Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Dla nowych klientów pakiet Start HD z Canal+ to jest albo 43 zł (Start 13 zł + Canal+ 30 zł) możliwością odłączenia Canal+ albo 42 zł bez możliwości odłączenia (pakiet Canal+ Start HD, średnia cena przez 12 mies). Nie ma tańszych ofert :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Na forum jestem nowy, ale śledzę wątek od dłuższego czasu. Dziś przedłużyłem umowę po wcześniejszym wypowiedzeniu i umowie do końca sierpnia.

 

Wywalczyłem

Pakiet Optimum HD za 54 zł przez 12 mc

Dekoder PVR Pace za 0 zł przez 12 mc

Promo HD 0 zł 12 mc

Multiroom za 0 zł przez 12 mc

HBO HD za 19,90 przez 9 mc, a 3 mc 100%

 

Średnio to coś koło 75 zł miesięcznie z HBO HD i Multiroomem, więc chyba ujdzie. Dodam, że C+ wcale mnie nie interesowało (kiepska oferta filmowa w ostatnich miesiącach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Na forum jestem nowy, ale śledzę wątek od dłuższego czasu. Dziś przedłużyłem umowę po wcześniejszym wypowiedzeniu i umowie do końca sierpnia.

 

Wywalczyłem

Pakiet Optimum HD za 54 zł przez 12 mc

Dekoder PVR Pace za 0 zł przez 12 mc

Promo HD 0 zł 12 mc

Multiroom za 0 zł przez 12 mc

HBO HD za 19,90 przez 9 mc, a 3 mc 100%

 

Średnio to coś koło 75 zł miesięcznie z HBO HD i Multiroomem, więc chyba ujdzie. Dodam, że C+ wcale mnie nie interesowało (kiepska oferta filmowa w ostatnich miesiącach)

A to jest samo Optimum HD bez Canal+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest samo Optimum HD bez Canal+ ?

 

Tak, to samo Optimum, bez C+

 

Telefonów w sumie było koło 5. Po drugim telefonie z nieciekawą propozycją (już po rejestracji wypowiedzenia, chcieli 10 zł za dekoder i 10 zł za multiroom), odczekałem i po tygodniu sam zadzwoniłem zapytać czy mają coś ciekawszego do zaoferowania. Pan ładnie wyrecytował co może dać, po czym poprosiłem o dwa dni do namysłu. Później tel od Cyfry i oczywiście ja " dziękuję za telefon, ale jednak po przemyśleniu doszedłem do wniosku że pożegnam się z cyfrą. Tym bardziej, że wiem iż kolega dostał lepsze warunki, a miał ten sam pakiet) Wtedy zaczęły się naprawdę lepsze warunki. Dodam, że konfiguracji miałem kilka (niezłych), ale stanęło na tym co powyżej. Jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalczyłem

Pakiet Optimum HD za 54 zł przez 12 mc

Dekoder PVR Pace za 0 zł przez 12 mc

Promo HD 0 zł 12 mc

Multiroom za 0 zł przez 12 mc

HBO HD za 19,90 przez 9 mc, a 3 mc 100%

Gdybyś powalczył o ofertę z progresywnymi kwotami opłat (9x50%+3x100%) to abonament za pakiet Optimum HD kosztowałby Cię średnio 48,13zł miesięcznie, a więc około 6zł/m-c taniej.

 

Jeśli chodzi o paczkę HBO HD to pełnopłatnych miesięcy możesz jak najbardziej uniknąć. Zadzwoń do CTA w dziewiątym miesiącu trwania umowy i zgłoś chęć rezygnacji z w/w opcji bo na pozostałe miesiące nie ma zobowiązania, a wtedy powinieneś bez problemu uzyskać HBO z rabatem na kolejne miesiące.

 

Pozostałe warunki oferty bez zastrzeżeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, około godziny temu dzwoniono do mnie z Cyfry+, niestety osoby na którą jest podpisana umowa nie było wtedy w domu, dopiero teraz się pojawiła. Oddzwonić do nich na infolinię?

 

Ps. Z działu utrzymania klienta, gdyż zostało wysłane wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też przedłużone:

optimum hd z c+ 53,50/9m-cy i 107/3m-ce

dekoder pvr pace za 0zł

3 filmy z vod z 0zł

nie udało się tylko wyciągnąc multirooma za 0, ale tak bardzo mi na tym nie zależało więc odpuściłem.

Był to pierwszy telefon po wysłaniu wypowiedzenia(umowa do końca sierpnia). Wcześniej przed wysłaniem miałem kilka kiepskich ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku również umowa przedłużona na podobnych warunkach,jak wczesniej, po wysłaniu wypowiedz., umowa do konca sierpnia, konkretna rozmowa z pytaniem jakie warunki skłoniłyby mnie do pozostania w Cyfrze i zgoda:

-C+optimum hd 9mies x53,50 i 3mies x 107

-multiroom 0zł 12 mies

- Pace Pvr 0zł 12mies

- Philips Pvr 5zł mies.

Bez owijania w bawełnę i migania się konsultanta, warunki do przyjęcia więc ok, bez zbędnych dyskusji, oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tym MR ,jeden ma za 0 inny za kase , motają i motają ludzi .

Sądząc po poprzednich wypowiedziach myślę, że MR za 0zł jest do ugrania. Gorzej z dekoderem do MR. Tu może być gorzej.

 

Czy mogę szybciej wysłać wypowiedzenie bratu (umowa do 31.12.12)

 

Wysłać można, czemu nie:) Tylko co miało by to mieć na celu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak jakieś problemy. Po symulacji w ICA, wychodzi mi że mam do zapłaty 20 zł mc więcej, od tego co konsultant oferował mi przy aneksie. (miało być 54 +19,90 za HBO HD, a jest 54 plus 19,90 i plus 20 zł nie wiem za co) Reklamacja złożona. Zobaczymy, ale wyraźnie sam przed zgodą na aneks powtórzyłem, że zgadzam się jeśli MR i najem dekodera będzie gratis przez cały okres umowy. Inne warunki czytał (łącznie z wysokością abo).

 

Jeszcze pytanie, czy nagrywają całą rozmowę, czy tylko od rozpoczęcia czytania aneksu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak jakieś problemy. Po symulacji w ICA, wychodzi mi że mam do zapłaty 20 zł mc więcej, od tego co konsultant oferował mi przy aneksie. (miało być 54 +19,90 za HBO HD, a jest 54 plus 19,90 i plus 20 zł nie wiem za co) Reklamacja złożona. Zobaczymy, ale wyraźnie sam przed zgodą na aneks powtórzyłem, że zgadzam się jeśli MR i najem dekodera będzie gratis przez cały okres umowy. Inne warunki czytał (łącznie z wysokością abo).

 

Jeszcze pytanie, czy nagrywają całą rozmowę, czy tylko od rozpoczęcia czytania aneksu?

Jeśli przedłużasz przez ica to za pvr biorą 20 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i "nadejszla wiekopomna chwila";) Umowa przedłużona na następujących warunkach:

 

1. CANAL+ OPTIMUM HD - 9x53,5zł + 3x107zł

2. HD Optimum Promo - Rabat 100% przez 12 m-cy.

3. Dekoder Pace PVR HD - rabat 100% przez 12 m-cy

4. MultiRoom - rabat 5zł standardowo + 15zł od przełożonego;) czyli 0zł przez 12 m-cy

5. Dekoder Philips PVR HD - 5zł przez 12 m-cy

Średnia: 71,8/m-c.

A teraz trochę historii:

1. Pierwsza oferta po wysłaniu wypowiedzenia - średnia 115zł /m-c

2. Druga oferta - 90zł/m-c

3. Trzecia oferta - 81,8zł/m-c.

520zł w kieszeni;)

To co ciekawe, ale może ktoś mi to wytłumaczy, konsultant zaznaczył, że w aneksie będę miał wpisany rabat na MR w wysokości 5zł :? ponieważ tzw. standardowe umowy nie mają opcji 100% rabatu. Podkreślił jednocześnie, że w razie problemów mogę powołać się na rozmowę telefoniczną.

A cha i jeszcze jedno. Nie obyło się oczywiście bez konsultacji z przełożonym :D Ale to co mnie zaciekawiło to fakt, że naprawdę gość z kimś analizował maila którego wysłałem wcześniej. Facet zapomniał wyłączyć mikrofonu i przez jakieś 3 minuty byłem świadkiem dyskusji na temat mojej skromnej osoby :lol2:

Do zobaczenia za 12 m-cy. No może trochę wcześniej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...