Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wiadmo że im większy pakiet tym prowizja większa;] Ale pakietów przecież nie będę wam wybierał.

tak myślałem ale wolałem dopytać, a tak po za tym to widać że cienka jest granica między tym co klient chce i tym co proponuje konsultant, jak ten ostatni "przegnie" to ten pierwszy zrezygnuje, a jak na odwrót to to ten pierwszy przestanie dzwonić he he :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzoniłem w sprawie przedlużenia abonamentu i chciałem usłyszeć co mi proponują.Po otrzymaniu oferty powiedziałem wprost ,że wiem iż oferują duzo lepsze warunki niż to co mi proponuje.Konsultant delikatnie zasugerował mi bym wypowiedział umowę i wtedy zadzwonił:). Cyfra prowadzi niepoważną politykę wobeć stałych abonentów ....i plus dla konsultanta za szczerość:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant delikatnie zasugerował mi bym wypowiedział umowę i wtedy zadzwonił:)

Zależy. Mi konsultantka wręcz narzucała te warunki (80 zł C+O HD + O HD), a jak skwitowałem, że jednak poczekam na zarejestrowanie wypowiedzenia to stwierdziła, że to nic nie da, oferty lepszej od tej co zaproponowała nie dostanę, a wypowiedzenie nic nie zmieni. To wspomniałem, że zmieni - bo po upływie okresu minimalnego wygaśnie i C+ dostanie 0 PLN zamiast wyższych stawek za czas nieokreślony. Na to dłuższa cisza.. Ogólnie źle trafiłem, bo cyrk na kółkach, za każdym razem jak zarzuciłem ofertą za 62 czy 67 zł to nastała głucha cisza i chyba konsternacja :roll: po czym, że to niemożliwe.

 

Domyślam się, że jakaś część konsultantów czyta to forum i dobrze by było gdyby się nie wygłupiali i nie mówili "taka oferta nie istnieje", czy że na forum siedzą lunatycy i fikcyjne profile i lecą tu głupoty, tylko powiedzieli, że dana osoba się do takiej promocji nie kwalifikuje etc.

 

Szacun dla CyfrowegoKtosia za podjęcie słusznej inicjatywy :smile:

 

Edit, no i pykło:

C+ Optimum HD z HD Optimum Promo

Multiroom

Pace PVR HD

za 67 zł :jupi:

jak krótki czas obecnego kontraktu, to elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być ciekawie...Jak ktoś z tego gościa skorzysta niech da znać na forum czy wszystko ok ...
Będę chyba pierwszy polecającym kolegę @CyfrowyKtoś. Pomógł na PM dobrać ofertę i umowa przedłużona. Wcześniej wysłane wypowiedzenie. Rozmowa rzeczowa bez niepotrzebnych pytań o to co mogę jeszcze dostać i proszenia się. Jakby podano na tacy to co się chciało ;)

Generalnie zależało mi na Prestiżu, jednak wobec nieopłacalności, przy obecnej cenie tego pakietu, wybrałem jak większość:

C+HD Optimum 62 zł

HD Optimum Promo 0 zł

Multiroom 0 zł

HD PVR 500GB 0 zł

HD PVR 250 GB 5 zł

Dodatkowo łyknąłem parę innych opcji by być najbliżej full pakietu (bez Animal Planete HD) wraz z HBO GO (2 miesiące gratis, później 10zł). Jestem zadowolony ze współpracy z kolegą, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram cie w 100 % @CyfrowyKtoś.Przecież w gruncie rzeczy chodzi tu o to,żeby przedłużyć umowę z cyfrą, bo wtedy zarówno cyfra, jak i klient będzie zadowolony a to że ktoś szuka sobie klientów w ten sposób, to tylko świadczy o jego zaradności

ps : sam skorzystam niedługo z twoich usług @CyfrowyKtoś bo juz za 4 miesiące kończy mi się umowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się w marcu 2013. Wiem, kilka miesięcy zostało żeby walczyć o lepsze warunki. Zrobię to w dość banalny sposób. Składając wypowiedzenie na piśmie, napiszę przy okazji jakie mnie warunki satysfakcjonują żeby przedłużyć umowę. Jeśli cyfra ich nie zaakceptuje to zwyczajnie straci klienta. ;) Pozdrawiam

Więc po co się męczyć telefonami i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś telefon z Cyfry Plus. Jako, że nie mogłem rozmawiac, z ciekawości oddzwoniłem :P Bardzo miły Pan zaczął mi mówic o przedłużeniu umowy, o bardzo "atrakcyjnej" ofercie. Canal+Optimum HD za 75zł, multiroom za 10zł. I taniej się nie da, bo to najatrakcyjniesza oferta! :D A jak zapytałem o wymiane dekodera na PVR to konsultant stwierdził, że nie ma takiej możliwosci. A no i jeszcze proponował mi Canal+Superpremium HD w specjalnej cenie dla klientów przedłużających umowe - 99zł. Jak poinformowałem konsultanta, że ta specjalna cena dla przedłużających jest taka sama jak cena dla nowych, to zapadła cisza i a potem stwierdził, że to taka sztywna cena obowiązuje dla wszystkich w tej ofercie. Kpina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umową na następujących warunkach.

 

C+Kompakt 9x 41, 3x 82. Wolałem tak niż stałą cenę 51 zł, średnio wychodzi to to samo.

Kanały HD za darmo

Pace 500 gb PVR za darmo

Multiroom za darmo

Phillips PVR 250 gb za 5 zł.

 

W sumie przez 9 miesięcy będę płacił 46 zł, a ostatnie 3 87 zł. W sumie teraz żałuje jednego. Jak dojdzie do fuzji N z C+ pewnie NSport czyli Liga Mistrzów będzie dopiero od pakietu Optimum, wówczas bym się mógł zdecydować na wyższy pakiet, bo w tej chwilii to teraz z kanałów które mnie interesują jest tylko TVP SPORT, a nie jest on wart by płacić 10 zł więcej.

 

Sądzicie, że gdyby pojawił się NSport w C+Optimum to będzie możliwość pójścia pakiet wyżej na tym samym rabacie czyli 50% przez 9 miechów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za c+ prestiż w kwocie 149zł do tego MR za 0zł mogę przyjąć ale gdy za MR będą chcieli złotówki jakieś To nie widzę w tym żadnej promocji To wyjdzie tyle samo co mam teraz a nawet drożej :-) :-)

 

 

Z wypowiedzeniem dostaniesz MR.

 

@ Hansu Hansu - jako dodatkowy dek do MR musisz wziac philipsa za 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną są 3 mozliwości jeśli chodzi o Multiroom:

 

- sama karta bez dekodera

- Philips PVR za 5 zł miesiecznie

- Sagemcom HD za 149 zł na własność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multi wyrwiesz za 40zł, niżej nie da rady.

 

@vattax

Przemknelo ci może przez ucho jak stoi cenowo PrestiżHD +MR z wypowiedzeniem ? :-)

Nie interesują mnie pudełka PVR etc... :-)

Tak jak napisał @crisq92, przy Prestiż poniżej 149zł nie zejdą. Bardziej opłaca się wziąć C+ Optimum HD + Multi + paczka kanałów z Animal Planet HD za 11zł (wtedy nie bierzesz Hd Optimum Promo bez AP HD który jest za free). Do tego można dobrać za 6zł paczkę Exxxtra (Hustler HD) i HBO GO (2 mc gratis, reszta płatna za 10zł). Chyba nic nie namieszałem :smile: jeśli tak poprawcie mnie.

 

Proszę o usunięcie drugiego posta, zapomniałem o edycji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną są 3 mozliwości jeśli chodzi o Multiroom:

 

- sama karta bez dekodera

- Philips PVR za 5 zł miesiecznie

- Sagemcom HD za 149 zł na własność

Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...