia? I czy skoro ostatni termin płatności to 18 grudnia a okres wypowiedzenia jest 1 miesiąc to muszę wypowiedzieć do 18 listopada? Dobrze myślę? Bo już zaczynam się w tym wszystkim gubić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...