Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na kilku forach ludzie piszą że konsultanci twierdzą że od dzisiaj tj 08/10 ceny mają iść w górę przy przedłużeniu.Ciekawy jestem kolejnych wpisów z propozycjami od Cyfry+ 8) Dalej nie rozumiem czemu nie ma ujednoliconego systemu zniżek.Np. za każdy rok -5% do max np.45% zależne od pakietu.Płacisz na czas jesteś ''lojalny'' masz bonus.Coś jak zniżka za OC (zachowując proporcje :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwować się nie ma sensu, 12 zł to nie majątek. Dostałem maila bez odnośników do regulaminu czy czegoś podobnego to obowiązuje to co tam jest napisane.

Będą reklamacje aż sprawa się wyjaśni. Dam oczywiście znać co odpiszą.

 

 

 

EDIT, dostałem już odpowiedz:

"(...)odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że naliczenie 12 zł za zamówiony film w usłudze VOD zostanie wyksięgowane na koniec okresu rozliczeniowego, a więc 31 października 2012 roku.(...)"

 

Zatem jest ok i możecie zamawiać filmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Właśnie kończy mi się umowa Canal+KOMPAKT HD za który płaciłem 57zł miesięcznie, wypowiedzenie zostało wysłane. Posiadam własny dekoder Sagemcom DSI87.

 

Jaką najmniejszą cenę mogę uzyskać na ten sam pakiet, przedłużając umowę?

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie otrzymałem kolejną super ofertę od konsultanta za pakiet kompakt hd i HBO 62 zł miesięcznie plus 10 zł za pace 500gb umowa na 18 m-ce,nowi abonenci dostają to samo za 79 ale 6 miesięcy mają gratis czyli wychodzi niecałe 53, to chyba była moja ostatnia rozmowa z nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon z Działu utrzymania abonenta. Pan powiedział że zapoznał się z moją propozycją w mailu :

-C+Optimum 62zł + HD Optimum Promo

-Wynajem dekodera PVR HD 0zł

-Multiroom 0zł

-Dekoder PVR HD do Multiroom 5zł

Powiedział że te warunki były dostępne w poprzedniej promocji, obecnie od 4 października zmieniły się oferty i maksymalnie co może mi zaoferować to przy umowie na 12 miesięcy

-Canal+Optimum z HD Optimum Promo za 80zł

-Wynajem dekodera PVR HD 5zł

-Multiroom 10zł

-Dekoder do Multiroom 5zł

A przy umowie na 18 miesięcy :

C+Optimum z HD Promo 50% ceny przez 5miesięcy tzn.53,50x5 i 107x13

Wynajem dekodera PVR HD 0zł

A reszta to samo...

To jest śmieszne, jak myślicie zaproponują jeszcze coś lepszego czy to wszystko na co można liczyć z ich strony, konsultant mówił że na tą chwilę mają taką ofertę i on nie może niczego innego zaproponować. Wie ktoś co obecnie można najlepszego wynegocjować ?

P.S A i mówił jeszcze że przy umowach 12miesięcznych dają rabaty kwotowe a przy 18miesięcznych rabaty procentowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Colsman123

Ja również wysłałem maila z podobnymi warunkami (podobnymi tzn. bez multiroom). Dodałem że może uda się to załatwić bez zbędnego wysyłania wypowiedzania.

No ale się nie udało.

Canal+Optimum z HD Promo 80x12.

Pace PVR 250 za 5 lub Pace PVR 500 za 10.

Trzeba jednak wysłyłać wypowiedzenie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w sobotę proponowali:

Canal+ Optimum

Dekoder PVR

HD Promo

Całość za 62 zł

 

Ze względu na to, że zależy mi na multiroomie a jeszcze tydzień temu do tego pakietu oferowali za 0zł postanowiłem nie zgadzać się na wyżej wymienone warunki. Uznałem, że nie warto dopłacać do czegoś co jeszcze tydzień temu mogłem ugrać za darmo, nawet jeśli to tylko 10 czy 15 zł więcej. Grzecznie Panu podziękowałem i już za 3 tyg będą mieli mniej o jednego abonenta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...