Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam umowy teraz przed oczami, ale chyba to jest tak że umowa nie ma okresu obowiązywania, te dane są w załączniku do umowy , albo aneksie i tam są zawarte rabaty i okres minimalny i ty przedłużasz tylko to ostatnie. Identycznie jest w umowach u operatorów tel. też masz aneks i tam jest czas minimalny, a sama umowa jest bezterminowa i zawsze ją możesz wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FFan, a ma to do siebie, że nr umowy / abonenta, nr karty są ze sobą powiązane i przypisane do jednej osoby. Nie ma możliwości przepisania na nowy kontrakt. Nowa umowa to nowy nr abo, nowa karta itd.

Przecież kilka razy były osoby, które walczyły, groziły sądami itd. że umowy przedłużone można zerwać. I co? jakoś po ich krzykach zrobiło się cicho na ten temat, chyba nic nie wywalczyli.

Ciekawe jak to wygląda u konkurencji, czy innych operatorów np. telefonicznych.

Chyba jest tak jak mówisz serwus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneksy, regulaminy promocji stanowią doprecyzowanie warunków umowy(podstawowej). Czyli po przedłużeniu umowa obowiązuje do....

@wonsik z odstąpieniem w ciągu 10 dni przy zastosowaniu prawa telekomunikacyjnego to jest tak, że nie dotyczy to aneksu. Wyjątkiem jest sytuacja w której nie zostało rozpoczęte świadczenie usługi zgodnie z tym aneksem. Takie coś możesz zastosować w np. w UPC. W "cyfrowym" przypadku nie stosuje się prawa telekomunikacyjnego, więc w ogóle ta możliwość odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie zarejestrowane, umowa do 30listopada. Kolejne śmieszne warunki :

100% zniżka na zestaw promocyjny CANAL+ Optimum HD przez 4 miesiące (standardowa opłata - 107 zł),

- opcja HD Optimum promo bezpłatnie przez 12 miesięcy,

- usługa Multiroom z promocją na kwotę 10 zł przez 12 miesięcy (standardowa cena - 20 zł) oraz użytkowanie terminalu HD PVR typ 250 z rabatem na sumę 15 zł przez 12 miesięcy (standardowa cena - 20 zł),

- zniżka na najem dekodera HD PVR w kwocie 10 zł przez 12 miesięcy (standardowa opłata - 20 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca grudnia,dzisiaj po 6 rozmowach telefonicznych przedłużyłem umowę na 12 m-ce pakiet HD Optimum plus opcja HD Promo i dekoder Pace 500gb wszystko za 51 zł m-ce,może mogłem poczekać do grudnia ale mi to pasuje no i już od listopada będę o wiele mniej płacił :D,aaa, oni do mnie nie dzwonili to ja ich męczyłem cały czas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś przedłużyłem:

Canal+ Optimum + HD Promo + moduł CAM za 62 zł

lub

Canal+ Optimum + HD Promo + PVR 250GB za 67 zł

(rano przedłużałem a popołudniu kupiłem TV i się zastanawiam czy nie podłączyć modułu).

 

Za multiroom chcieli 15 zł, nie zależało mi na nim, bo nie chcemy telewizorów w sypialniach, więc się nie targowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonił na komórkę w środe gościu i zaproponował to co pisałem 17 paź 2012, o 12:58:

Drugi telefon, po wysłaniu wypowiedzenia, przy umowie na 12 miesięcy oferują:

Optimum HD + HD Promo + dekoder HD Sagemcom = 54 zł

Optimum HD + HD Promo + dekoder HD PVR 250GB = 59 zł

Canal+Optimum HD + HD Promo + dekoder HD PVR 250GB = 67 zł

Canal+Optimum HD + HD Promo + dekoder HD PVR 250GB + MultiRoom + dekoder HD Sagemcom = 82 zł

Powiedziałem że się zastanowię, bo chciałem podpytać tutaj, umówiliśmy się że zadzwoni w sobotę. Dzwonił chyba na stacjonarny, ale mnie nie było w domu.

 

Dziś sam zadzwoniłem, żeby się spytać jakie modele obsługują Moduł CAM (bo zamierzałem kupić dziś nowy TV), pod koniec rozmowy konsultant z działu technicznego spytał się czy chciałbym porozmawiać o przedłużeniu umowy. Zgodziłem się, przełączył mnie do dziewczyny która za Canal+ Optimum HD + HD Promo + dekoder HD Sagemcom chciała 78 zł. Powiedziałem jaką ofertę dostałem w środę, stwierdziła że nie ma już takich ofert, ale sprawdzi co tamten konsultant odnotował w systemie i się skonsultuje. Po chwili oczekiwania powiedziała, że po sprawdzeniu w systemie opcja Canal+Optimum HD + HD Promo + moduł CAM za 62 zł lub Canal+Optimum HD + HD Promo + dekoder HD PVR 250GB za 67 zł została odblokowa. Do końca listopada mogę moduł CAM bez problemu wymienić na PVR 250GB.

 

Chyba nie przepłaciłem?

 

:read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie pakiet Optimum 54/miesięcznie, umowa do końca listopada, wypowiedzenie wysłane ponad dwa tygodnie temu.

Telefon z Cyfry i pan zaproponował mi umowę na 13 miesięcy, Optimum HD w cenie 54/miesięcznie, dekoder HD za 0 zł lub dekoder PVR za 5 zeta miesięcznie.

Powiedziałem, że się zastanowię i żeby zadzwonił za kilka dni. Co mogę więcej od nich wynegocjować (HBO, C+za drogo sobie wołają, a MR mnie nie interesuje)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z kolegą - zapłacisz 8 zł więcej a masz canal +. Moim zdaniem warto. Ja lubię sobie na filmy popatrzeć i C+ mi bardzo pasi. Od stycznia codziennie film - ok. 80 % filmów jest świetnych, 20 % średnich, zupełne gnioty zdarzają się rzadko. Ogólnie świetne kino europejskie i światowe. W HBO jest głównie sieczka amerykańska i za dużo sensacji, więc nie brałem, ale canal mogę polecić z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do anteny to polecam udać się do punktu Orange tam czystą antene bez loga w roz. 80cm z konwerterem na jedno wyjście kupisz za 29zł.

nawet kupuąc iny konwerter i tak się opłaca.

Sprzedają każdemu nie ważne czy jesteś abo czy nie. Ja już tak kupowałem znajomym 5 szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info,

A, czy można zamówić rówznież zamontowanie tej anteny w Orange, czy to już w punkcie Cyfry?

a ten konwerter na jedno wyjście tzn. mogę oglądać jeden program kodowany na raz? Potrzebuję to do telewizora podłączyć, dostanę jeszcze od Cyfry moduł Cam. Bo słyszałem, że jak jest więcej wyjść, to można jedno oglądać, a drugie nagrywać?

Chyba coś namieszałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...