Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Obecnie posiadam pakiet canal + start za 43 zeta na 19 miesiecy. Jestem juz po 13 miesiacach i mysle zeby zmienic to na canal + kompakt. Mogę zmienić pakiet przez internet i wtedy wyjdzie 76 zeta na miesiac. Czy jeżeli bym zadzwonił do nich będzie coś taniej czy jednak zostanie taka sama kwota.

 

Dzięki serdecznie za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat zamierza przedłużyć umowe. Chce Superpremium plus Multiroom +HD promo +2 dekodery (mogą być Philips PVR). Proszę o informacje co i za ile. Może dałoby sie ugrać jakiś fajny film za darmo na VOD

 

W pakiecie superpremium juz sa kanaly z opcji HD optimum wiec nie trzeba ich dodatkowo dobierac,co do ceny to mozna go miec za 99 zl z multiroomem natomiast jesli chodzi o dekodery to jeden mozesz uzyskac bezplatnie a drugi w dzierzawie za 5 zl miesiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem w trakcie negocjacji przedłużenia wypowiedzianej umowy, pakiet Optimum + Canal, multiroom oraz jeden PVR Pace. Konsultant nie chce zejść poniżej 77zł. Podobnież promocja multiroom za darmo był tylko do końca września, teraz najniżej może być 15 zł miesięcznie. Myślicie, że to prawda czy wciskanie kitu negocjacyjnego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ PanKazio

 

Zadzwoń do nich jeszcze dzisiaj i zapytaj, gdzie masz odnieść dekoder, ile czasu masz na zwrot sprzętu itp. Pewnie nie będą chcieli wypuścić klienta i satysfakcjonująca oferta szybko się znajdzie.

 

2 dni po umowie , dziś zadzwonił pan Piotr i zapytał czego oczekuję: :brawo:

c+ optimum hd , pvr 500 gb , HD promo , 3 filmy vod , 62 zł / miesiąc / umowa na 12 miesięcy

i powiedzieliśmy sobie TAK :locked:

mogę włączyć HBO za 23 zł :jupi:

ja tam zadowolony jestem :aha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też dzisiaj padło, że mulitroom za 0zł już się skończył. Podobno od czwartku ma wchodzić jakaś nowa oferta, też ktoś o tym słyszał? Na tą chwilę stanęło C+Optimum HD, HD promo i Pace za 62zł Multiroom 15zł drugi pvr 5zł. Wypowiedzenie wysłane umowa do końca października. Jeszcze poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W C+Optimum HD z HD Promo brak tylko kanału Animal Planet HD (chyba niewielka strata) więc za 62 zł/m-c to jeszcze sensowna cena, bo nowi klienci mają to średnio za 80 zł/m-c. Ale Multiroom za 15 zł/m-c to ciut za drogo jak na mój gust.

 

Ale ta domniemana nowa oferta od czwartku to chyba jeszcze nie efekt fuzji z n?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta domniemana nowa oferta od czwartku to chyba jeszcze nie efekt fuzji z n?

 

Właśnie. Kiedy można spodziewać się pierwszych pakietów wynikających z połączenia N i C+? Pytałem u siebie we Wrocławiu sprzedawcy C+ i ponoć najwcześniej ma być coś na przełomie stycznia i lutego. Takie miał przecieki. Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało cenowo choćby w aspekcie pakietów z programami sportowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...