Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

start18, jak Ci po 6 odmówią. Napisz, że na satkurierze jest koleś co po 6 mailach dostał. A co się będziesz....

Tak btw. nie masz pakietu Start, prawda?

@zygikuleczka

 

Po ok 6 email-ach do cyfry+ obniżyli mi opłatę za Pace do 0zł i MR do 10zł do końca umowy oraz mogę dobrać Phila za 5zł :D tj .6/2013.Oba te produkty miałem w normalnej cenie po 20zł bo dobrałem je w trakcie umowy.Czyżby zaczęli ''normalnie'' traktować stałych klientów? Oby... 8)

 

 

Czyżby była mowa o mnie?O to co pisałem 6 razy do nich :jupi: :

 

''Witam.Jestem z Cyfrą już kilka dobrych lat i jestem bardzo zadowolony z usługi.W trakcie umowy dobrałem dekoder Pace Pvr i usługę Multiroom i tak jak nowi klienci chciałbym dostać zniżkę.Jeżeli przyznaja mi Państwo rabaty chętnie przedłużę umowę w kwietniu po raz kolejny i polecę Cyfrę znajomym.

Pozdrawiam''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sporo osób pisze o darmowym pakiecie HD promo. Natomiast z tych, którzy dostali go za free niewielu wspomina o tym, czy dotychczas z niego korzystali, a to IMO może mieć spore znaczenie. Jeśli ktoś nie miał tej opcji aktywnej, to Cyfra właściwie nic nie traci na jej włączeniu, bo i tak przy nowych umowach / przedłużeniach jest ona praktycznie zaszyta w ofercie i pewnie już tak zostanie. Z kolei ci, którzy już płacą za HD Promo 8 PLN mogą mieć problem z uzyskaniem go za darmo, bo tu już Cyferka ewidentnie traci jakieś tam pieniążki [8 PLN * X miesięcy do końca umowy]. Fajnie zatem by było, gdyby osoby, którym udało się uzyskać rabat, pisały także, czy dotychczas miały HD Promo włączone, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pierwszy zgrzyt dzień po telefonicznym przedłużeniu umowy. Okazuje się że mam nie mieć darmowego HD Optimum Promo (tak twierdzą konsultanci którzy odpisują na formularz ze strony). Po tej niejasności poprosiłem o wykaz tego co obejmuje aneks i wszystko się zgadza oprócz tej opcji. Na moje wiadomości odpowiadali jak zwykle, zdawkowo, jakimiś regułkami typu kopiuj/wklej i proponowali mi podłączenie opcji za 8zł. A konsultant z działu utrzymania klienta wyraźnie mi ją proponował za darmo na co się zgodziłem, nawet krótko rozmawiałem z nim nt. braku Animal Planet HD w tym pakiecie. Zamiast normalnie mi odpisać potraktowali moje wiadomości jako reklamacje i teraz mam czekać 30 dni na odpowiedź. Ekstra. W momencie mi się przypomniała jakość obsługi klienta kilka lat temu kiedy byłem abonentem CP :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sporo osób pisze o darmowym pakiecie HD promo. Natomiast z tych, którzy dostali go za free niewielu wspomina o tym, czy dotychczas z niego korzystali, a to IMO może mieć spore znaczenie. Jeśli ktoś nie miał tej opcji aktywnej, to Cyfra właściwie nic nie traci na jej włączeniu, bo i tak przy nowych umowach / przedłużeniach jest ona praktycznie zaszyta w ofercie i pewnie już tak zostanie. Z kolei ci, którzy już płacą za HD Promo 8 PLN mogą mieć problem z uzyskaniem go za darmo, bo tu już Cyferka ewidentnie traci jakieś tam pieniążki [8 PLN * X miesięcy do końca umowy]. Fajnie zatem by było, gdyby osoby, którym udało się uzyskać rabat, pisały także, czy dotychczas miały HD Promo włączone, czy nie.

 

nie miałem wcześniej HD Promo.

wysłałem 1 maila na początku września (chyba 3) i zaraz miałem propozycję 3 miesiące gratis + 6 za 8zł. więc do końca roku byłoby za darmo.

umowę mam do stycznia więc zaraz wziąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Ja mam HD optimum promo za free od kilku dni. Wczesniej tej opcji nie mialem :)

Moj staz w Cyfrze od 12.2011.

 

Uzyskanie w moim przypadku nie bylo takie proste chyba 3 maile na poczatku wrzesnia odmowa, nastepnie odpuscilem na kilka dni i gdzies po tygodniu po kolejnych 2 mailach dostalem za free do konca umowy.

 

Wiec napewno sie da, powodzenia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

start18, jak Ci po 6 odmówią. Napisz, że na satkurierze jest koleś co po 6 mailach dostał. A co się będziesz....

Tak btw. nie masz pakietu Start, prawda?

Po 4 mailu kolejna odpowiedź odmowna. Poniżej cytat:

(...)odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że rabat 100% na opcje HD Optimum promo przyznawany jest w szczególnych przypadkach, takich jak m.in. moment przedłużenia Umowy.

 

Obecnie ww. opcja jest dla Pana dostępna w cenie 8 zł.

 

W celu jej podłączenia, proszę o informację zwrotną.

 

Jednocześnie wyjaśniam, iż renegocjowanie warunków Umowy będzie możliwe już w marcu 2013 roku.

 

Ciekawe jest to, że tym razem nie pisali nic o 3 miesiącach darmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat HD Promo trochę zdominował forum. Walczcie! Powodzenia życzę. Ja w innej sprawie. Kończy mi się umowa. Już miałem propozycję, od Cyfry. Miła Pani proponowała mi opcję Superpremium standardowo 99zł, później Optimum HD za 78 bodaj. Na moją konkretną propozycję "po konsultacji z przełożonym" odpowiedziała negatywnie. A chciałem 53,50*9 + 107*3, HD Promo 0zł, +HBO z możliwością późniejszego wyłączenia za 19,90, dekoder HD z nagrywarką w dzierżawę 0zł. Czy to są warunki nie do otrzymania? W każdym razie czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Umowa do 31.10. Wypowiedzenie wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi kończy się w marcu. Jednak samo przedłużenie umowy (jej warunki) będę mógł negocjować najwcześniej w styczniu.

W sprawie darmowej opcji "HD Optimum" drugi raz dostałem już odmowę. Przed chwilą napisałem do nich w tej sprawie poraz trzeci. Czekam więc znów na odpowiedź. :)

 

Edycja - godz. 17:00:

No i trzecia odmowa. :( Po imieniu i nazwisku konsultanta poznałem, że odpisała mi ta sama osoba, co na mojego pierwszego maila. Napisała mi to samo, co ta druga, czyli że przedłużenie umowy mogę negocjować najwcześciej na trzy miesiące przed końcem umowy i że prosi o kontakt w tej sprawie w styczniu.

Tak więc, coś mi się zdaje, że chyba nic w tej sprawie nie wskóram. :? Pozostają nieugięci... :(

Tak jak wcześniej pisałem jestem w podobnej sytuacji.Też dwa razy mi odmówili,różnimy się tym od tych,którzy dostali,że w tym momencie mamy aktywną tą opcję i do zniesienia opłaty Cyfra już nie jest taka chętna.Ja narazie rezygnuje z Optimum HD będę próbował włączyć w październiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej miałem opcję włączoną (ostatni manewr on/off w czerwcu) i na początku września odłączyłem opcję (od października) i dzień lub dwa później napisałem o włączenie bezpłatnie opcji od października (do końca okresu minimalnego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat HD Promo trochę zdominował forum. Walczcie! Powodzenia życzę. Ja w innej sprawie. Kończy mi się umowa. Już miałem propozycję, od Cyfry. Miła Pani proponowała mi opcję Superpremium standardowo 99zł, później Optimum HD za 78 bodaj. Na moją konkretną propozycję "po konsultacji z przełożonym" odpowiedziała negatywnie. A chciałem 53,50*9 + 107*3, HD Promo 0zł, +HBO z możliwością późniejszego wyłączenia za 19,90, dekoder HD z nagrywarką w dzierżawę 0zł. Czy to są warunki nie do otrzymania? W każdym razie czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Umowa do 31.10. Wypowiedzenie wysłane.

 

W poniedziałek wynegocjowałem przy pierwszej rozmowie /rezygnacja zarejestrowana/ umowa 12 mc

C+Optimum 62 PLN

HD PROMO 0 PLN

MULTI 0 PLN

PACE 500 0 PLN

PHILIPS PVR 250 5 PLN

 

Łącznie 12 mc po 67 PLN

 

Pozdrawiam

Powodzenia w negocjacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat HD Promo trochę zdominował forum. Walczcie! Powodzenia życzę. Ja w innej sprawie. Kończy mi się umowa. Już miałem propozycję, od Cyfry. Miła Pani proponowała mi opcję Superpremium standardowo 99zł, później Optimum HD za 78 bodaj. Na moją konkretną propozycję "po konsultacji z przełożonym" odpowiedziała negatywnie. A chciałem 53,50*9 + 107*3, HD Promo 0zł, +HBO z możliwością późniejszego wyłączenia za 19,90, dekoder HD z nagrywarką w dzierżawę 0zł. Czy to są warunki nie do otrzymania? W każdym razie czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Umowa do 31.10. Wypowiedzenie wysłane.

 

W poniedziałek wynegocjowałem przy pierwszej rozmowie /rezygnacja zarejestrowana/ umowa 12 mc

C+Optimum 62 PLN

HD PROMO 0 PLN

MULTI 0 PLN

PACE 500 0 PLN

PHILIPS PVR 250 5 PLN

 

Łącznie 12 mc po 67 PLN

 

Pozdrawiam

Powodzenia w negocjacjach

 

A jaki długi masz staż z Cyfrą i z jakiej oferty korzystałeś przed wynegocjowaniem obecnych warunków??? Chodzi mi konkretnie o pakiet z ewentualnymi opcjami dodatkowymi. Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzac watek nt Promo HD od kilkunastu dni pisałem do Cyfry aby i mi wł i juz miałem dac sobie spokoj az tu po 12!dorze czytacie dwunastym meilu nagle czytam:

 

Szanowny Panie,

 

dziękuję za kontakt. Cieszę się zainteresowaniem naszą ofertą w wysokiej rozdzielczości.

 

Odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż mając na uwadze dotychczasową współpracę podłączyłem opcję HD Kompakt bezpłatnie do 31 grudnia 2012 roku.

 

Opłata za powyższe kanały od stycznia 2013 roku wyniesie 11 zł miesięcznie. W przypadku chęci dokonania modyfikacji na kontrakcie, proszę o ponowny kontakt w grudniu 2012 roku.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku.

Byłem dosłownie w szoku no i juz swieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do 31 listopada, 6 lat w cyfrze i nie daja szans na darmowe hd promo do kompaktu, 4 emaile i telefon od nich i-

 

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż dołączenie dodatkowej

opcji Kompakt HD za darmo jest możliwe poprzez przedłużenie Umowy o

Abonament.

 

Jednocześnie wyjaśniam, że aktywacja ww. opcji bez skorzystania z ofert

promocyjnych przedłużających Umowę wiąże się z naliczaniem opłaty

miesięcznej za tą opcję w wysokości 11 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, czyli ich "stara śpiewka". Mi poprzednio też podobnie odpisali.

Czekam właśnie na odpowiedź na czwartego już mojego maila w tej sprawie.

Ale z tego, co widać, poprzednie osoby, które tutaj pisały, że takie opcje dostały gratis, miały najwyraźniej więcej szczęścia. Teraz CYFRA+ chyba to przystopowała i chyba już nie da teraz nikomu... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej miałem włączone HD PROMO ale jakieś 3 miesiące temu wyłączyłem a tak mi odpisali

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, mając na uwadze naszą dotychczasową oraz

przyszłą współpracę przychyliłem się do Pana wniosku.

 

Aktywowałem opcję HD-Optimum, na którą udzieliłem 100% zniżki, która

będzie obowiązywała do końca okresu minimalnego - 31 grudnia 2012 roku.

 

Programy będą dostępne w ciągu 2 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...