Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dosyć już kontaktów z cyfrą przynajmniej na 10miesięcy.przedłużyłem umowę na następujących warunkach.

 

umowa na 13M

 

przez 10miesięcy 30procent taniej czyli za

 

hd+ 118zł (później przez 3mies. chyba 168)

pvr pace za darmo przez 13M

multiroom co miesiąc 15zł

 

chciałem przez całe 13miesięcy płacić 118zł, ale się nie dało.więc poddałem się,ale uważam, że nie ma tragedii.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W grudniu kończy mi się umowa z Cyfrą. Konsultanci zaczęli już do mnie wydzwaniać proponując ofertę przedłużeniową.

Dodam, że mam pakiet Prestiż HD+ (168,90) i wynajmuje dekoder Pace PVR HD (20), co razem wynosi 188,90 za miesiąc.

Proponują mi 134 zł za pakiet i 15 zł za dekoder przez 15 miesięcy, a umowa na 18.

Nie zgodziłem się, bo wole poczekać do grudnia na jakieś promocje.

Czy jest możliwość, że zaproponują mi lepsze warunki :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jakim pakiecie uruchomiłeś tą opcję HBO HD za 17,95zł?

Przy dawnym Komfortowym+,5xHD,Canal.W sierpniu dzwonili kilkanaście razy z ofertą.Dopiero teraz się zdecydowałem

I program HBO HD też Ci włączyli bez problemu?

 

Pytam bo według moich ustaleń to do posiadanego przez Ciebie pakietu powinni włączyć co najwyżej opcję HBO bez możliwości oglądania HBO HD, ale jeśli to prawda to może i ja spróbuję skorzystać z tej promocji. Trzeba się poważnie zastanowić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

31 Listopada kończy mi się umowa. Posiadam podstawowy (teraz kompakt) canal+ HD oraz HD Mix za 76,90.

Czy rezygnować i czekać na promocję świąteczną czy też negocjowac to co mam o ile sie da?

Te pakiety, ktore teraz wprowadzili i na dodatek porozrzucali kanaly hd to jest jakieś nieporozumienie.

Kanały, ktore mam po wprowadzeniu nowej opcji musialbym wybrac Optium HD+ za 114,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli polityka Cyfry się nie zmieni to w grudniu możemy się spodziewać 40% zniżki na pakiety przez cały okres umowy, opcja Canal+ za 15zł (bo przecież jest 15-lecie :) ), może kilka miesięcy HBO za darmo oraz PVR HD za 0zł. Myślę , że wszyscy wtedy byliby zadowoleni chociaż i tak wiele zależy co konkurencja zaproponuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słaba oferta

 

Ja bym to wziął za 69 + PVR HD Gratis :)

 

Słaba nie słaba, ale to najlepsza jaka jest w systemie (80,90). Na jakiej podstawie wykalkulowałeś tę precyzyjną kwotę 69zł?

Mario1980 stwierdził, że jest wart max 50zł.

Wiem. Najlepiej zorganizować "koncert życzeń" i obdzwonić wszystkich abonentów z ankietą, po ile chcieliby mieć Optimum HD+ i się do nich ustosunkować!

Ludzie, przyzwyczajcie się, że nie macie wpływu na to, co otrzymacie. Są gotowe warianty ofertowe i tego się Cyfra+ trzyma. Raz jest promocja taka, a raz taka i trzeba się z tym pogodzić. Jeśli jakiejś oferty nie ma, to nie ma. A już w ogóle wycena Optimum HD+ na 50zł to kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...