Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie lepiej brać w cyfrze C+Optimum za 62zł czy w Cyfrowym Polsacie Familijny HD+Extra HD+Sport HD+HBO Cinemax HD za średnio 72zł ( 3 miesiące gratis ) z umową na 15 miesięcy + 5GB danych internetu LTE ?

 

Wszystko zależy co preferujesz? Piłkę nożną to C+ , a jeśli inne sporty to Cyfrowy polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili z cyfry, umowę mam do grudnia, złożone wypowiedzenie

Zaproponowali

C+Kompakt HD 51 zł /12m

PVR 10 ZŁ

MULTIROOM 15 ZŁ

 

lub

 

C+OPTIMUM 62 ZŁ

PVR 0 ZŁ

MULTIROOM 15 ZŁ

 

Najpierw mówili o c+kompakcie za 57 zł, ale kiedy powiedziałem, że interesuję mnie wersja za 51 zł pojawił się standardowy tekst "takiej oferty już nie ma, ale zapytam przełożonego" ZONK! i nagle jest :D Nie chcieli się zgodzić na PVR za 0 zł chyba, że wybrałbym C+Optimum :) Jak myślicie czy to Kompaktu dostanę 3 filmy z VOD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki za odpowiedzi, raczej teraz zostanę z cyfrą jak dadzą dobre warunki a przy fuzji jakby ceny się drastycznie zmieniły to ucieknę do Polsatu :), tylko że w Polsacie w podobnej cenie można mieć i HBO i Cinemax i prawie wszystkie inne programy z C+Optimum ( oprócz programów Canal+) i tak sobie myślę co lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś klientem Plusa (masz tam abonament lub Mix) to wybierz Polsat bo co miesiąc będziesz dostawał 40 zł do wykorzystania na filmy VOD (mniej więcej 4-5 znanych filmów możesz za to kupić czyli więcej niż oferuję Canal+) a jakby tego było mało masz dodatkowo HBO i Cinemax zamiast "gołego" C+Optimum.

Jedyny problem to tak jak mówił kolega szunaj. Wolisz piłkę nożną czy siatkową ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku latach ROZSTAŁEM SIĘ z CYFRĄ+.

 

Muszę jednak powiedzieć, że na prawdę sieć starała się abym u nich pozostał.

Ostateczna propozycja była następująca:

- OPTIMUM HD

- 12 miesięcy

- Średnia kwota zobowiązania 45,50zł (przez parę miesięcy mniej, po kilku miesiącach więcej, nie pamiętam szczegółów). Podczas ostatniego telefonu konsultant chciał nawet dołożyć 1 mc gratis więc wyszło by nawet jeszcze troszkę mniej.

- Multiroom gratis (to dopiero jedna z pań zaproponowała po dwudziestym którymś telefonie z C+)

- Dekoder HD gratis (na tym akurat szczególnie mi nie zależało)

 

Oferta niezła.

Niestety przebił ich POLSAT CYFROWY gdzie przy umowie na 15 miesięcy dają 3 m-ce gratis co daje średnią 39,90zł wraz z kanałem sportowym "Polsat Sport" (FAMILIJNY HD + SPORT).

Tak więc; niższa cena miesięcznego zobowiązania (dzięki tym 3 miesiącom free), dobry kanał sportowy przekonały mnie że korzystniej będzie u konkurencji.

Moim zdaniem C+ powinna zmienić ofertę, w której za ekstraklasę trzeba płacić ekstra w pakiecie z całą resztą kanałów z rodziny CANAL+ gdzie i tak nie ma nic ciekawego dla mnie.

Polsat oczywiście też dorzucił mały, zgrabny dekoder HD. Myslałem, że będę zmuszony przestawiać antenę ale nie - podłączyłem i działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak kolego @Rigidigi ale porównaj sobie np. C+Optimum za 62zł i Familijny HD+Extra HD+Sport HD+HBO Cinemax HD, daje średnią 72zł, i dostajesz jeszcze 8zł do doładowania jak masz telefon w sieci Plus i 40zł na te filmy VOD. Więc sam zauważ co jest korzystniejsze, w Polsacie brakuje tylko Canal+, niestety... I sam nie wiem, na Canal+ interesują mnie najbardziej filmy ( ostatnio poprawiła się ich oferta) i sport ( Liga Hiszpańska i Angielska), czego w Polsacie brakuje, za to jest tam Polsat Sport i HBO/Cinemax. Co byście wybrali panowie na moim miejscu ? :)

P.S A no i jeszcze w Polsacie 5GB danych do wykorzystania co miesiąc LTE w cenie pakietu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie, moja umowa kończy się wprawdzie za 5 miesięcy ( mam umowę 25 miesięcy ), pakiet optimum, + wszystkie kanały HD, canal+, hbo, filmboxy, cinemax'y. Nie mam tylko XXL. Dodatkowo multiroom, dekoder pace 500 gb. Płace za niego 153 zl miesięcznie, jeżeli skończy mi się okres umowy, mogę jej nie przedłużać i kontynuować na tych samych warunkach? Chodzi mi czy umowa po 25 miesiącu będzie na czas nieokreślony z warunkami jak teraz? Bo teraz taka sama umowa kosztuje 219 zł ( canal+ prestige hd + multiroom ).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+Optimum

HD Promo

PACE PVR

multiroom

3 filmy z wypożyczalni - gratis

Plus dodatkowo drugi dekoder HD do multiroom za 5zł (obecnie mam philipsa HD DSR 6201/91 za 0 zł ale wymieniłbym go na jakiś z nagrywaniem)

Da radę za wszystko 62 zł (umowa do końca roku wypowiedzenie właśnie wysyłam)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+Optimum HD

HD Promo

PACE PVR ( wymiana z PVR 250 )

multiroom

 

 

wg dwóch różnych konsultantów warunki z końcówki października są już wycofane , przedłużyłem za 77PLN na 12 miesięcy , już mi się nie chciało pyskować przez 40 telefonów o 15 PLN za multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam umowe na pakiet Canal+Optimum z Multiroomem za 77zł miesięcznie.

Jestem z Cyfrą od 2lat i obecna umowa jest ważna do 15 stycznia 2013 i zaproponowali mi na przedłużenie:

C+Kompakt - 55 zł

Multiroom - 10 zł

HBO - 19,90 zł

Razem - 84,90 zł przez cały 18 miesięczny okres umowy

 

Natomiast z tego co widze w poprzedzających postach to można uzyskać warunki jak poniżej:

C+Kompakt - 51 zł

HD Promo - 0 zł

Multiroom - 0 zł

HBO - 19,90 zł

Razem - 70,90 zł przez cały okres umowy

 

i tu moje pytanie czy powyższa oferta jest cały czas dostępna jeśli będę twardo obstawał na swoim?

 

Pisze wypowiedzenie i pytanie czy odrazu napisać w nim jakie warunki mnie interesują żebym został w Cyfrze czy krótko że wypowiadam bez rozpisywania?

 

PS. Czy Cyfra sprzedaje jakieś dekodery na własność czy tylko pod wynajem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+Optimum HD

HD Promo

PACE PVR ( wymiana z PVR 250 )

multiroom

 

 

wg dwóch różnych konsultantów warunki z końcówki października są już wycofane , przedłużyłem za 77PLN na 12 miesięcy , już mi się nie chciało pyskować przez 40 telefonów o 15 PLN za multiroom

 

Jak dzwoniłem chwile temu nna infolinie to konsultantka powiedziała otwarcie że jak ktoś ma odpowiedni staż to może otrzymać C+ Optimum HD z multiromem nawet za 60zł więc chyba nadal jest to aktualna oferta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam umowe na pakiet Canal+Optimum z Multiroomem za 77zł miesięcznie.

Jestem z Cyfrą od 2lat i obecna umowa jest ważna do 15 stycznia 2013 i zaproponowali mi na przedłużenie:

C+Kompakt - 65 zł

Multiroom - 10 zł

HBO - 19,90 zł

Razem - 84,90 zł przez cały 18 miesięczny okres umowy

 

Natomiast z tego co widze w poprzedzających postach to można uzyskać warunki jak poniżej:

C+Kompakt - 51 zł

HD Promo - 0 zł

Multiroom - 0 zł

HBO - 19,90 zł

Razem - 70,90 zł przez cały okres umowy

 

i tu moje pytanie czy powyższa oferta jest cały czas dostępna jeśli będę twardo obstawał na swoim?

 

Pisze wypowiedzenie i pytanie czy odrazu napisać w nim jakie warunki mnie interesują żebym został w Cyfrze czy krótko że wypowiadam bez rozpisywania?

 

PS. Czy Cyfra sprzedaje jakieś dekodery na własność czy tylko pod wynajem?

Jeśli już to do 31 stycznia.Umowy w Cyfrze nie kończą się w połowie miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak kolego @Rigidigi ale porównaj sobie np. C+Optimum za 62zł i Familijny HD+Extra HD+Sport HD+HBO Cinemax HD, daje średnią 72zł, i dostajesz jeszcze 8zł do doładowania jak masz telefon w sieci Plus i 40zł na te filmy VOD. Więc sam zauważ co jest korzystniejsze, w Polsacie brakuje tylko Canal+, niestety... I sam nie wiem, na Canal+ interesują mnie najbardziej filmy ( ostatnio poprawiła się ich oferta) i sport ( Liga Hiszpańska i Angielska), czego w Polsacie brakuje, za to jest tam Polsat Sport i HBO/Cinemax. Co byście wybrali panowie na moim miejscu ? :)

P.S A no i jeszcze w Polsacie 5GB danych do wykorzystania co miesiąc LTE w cenie pakietu :)

Ale ja się odniosłem do postu @MADMAXA, a nie Twojego. Patrząc na to co Ty piszesz, to też porównujesz niemiarodajnie. Używasz słów "mam tylko Canal+" (tylko??), a Polsat jest super bo daje Cinemaxy za 72pln. To dołóż sobie Cinemaxy do C+Opt i będziesz miał pełen wypas. Scyzoryk się w kieszeni otwiera jak czytam "lubię lige angielską, filmy na Canal+ ale idę do Polsatu bo jest 2pln taniej". Jak ja coś lubię, to wolę dołożyć parę pln, bo mam to co chce, a nie że płace za to żeby mieć, bo jest taniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+Optimum

HD Promo

PACE PVR

multiroom

3 filmy z wypożyczalni - gratis

Plus dodatkowo drugi dekoder HD do multiroom za 5zł (obecnie mam philipsa HD DSR 6201/91 za 0 zł ale wymieniłbym go na jakiś z nagrywaniem)

Da radę za wszystko 62 zł (umowa do końca roku wypowiedzenie właśnie wysyłam)?

Przyłączam się do pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rigidigi, tylko że zauważ że w Polsacie za te średnio wyliczone 72zł jest HBO Cinemax Filmboxy i prawie całe HD Optimum, brakuje tylko Canal+, a do tego jeszcze 5GB danych internetu LTE i 40zł do wykorzystania na VOD, a w Cyfrze w podobnej cenie tylko C+Optimum+HD Optimum Promo, więc sam zauważ. Co byś ty zrobił ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie, moja umowa kończy się wprawdzie za 5 miesięcy ( mam umowę 25 miesięcy ), pakiet optimum, + wszystkie kanały HD, canal+, hbo, filmboxy, cinemax'y. Nie mam tylko XXL. Dodatkowo multiroom, dekoder pace 500 gb. Płace za niego 153 zl miesięcznie, jeżeli skończy mi się okres umowy, mogę jej nie przedłużać i kontynuować na tych samych warunkach? Chodzi mi czy umowa po 25 miesiącu będzie na czas nieokreślony z warunkami jak teraz? Bo teraz taka sama umowa kosztuje 219 zł ( canal+ prestige hd + multiroom ).

 

Pozdrawiam

Po okresie minimalnym [25 m-cy] będziesz płacić pełne stawki wg obowiązującego cennika.

 

Da radę za wszystko 62 zł (umowa do końca roku wypowiedzenie właśnie wysyłam)?

Da radę za 62 PLN + 5 PLN za drugi dekoder.

 

wg dwóch różnych konsultantów warunki z końcówki października są już wycofane , przedłużyłem za 77PLN na 12 miesięcy , już mi się nie chciało pyskować przez 40 telefonów o 15 PLN za multiroom

Takie bzdury konsultanci wciskają co miesiąc, po czym okazuje się, że jak najbardziej można dostać rabaty z poprzedniego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po ostatniej propozycji pozostania z cyfrą, ( umowa do końca miesiąca ) czyli superpremium za 99 zł i multiroom za 10 zł i bezcenny entuzjazm w głosie Pani że ma superpropozycję cenową dla mnie , będę płacił zamiast 110 zł ,mniej o złotówkę czyli 109 zł wyniósłbym się w diabły do CP.

No ale niestety jestem maniakiem filmowym ( sport wolę uprawiać niż oglądać ) a telefonu w plusie nie posiadam , żeby skorzystać z vod za te 40 zł.

A tak jedynie ten canal plus mnie trzyma przy cyfrze , chociaż patrząc na ostatnie premiery filmowe , to coraz mniej ......

 

Jak dzwoniłem chwile temu nna infolinie to konsultantka powiedziała otwarcie że jak ktoś ma odpowiedni staż to może otrzymać C+ Optimum HD z multiromem nawet za 60zł więc chyba nadal jest to aktualna oferta ;)

 

To może zacznij negocjować z cyfrą w imieniu innych , skoro umowy nie przedłużasz a konsultantka już ci mówi że można wyrwać pakiet za 60 zł ze względu na staż :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po milej i w sumie rzeczowej rozmowie otrzymałem pierwsza propozycje:

 

C+Optimum HD

HD Promo

dekoder 500GB

 

za 62pln na 12 mies. Chciałem jeszcze MR do tego w tej cenie, ewentualnie MR zamiast dekodera ale podobno ta oferta skończyła się 30 października. Powiedziałem, że poczekam jeszcze, może oferta pojawi się ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po ostatniej propozycji pozostania z cyfrą, ( umowa do końca miesiąca ) czyli superpremium za 99 zł i multiroom za 10 zł i bezcenny entuzjazm w głosie Pani że ma superpropozycję cenową dla mnie , będę płacił zamiast 110 zł ,mniej o złotówkę czyli 109 zł wyniósłbym się w diabły do CP.

No ale niestety jestem maniakiem filmowym ( sport wolę uprawiać niż oglądać ) a telefonu w plusie nie posiadam , żeby skorzystać z vod za te 40 zł.

A tak jedynie ten canal plus mnie trzyma przy cyfrze , chociaż patrząc na ostatnie premiery filmowe , to coraz mniej ......

 

Jak dzwoniłem chwile temu nna infolinie to konsultantka powiedziała otwarcie że jak ktoś ma odpowiedni staż to może otrzymać C+ Optimum HD z multiromem nawet za 60zł więc chyba nadal jest to aktualna oferta ;)

 

To może zacznij negocjować z cyfrą w imieniu innych , skoro umowy nie przedłużasz a konsultantka już ci mówi że można wyrwać pakiet za 60 zł ze względu na staż :crazy:

 

Umowy nie przedłużyłem bo konsultantka powiedziała że takie oferty są dostepne, ale nie dla mnie bo mam zbyt krótki staż jako klient C+, więc nie rozumiem Twojego ironicznego komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...