Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego nie? Ja wziąłem bo mi zależało na czymś blisko starego Prestiżu. Przy uzyskaniu dobrych rabatów wychodzi 102zł za wszystko (brakuje tylko Animal Planet HD). Dla przypomnienia pakiet Prestiż kosztuje 186zł co daje 84zł rabatu a to nie jest mały rabat. Przy poprzedniej umowie miałem na ten pakiet rabat 56zł (płaciłem 130zł). O wartości Cinemaxów i Filmboxów nie wypowiadam się bo każdy ma inny gust. Filmboxy mi najmniej odpowiadają ale w pakiecie się opłaca je mieć bo to aż 5 kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku takze i w tym roku konczy mi sie umowa na koniec roku

 

Co sugerujecie

 

- Wyslac wypowiedzenie juz teraz czy czekac ...

- Czy mozna negocjowac na 3 miesiace przed koncem

- Co mozna ugrac tak wczesnie i czy wogole sa chetni do negocjacji

- Czy podpisujac nowy aneks (o korzystniejszych warunkach fiannsowych) place wyzsza cene czy nizsza w X;XI;XII ?

 

To co mam obecnie :

 

- C+Optimum 62zl

- HD Optimum 11zl

- HBO 19zl

- Multiroom 20zl

- PVR 0zl

 

Lacznie ok. 112zl/m-sc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Umowa kończy mi się 30 października. Wypowiedzenie wysłane. Narazie miałem tylko jeden tel z cyfry, proponowali

c +Optimum za 67, pvr za 10, i hd promo za 0.

Oczekuje tego co większość czyli c+Optimum za 62, pvr za 0, oraz hd promo za 0.

Mam pytanie? Czy czekać na kolejny telefon z cyfry czy dzwonić do nich i negocjować?

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec 40zl w kieszeni czy idzie to ugrac 3 miesiace przed koncem umowy

 

teraz to ciezko bedziesz mial uzyskac takie warunki najlepiej napisz im meila ze swoja propozycja to zobaczysz na co mozesz liczyc, natomiast na wyslanie wypowiedzenia to chyba za wczesnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony piszesz "napisz im meila ze swoja propozycja to zobaczysz na co mozesz liczyc" a za chwilę "poco tak wczesnie [wysyłać wypowiedzenie] bo jak wiadomo nic konkretnego wtedy nie zaoferuja". Trochę bez sensu, tym bardziej, że w zdecydowanej większości przypadków sprawdza się kolejność odwrotna, czyli najpierw wypowiedzenie, a potem negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ciekawi mnie jedno - można negocjować warunki na 3 miesiące przed końcem, bo to nawet konsultanci mówią, ale od kiedy te warunki zaczynają obowiązywać - od końca umowy a początku nowej, czy może już od następnego miesiąca, bo jeśli pierwsza wersja to nie ma sensu negocjować wcześniej- bo w ciągu tych ostatnich trzech miesięcy może się zmienić oferta cyfry, mogą dojść nowe promocje itp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jest skracana. Stara oczywiście. Nowe warunki zaczynają się od 1 pełnego miesiąca po negocjacji i przedłużeniu tak jak pisał cyfra.tv.

Hmm, jak to jest skracana? Mógłby to potwierdzić @cyfra.tv?

A to nie jest czasem tak, że np. nowe warunki umowy wchodzą od następnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym te warunki wynegocjowaliśmy, a sama nowa umowa zacznie obowiązywać od pierwszego dnia następującego po dniu zakończenia poprzedniej? Chodzi mi głównie o sam okres obowiązywania "cyrografu". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli np. jeśli mam umowę do końca marca 2013r. (bo tak właśnie mam :) ) to jeśli nowe warunki wynegocjuję np. w styczniu i się na nie zgodzę to nowa umowa zacznie obowiązywać już od lutego i jeśli ta nowa umowa będzie np. na okres 12 miesięcy to ten okres będzie liczony już od lutego, a nie dopiero od kwietnia?

Sorry, że tak pytam, ale chciałbym mieć pewność. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...