Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najniższa oferta na C+ optimum HD to 62zł, a czy wiecie jaka oferta jej odpowiada dla C+ Kompakt HD, czy jest to 51zł?? Pytam, bo obecnie płacę 47 zł za C+ Kompakt i mogę w każdej chwili podwyższyć na C+ Optimum za 57zł, więc teraz jest na pewno podobnie. Umowa mi się kończy 31 grudnia i jeśli mi zaproponują dobrą cenę to jestem w stanie wziąć C+ Optimum HD za 62zł, tylko czy jej odpowiednik dla C+ Kompakt to 51zł (tak wynika z informacji kilka stron wcześniej) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W najbliższym czasie kończy mi się umowa z Cyfrą +. Umowa zawarta była na korzystanie z pakietu Canal + Optimum. Teraz chciałbym zawrzeć umowę na 6 miesięcy na korzystanie z pakietu Canal + Kompakt. I teraz pytanie. Czy Cyfra zgodzi się na przedłużenie obecnej umowy, jednocześnie godząc się na "zejście" na niższy pakiet czy jednak będę musiał nie przedłużać obecnej umowy i zawrzeć nową ? Na co są większe szanse ? Liczę na Waszą pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze powiedzcie mi, czy mam dobry tok rozumowania. Wedle zapowiedzi, w pierwszym kwartale 2013 r. ma dojść do połączenia n i Cyfry. Mi za około miesiąc kończy się umowa. I teraz ze względu na fuzję biorę nową umowę tylko na 6 miesięcy, ta kończy się około maja, wtedy jest już przedstawiona konkretna oferta po fuzji, z nowymi pakietami, kanałami, cenami, mi kończy się umowa z Cyfrą i zawieram nową, świeżą umowę na podstawie świeżej oferty nowo powstałej platformy, dostosowując ją do swoich aktualnych potrzeb. Dobrze kombinuję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle, weź teraz to co najniekorzystniejsze czyli c+optimum z hd promo, pvr i multiroomem za 62 zł na 12 msc, jak dojdzie do fuzji wtedy będziesz mógł wypowiedzieć umowę i wytargować dobra cenę na nowa ofertę albo zrezygnować z usług C+. A i tak czy siak jak najszybciej wysyłaj wypowiedzenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez całą umowę miałeś tylko 40zł? Miałes kompakt HD czy C+ kompakt HD?

 

Mam pytanie może ktoś wiem. Na poprzednich stronach było napisane, że można do C+ kompakt HD dostać Multiroom za 0zł, do tego HD kompakt, i dekoder PACE PVR HD za 0zł.

Ale czy da się też za Ozł PHILIPS PVR HD? Jak dla mnie jest lepszy ponieważ ma dwa gniazda EURO a ja mam póki co TV kineskopowy. A i jeszcze można MOOD za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze taka sprawa. Wraz z datą zakończenia umowy umowa kończy się i po sprawie, czy muszę jeszcze wysyłać jakieś wypowiedzenia czy inne pisma do nich ?

Zwrócę Ci tylko uwagę na fakt, że jeśli okres minimalny miałeś do 30 listopada, to nie wysyłając wypowiedzenia (a z Twoich postów wynika, że tego nie zrobiłeś) w październiku, a robiąc to już w listopadzie okres minimalny przesunie się do 31 grudnia i grudzień (jeśli nie przedłużysz umowy w listopadzie) będzie pełnopłatny (cena pakietu wg cenika bez zniżek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...