Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...Nie ma co histeryzować, tylko czekać. Nie rozumiem, po co śledzić forum, przedłużać umowę, a za kilka godzin dzwonić, mailować i sprawdzać, czy już są rabaty na wszystko...

Dlatego najpierw zapytałem Was o opinię na forum :)

Dzięki za wyjaśnienia,w przyszłości już na pewno nie będę histeryzował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aneksie nigdy nie będziecie mieli darmowego multiroomu, bo nie ma oferty, która go przewiduje za free; rabaty są wstawiane ręcznie i chronologicznie przez przełożonych. Czasem z tygodniowym albo większym opóźnieniem. Jeśli abonent już korzysta z multiroomu, w aneksie automatycznie znajduje się rabat domyślny na multiroom, czyli przy najlepszych ofertach to 5 zł rabatu. Konsultanci nie mają uprawnień do wprowadzania multiroom za 0zl. Rabaty na PVR też są wstawiane na ogół ręcznie.

Nie ma co histeryzować, tylko czekać. Nie rozumiem, po co śledzić forum, przedłużać umowę, a za kilka godzin dzwonić, mailować i sprawdzać, czy już są rabaty na wszystko. Nie macie co robić? Wszyscy raptem skaczą na naziemną i psioczą, że mogą zostać bez Cyfry, a po forum widać, jak tą Cyfrę przeżywacie.

A najlepiej w ogóle nie sprawdzać - bo po co?

Przecież C+ jest taka uczciwa...

U mnie 3 x z rzędu po przedłużeniu kwota opłaty abonamentowej była za wysoka ( w tym roku właśnie o MR za 15 zł, co miał być darmowy).

Czekałem i czekałem na sprostowanie tyle, że samo się to nie zrobi.

C+ po prostu żeruje na nieświadomości ludzkiej, łatwowierności i liczy że jakiejś części nie będzie się chciało sprawdzać.

To są typowe marketingowo-biznesowe zagrania, identycznie a nawet gorzej jest w ubezpieczeniach np. samochodów - dopóki klient się nie upomni o swoje dopóty nie dostanie swoich pieniędzy.

 

Witam!

 

Dlaczego niektórzy z Was piszą osobno o Canal+ Optimum HD i HD Promo? Czy w tym pierwszym pakiecie nie zawiera się ten drugi?

...

Nie.

Optimum HD to wersja pakietu optimum z niektórymi kanałami w HD, a HD Promo to osobny pakiet bodajże 10 kanałów w jakości HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aneksie nigdy nie będziecie mieli darmowego multiroomu, bo nie ma oferty, która go przewiduje za free; rabaty są wstawiane ręcznie i chronologicznie przez przełożonych. Czasem z tygodniowym albo większym opóźnieniem. Jeśli abonent już korzysta z multiroomu, w aneksie automatycznie znajduje się rabat domyślny na multiroom, czyli przy najlepszych ofertach to 5 zł rabatu. Konsultanci nie mają uprawnień do wprowadzania multiroom za 0zl. Rabaty na PVR też są wstawiane na ogół ręcznie.

Nie ma co histeryzować, tylko czekać. Nie rozumiem, po co śledzić forum, przedłużać umowę, a za kilka godzin dzwonić, mailować i sprawdzać, czy już są rabaty na wszystko. Nie macie co robić? Wszyscy raptem skaczą na naziemną i psioczą, że mogą zostać bez Cyfry, a po forum widać, jak tą Cyfrę przeżywacie.

A najlepiej w ogóle nie sprawdzać - bo po co?

Przecież C+ jest taka uczciwa...

U mnie 3 x z rzędu po przedłużeniu kwota opłaty abonamentowej była za wysoka ( w tym roku właśnie o MR za 15 zł, co miał być darmowy).

Czekałem i czekałem na sprostowanie tyle, że samo się to nie zrobi.

C+ po prostu żeruje na nieświadomości ludzkiej, łatwowierności i liczy że jakiejś części nie będzie się chciało sprawdzać.

To są typowe marketingowo-biznesowe zagrania, identycznie a nawet gorzej jest w ubezpieczeniach np. samochodów - dopóki klient się nie upomni o swoje dopóty nie dostanie swoich pieniędzy.

 

 

Popieram w 100 % , ja tak czekałem do pierwszego rachunku , o dziwo sam się nie zmniejszył o kwotę darmowej opcji multiroom.Dopiero po kontakcie z cyfrą, rozpatrzeniu reklamacji , obniżyli kwotę miesięcznego zobowiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę swój post

 

Mam umowę do końca listopada.Dzisiaj pierwszy telefon a ja nawet nie zdążyłem jeszcze wysłać wypowiedzenia.Pierwsza propozycja:

Canal+Superpremium HD za 108zł/mc.Gdy odmówiłem druga propozycja:

Canal+Superpremium HD za 99zł/mc.Też odmówiłem.Widząc propozycję jakie dostajecie wyjdzie mnie taniej dobierać każdy pakiet osobno czyli:

C+Optimum HD za 62zł/12mc

Hd Optimum Promo za 0zł/12mc

HBO HD za 20zł/12mc

Pace PVR 500 za 0zl/12mc i z taką propozycją wysłałem im maila.Jeśli się zgodzą to przedłużam umowę a jeśli nie to wysyłam wypowiedzenie.

 

Dzisiaj odebrałem telefon od sympatycznego konsultanta i przedłużyłem umowę na 12 miesięcy na następujących warunkach:

C+Optimum 53,50zł/9mc i 107zł/3mc

HD Optimum Promo 0zł/12mc

HBO HD 0zł/2mc i 19,90zł/10mc

Pace PVR 500 0zł/12mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dlaczego niektórzy z Was piszą osobno o Canal+ Optimum HD i HD Promo? Czy w tym pierwszym pakiecie nie zawiera się ten drugi?

...

Nie.

Optimum HD to wersja pakietu optimum z niektórymi kanałami w HD, a HD Promo to osobny pakiet bodajże 10 kanałów w jakości HD.

 

Jednak miałem rację, Optimum HD zawiera te wszystkie kanały co HD Promo plus Animal Planet HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, niech ci będzie, HD Optimum zawiera HD Promo. Inny szyk wyrazów, a robi taką różnicę...

BTW przystałem na warunki:

C+ Optimum HD 62 zł/m przez 12m

HD Promo 0 zł

Pace PVR 500GB 0 zł/m

Multiroomu nie potrzebuję gdyż mam splitter, więc nawet nie walczyłem

Z wielkim żalem pożegnam więc Animal Planet HD z ich programami o kotkach i pieskach, ale nie dało się go wyrwać za darmo, musiałbym dopłacać 12 zł za ten jeden kanał

Negocjacje uważam za połowicznie udane, będę płacił mniej, dostanę dekoder z dyskiem, ale nie będę miał kanału, który oglądałem

Mr. Orbita: oj tam oj tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, niech ci będzie, HD Optimum zawiera HD Promo. Inny szyk wyrazów, a robi taką różnicę...

 

Mr. Orbita: oj tam oj tam

 

Nie mieszaj, HD Optimum to nie jest pakiet który zawiera kanały występujące w HD PROMO.

HD PROMO jest osobną opcją w cenie 8 zł/m którą można dołączyć do HD Optimum , lub dostać w promocji przy przedłużeniu umowy za 0 zł/m ( lub co niektórzy szczęśliwcy w trakcie trwania umowy ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy jest możliwe zawarcie nowej umowy na takich warunkach:

Canal+pakiet

HBOhdpakiet

dekoder pvr 0zł

Czy da radę zmieścić sie w 50zł z najmem pvr za 0zł? Ktoś ma taki zestaw?

 

Chodzi o to że nie chcę żadnych startów, kompaktów czy optimum bo nie mam co tam oglądać i jest kupa reklam. Chcę płacić za płatne kanały bez reklam jak HBO i C+(prawie bez reklam :) ) i mieć dekoder pvr. Aktualny koszt takiego zestawu to 62zł tyle że z najmem za 20zł :/

Aktualnie płacę 87zł za Optimum (bez dodatkowych hd)+ canal plusy+ HBOhd+pvr (najem 10zł wliczyłem) i jetem abonentem już kilka lat. Umowa kończy mi się w grudniu, także konsultant mi teraz nic nie powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem telefon od sympatycznego konsultanta i przedłużyłem umowę na 12 miesięcy na następujących warunkach:

C+Optimum 53,50zł/9mc i 107zł/3mc

HD Optimum Promo 0zł/12mc

HBO HD 0zł/2mc i 19,90zł/10mc

Pace PVR 500 0zł/12mc

 

hmm miesięcznie 83.50 :D

 

wypowiedzenie wysłałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem telefon od sympatycznego konsultanta i przedłużyłem umowę na 12 miesięcy na następujących warunkach:

C+Optimum 53,50zł/9mc i 107zł/3mc

HD Optimum Promo 0zł/12mc

HBO HD 0zł/2mc i 19,90zł/10mc

Pace PVR 500 0zł/12mc

 

hmm miesięcznie 83.50 :D

 

wypowiedzenie wysłałeś ?

 

Jak pisałem wcześniej jeszcze nie zdążyłem wysłać wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Właśnie przedłużyłem umowę o kolejne 12 miesięcy do 30 września 2013 roku. Następujące warunki:

C+Optimum 53,50zł/9mc i 107zł/3mc

HD Optimum Promo 0zł/12mc

Pace PVR 500GB 0 zł/12mc

Multiroom 0 zł/12mc

Miałem do wyboru albo rabat przez 9 miesięcy, albo stały upust do kwoty 67PLN. Wybrałem to pierwsze, gdyż zawsze może wcześniej przedłuży się umowę i wtedy jeden lub dwa miesiące po 107 znikną. Jest również opcja, że wcześniej będzie zmiana regulaminu, lub cen i też będzie można wypowiedzieć umowę. Nie chciało mi się już czekać na upust przez 10 miesięcy, gdyż dostałem resztę opcji za 0PLN. Jeszcze jedno miałem wziąć pakiet Superpremium, ale to się najzwyczajniej nie opłaca. Teraz średnio będę płacił po 67PLN co miesiąc. Jeżeli dobiorę HBO z zobowiązaniem na 9 miesięcy za 19,90PLN, to średni koszt wyniesie 86,90PLN, a jeżeli będę chciał dzwonić co drugi miesiąc i dołączać opcję HBO, wtedy ta opcja średnio wyniesie 13,50PLN, a koszt średni abonamentu 80,50PLN. To jest o 18,50PLN taniej od Superpremium, a brak jest tylko kanału Animal Planet HD.

Pozdrawiam.

Aha i jeszcze tradycyjnie dostałem drugi dekoder PHILIPS PVR HD do multiroom-u za 5PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dotychczas C+Optimum + 11 kanałów HD + wynajem =83zł.

Dzisiaj, po wysłaniu wypowiedzenia ,pierwszy telefon i mam:

C+ Optimum 62zł przez 12m.

HD Promo 0zł

Pace PVR 500GB 0 zł

Multiroom 0 zł

2 dekoder z dyskiem 250Gb 5zł .

Jestem zadowolony:-) , razem 67zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie jak wybiorę pakiet C+Optimum i PromoHD to mam tam tylko wersje kanałów HD czy też wersje SD?

Bo jakby ogladał ję przez Clone+ to 1 tuner miałbym HD a drugi SD, więc na tym SD nie miałbym sporej ilości kanałów

C+ Optimum HD masz w SD i HD, a HD Promo - tylko HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...