Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dzwonił gościu i proponował Canal + Optimum HD za 53,50 przez mies. + 3 mies za 107 + HD Promo za 0m zł Multiroom - 15 zł, Dekoder PVr - 10 zł i drugi za 5 zł. Czytając to co otrzymali niektórzy userzy na forum nie zgodziłem się. Wymówienie wysłałem wcześniej i umowa rozwiąże się z końcem września. Jeszcze gostek wkurzył mnie tekstem że nie mogą wszystkiego rozdawać za darmo (jakby faktycznie było za darmo ). Jak to mówią Cyfra nie żona ślubu z nią nie brałem. Chociaż jestem abonentem już wiele lat. No ale cóż, sorry Winetou...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To i ja podzielę się ofertą, jaką otrzymałem: C+Optimum HD (z tego korzystam obecnie) - 75 złotych, HD Optimum Promo - 0 zł, najem PVR - 10 złotych, gdybym chciał multiroom + drugi dekoder to dodatkowo odpowiednio 10 zł + 5 zł. Umowa na 12 mieś, stała opłata. Podziękowałem póki co, bo czytam, że są lepsze oferty dla stałych klientów, choć Pan przekonywał, że to obecnie najlepsza oferta jaką mogą zaproponować. Mam jeszcze czas - umowa kończy się z końcem września, wypowiedzenie wysłałem w zeszłym tygodniu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do końca roku, a już mi zawracają głowę i nie tylko.

Będzie miał Pan to i to, niech najpierw obniżą na rozsądne ceny lub dadzą dobre pakiety.

To wtedy mogę porozmawiać z nimi.

Co do postu wyżej to dasz radę wywalczyć spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wysłaniu do nich maila z informacją że jestem zainteresowany przedłużeniem umowy dziś telefon i pierwsza propozycja: canal+optimum za 53.5 przez 9 miesięcy plus 11 kanałów hd za 0zł przez cały okres umowy oraz pace pvr za 10zł. Umowa na 12 miesięcy. Wypowiedzenia nie wysyłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie (po wysłaniu wypowiedzenia, umowa kończy się ostatniego września) trzeci telefon i propozycja - Canal + Optimum HD za 53,50 przez 10 mies. + 2 mies za 107 + HD Promo za 0/12m zł, Multiroom - 15 zł, Dekoder PVR - 10 zł i drugi za 5 zł. Z tym że po rozmowie z przełożonym mogliby jeszcze uciąć ewentualnie opłatę do 0 za Multiroom lub PVR (ten 10 zł)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie (po wysłaniu wypowiedzenia, umowa kończy się ostatniego września) trzeci telefon i propozycja - Canal + Optimum HD za 53,50 przez 10 mies. + 2 mies za 107 + HD Promo za 0/12m zł, Multiroom - 15 zł, Dekoder PVR - 10 zł i drugi za 5 zł. Z tym że po rozmowie z przełożonym mogliby jeszcze uciąć ewentualnie opłatę do 0 za Multiroom lub PVR (ten 10 zł)...

Czy to jest najlepsza propozycja na pakiet Optimum czy może coś przegapiłem i da się taniej?

Dekodera PVR nie potrzebuję więc odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CZARNYKO

Jeśli się nie mylę to najlepszą ofertą jest:

C+Optimum HD 1 miesiąc za darmo, 2-9 miesiąc 53,5 ZŁ 10-12 miesiąc 107 zł

HD PROMO 0 ZŁ

PACE PVR HD 0 ZŁ

MULTIROOM 0 ZŁ

EW. DODATKOWY DEKODER PVR DO MULTIROOM PHILIPS ZA 5 ZŁ/msc

 

Obecnie mam Sagemcoma HD (tego z pierwszej generacji) czy nada się on do Multiroom ? Czy będę musiał zamówić inny dekoder u Cyfry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłuzałem umowe w maju na optium hd z c+ za60 zl ,oraz dekoder philipsa prv za free na 12 mc.,Multi nie brałem bo miałem splittera.Spliter sie s[beep]ył.Wysłałem mailla ze ble ble ble długo jestem u nich dobra współpraca i chce multi za free.Dostałem mailla ze ble ble ble długo pan jest u nas dobrze nam razem dostanie pan multi za free.No i poszedłem wczoraj do punktu i dostałem druga kartedo drugiego dekodera( mam swój).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+ Cyfrowy S.A.

Al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy - XIII Wydział Gospodarczy KRS

KRS 0000427395, NIP: 526-22-46-271

kapitał zakładowy 300.000.000 zł, w całości wpłacony

--------------------------------------------------------------

nr abonenta: 2......

imię: Wojciech

nazwisko: ......

email: [wycięte]

telefon:.

kod:

ulica:

nr_domu:

nr_lokalu:

temat: Sprawy techniczne

treść:

Witam.Czy w ramach długoletniej współpracy oraz obecnego abonamentu jest możliwe otrzymanie i korzystanie gratis z zestawu CYFRA+ MULTIROOM ?Pozdrawiam

 

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że w związku w dokonywaniem terminowych wpłat oraz pomyślną współpracą z CYFRĄ+ proponuje skorzystanie z opcji Multiroom z rabatem 20 zł przez 12 miesięcy.

 

Jeżeli będzie Pan zainteresowany skorzystaniem z powyższej propozycji proszę o informację zwrotną.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

[wycięte]

Dział Relacji z Abonentami

 

 

Witam. Rozumiem ze rabat 20 zł, to jest 0 dla mnie do płacenia. Jeśli tak to jestem zainteresowany.

 

 

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że 28 sierpnia 2012 roku próbowałam się z Panem skontaktować, jednak bez pozytywnego rezultatu.

 

Jednocześnie informuje, iż 20 zł zniżki na usługę MULTIROOM, zostało wprowadzone na kontrakcie.

 

W związku z powyższym, zapraszam do wybranego punktu dystrybucyjnego w celu odbioru zestawu.

 

Lista Przedstawicieli CYFRY+, dostępna jest pod adresem:

 

http://www.cyfraplus.pl/kontakt/nowi_klienci.html

 

Poszczególne placówki oznaczone są, jako WYMIANA SPRZĘTU

 

W przypadku pojawiania się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

[wycięte]

Dział Relacji z Abonentami

 

ot i cała korespondencja..zaznaczam ze jestem w cyfrze już 13 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...