Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam umowę do końca października. W zeszłym tygodniu poszło wypowiedzenie. Propozycja: C+ Kompakt 9msc*41zł i 3msc*82zł + 6 kanałów HD za 0zł. Dekodery HDD za 5 i 10 zł.

Obecnie płacę 47zł za C+kompakt. Propozycja wyniosła 51,25zł (podwyżka 9%). Próbowałem ugrać chociaż dekoder 500GB za 5zł ale wczoraj konsultant powiedział że się nie da. Odmówiłem więc i czekam na kolejne telefony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z cyferką się pożegnałem, po zarejestrowaniu wypowiedzenia jeden telefon, oferta byłaby do przyjęcia (9x50% i 3x100%), gdyby dodatki (PVR i Multiroom) były gratis, jednak były opłaty. Prosiłem o telefon z lepszą ofertą i cisza... Ja nie dzwoniłem, nie jestem uzależniony od Cyfry. Ubył im abonent płacący do tej pory 110zł. Co ciekawe dokładnie 1 października karta umarła. Na razie doładowałem TNK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw probowałem bez wypowiedzenia (kontrakt do 31/10) - niestety propozycje beznadziejne. 26/09 wysłałem wypowiedzenie. Kilkanascie telefonow. Wczoraj od rana do wieczora 4 razy dzwonili z C+. No i, ze takich promocji juz nie ma, ze PVR za 10 PLN, ze abo 67 to absolutne minimum i takie tam [beep]enie. W koncu 12 mcy, 62 PLN, C+ optimum HD, HD promo 0 PLN. Pace PVR 500 0 PLN. Twardym trzeba byc - nie miękkim. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla paru złotych tak się podniecać (użyłem takiego słowa, a chciałem bardziej dosadnego ), a jakie stresy z oczekiwaniem czy zadzwonią, czy oby do mnie i uwale ich na ten szczyt technologiiiiiiii PACE, a później koledzy będą na mnie patrzeć z zachwytem jakim jestem super negocjatorem i złamałem C+ A tutaj za parę miesięcy będzie lament, że mam zniżki procentowe, a nie cenowe i jaka ta C+ jest zła, bo mi podniosła abonament o 3pln, które przecież tak ciężko wywalczyłem jak lew :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z cyferką się pożegnałem, po zarejestrowaniu wypowiedzenia jeden telefon, oferta byłaby do przyjęcia (9x50% i 3x100%), gdyby dodatki (PVR i Multiroom) były gratis, jednak były opłaty. Prosiłem o telefon z lepszą ofertą i cisza... Ja nie dzwoniłem, nie jestem uzależniony od Cyfry. Ubył im abonent płacący do tej pory 110zł. Co ciekawe dokładnie 1 października karta umarła. Na razie doładowałem TNK ;)

Dopóki nie zdasz sprzętu (a masz na to miesiąc) - to w każdej chwili możesz się jeszcze spodziewać telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53,5*9+107*3 / nie jest to szczyt marzeń za C+Optimum HD z HD Promo. Wychodzi w sumie tyle, co 67*12. O 5żł nie chciałem się już targować. Dawali dekoder, ale przecież mam, to po co? Multiroom? Co mam się z teściową zołzą sygnałem dzielić? Na tyle co oglądam, płacę w sumie mniej, mam więcej. I spokój. Umowa przedłużona i arivederci telefony z Cyfry w godzinach pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem teraz do działu utrzymania abonenta oferowali :

C+Optimum-67zł/mc-12miesięcy

Wynajem dekodera PVR HD 500GB 10zł a 250GB-5zł

W sumie pakiet OK, ale dekodera za darmo nie chcieli dać, mówili że to najlepsza oferta. Jak powiedziałem że sąsiad dostał to dostałem odpowiedź "Nie znam umowy pańskiego sąsiada". Więc skoro Cyfra nie może to i ja też nie mogę, a wystarczyło znieść opłatę do 0zł za wynajem PVR :) No cóż, będziemy jeszcze walczyć.

Umowa do końca listopada (wypowiedzenie nie wysłane) Jest dobrze ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj ojciec przedluzyl umowe na nastepujacych warunkach:

 

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum HD za 75 zł (rabat 32 zł),

- opcja HD Optimum promo 100% rabatu przez 12 miesięcy,

- usługa CYFRA+ Multiroom za 10 zł (rabat 5 zł), dodatkowo dekoder HD

PVR za 5 zł (rabat 15 zł), (z PVR-a nie skorzystaliśmy)

- bezpłatny wynajem dekodera HD (Sagemcom DSI83)

- 12 miesięczny Okres Minimalny.

 

W miare dobra oferta ?

 

Była jeszcze druga lecz po obliczeniu wyszło drozej o 68zł chyba.

C+Optimum (6x53zł z kawałkiem i 6x107 zł bodajze)+ HBO HD za darmo na okres 6 miesięcy.

 

I pytanie czemu ten dekoder tak wolno sie uruchamia i przelacza kanaly ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shidishi16

Z tego co podałeś, to parę złotych na pewno można było jeszcze zejść. A czy oferta jest dobra czy nie, to już indywidualna sprawa Twoja i Twojego ojca. Dla jednego 100 zł to będzie dobra cena, dla drugiego 50 zł to za dużo.

 

A co do dekoderów: z Cyfrą i ich sprzętem mam do czynienia odkąd przejęli Wizję TV, i jedyny dekoder, o którym mogę powiedzieć, że działał tak, jak powinien, to był właśnie Phillips jeszcze od Wizji. Całej reszcie, z którą miałem do czynienia, mogę mniej lub więcej zarzucić, a m.in. ślamazarne działanie dekoderów to jedna z wizytówek Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wonsik, wiesz może jaką aktualnie ofertę można najlepiej wynegocjować ?

Dzwoniłem jeszcze raz, zaproponowali to samo tzn.

C+Optimum 67zł z opcją HD Optimum Promo

-Wynajem dekodera PVR HD 500GB-10zł a 250GB-5zł

Pani powiedziała że w zeszłym miesiącu można było uzyskać za darmo wynajem dekodera PVR HD a obecnie nie ma takiej możliwości. Ciekawe czy to prawda ?...

No cóż pozostaje mi wysłać wypowiedzenie i umowa do końca listopada. Co o tym sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle dają do pieca z tym dekoderem PVR za 0zł bo taką mają promocje teraz w październiku jelenie z puszczy bo nazwać ich inaczej nie mogę.

Tylko po co użytkownikowi który ma swój dekoder taka promocja na "Mega wór PVR" za 0zł z którego i tak nie skorzysta bo ma swój a dodatkowo będzie musiał płacić za MR 10zł. Bankowo w październiku nie zejdą z ceny za MR będą krzyczeć tylko o tych PVR pożal się Boże. Nie ma znaczenia czy jesteśmy 10 lat z nimi czy rok czy płacimy za pakiet start czy za prestiż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz może jaką aktualnie ofertę można najlepiej wynegocjować ?

 

Wczoraj telefonicznie

Dostałem Pakiet C+ OPTIMUM HD + HD OPTIMUM PROMO + PACE 500GB.

9 x 53,50zł + 3 x 107zł. Bez dodatkowej opłaty za wynajęcie dekodera. Umowa na 12 miesięcy.

Nie wysyłałem wypowiedzenia. Nie było negocjacji. Konsultant zaakceptował moją propozycję. Wcześniej miałem 2 telefony (ale od innego konsultanta) obie propozycje odrzuciłem.

 

Dzień wcześniej napisałem miłego maila i prosto z mostu wyjaśniłem swoje oczekiwania. Napisałem, że spełnienie warunków = telefon po pewne przedłużenie umowy z mojej strony. :lol:

Konsultant tylko upewnił się, że podtrzymuję swoje żądania i przeszedł do odczytywania regułki. Pace tego samego dnia był już podłączony do TV. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...