Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przedłużyłem umowę na Optimum C+: (miałem do końca sierpnia)

-umowa 12 m-cy

-9*53,50 + 3*107

-multiroom za 0zł przez 12 miesięcy,

-hd optimum promo za 0zł przez 12 miesięcy,

-do wyboru tuner HD za 0zł albo PVR 250 GB za5zł/m-c,

-możliwość wzięcia start hd za 9,90 zł.

To może kolega rafkan odpowie czy oplacal multiroom ?, czy dostał po raz 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przed chwilą przedłużyłem umowę. Obecną miałem ważną do końca września, wypowiedzenie wysłałem tydzień temu.

Do tej pory miałem C+ Optimum, bez dodatkowych kanałów HD (np. Eurosport miałem SD), Pace PVR, nie miałem multiroomu.

Za całość płaciłem 79zł.

 

Dziś zadzwoniłem do C+ (tel. 223104560) zapytać czy wypowiedzenie dotarło, Pan potwierdził i zapytał dlaczego chcę rozwiązać umowę.

Odpowiedziałem, że proponowano mi gorsze warunki niż innym i jeżeli mam być gorzej traktowany, to nie chcę kontynuować współpracy.

Pan powiedział, że może coś zaproponuje lepszego, grzecznie przerwałem i powiedziałem co dostają inni:

C+Optimum HD (9x53.50 + 3x107)

Pace PVR 500GB za 0zł/12mc

Multiroom za 0zł/12mc

HD Promo za 0zł/12mc

Drugi dekoder 250gb za 5zł/mc

 

Pan powiedział, że może mi coś takiego zaproponować, zgodziłem się więc na przedłużenie umowy.

Do Multiroomu 2 niezależna karta. Zamiast 2 dekodera pvr powiedziałem, że wystarczy mi dekoder SD, ale Pan powiedział, że do tej promocji jako 2 dekoder też musi być PVR (Philips).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć już dawno jest coś lepszego - od 2011 roku :P

 

Wielu z nas wysłało pisma rozwiązujące umowę. Cyfra+ dzwoni w tych dniach do nas i oferuje przedłużenie ofert. Porównajmy to co jest nam oferowane i spróbujmy wycisnąć dla siebie ile się da. Dlatego proponuję, coś co i tak robicie, czyli podzielenie się informacją o ofertach. Formularz da nam wszystkim łatwy wgląd i możliwość porównania.

Wszystko anonimowo, nie trzeba się logować!

Poprawiony adres formularza: http://goo.gl/MbKjP

Wyniki: http://goo.gl/XqQTY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Właśnie ten temat do tego służy i nie otwieramy nowych "klonów" bo będzie dokładnie to samo :read:

 

Słuchajcie a może warto założyć nowy temat, w którym pisalibyśmy tylko i wyłącznie ostatecznie wynegocjowane oferty, bez zbędnej dyskusji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przecież tam też będzie taka sam dyskusja jak tu i kto to będzie moderował ? Przecież tego nikt nie upilnuje :> Wystarczy, że w tym temacie zacznie się dyskusja na temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam chcecie. Moim zdaniem dyskusja oczywiście jest potrzebna tylko kiedy człowiek szuka konkretów czyt. ostatecznych ofert to w całym tym gąszczu dyskusji, się zaczyna gubić. Pakietów Cyfry jest kilka. Jeśli wszystkie pomnożymy razy opcje, które możemy wytargować robi się z tego mały kocioł. W osobnym temacie mielibyśmy podane na tacy oferty, o które można powalczyć. Decyzja należy do moderatorów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA WAŻNE PYTANIE

 

Czy ja dobrze kombinuje...

 

W moim przypadku umowa za przedwczesne zerwanie umowy wynosi 299zł.

Czy jak wyśle pismo z wypowiedzeniem umowy do Cyfry z mojej winy i że się zgadzam na kare to dostane też możliwość negocjacji umowy??

Tzn. czy też będa dzwonić i namawiać żebym jednak został?? Wtedy może dało by sie ugrac lepsze warunki??

 

Jeśli jest taka opcja to kiedy wysłać wypowiedzenie?? Okres płatności mam do 18 dnia miesiąca...

 

Jeśli nic nie zaproponuja to chyba można zrezygnowac z wypowiedzenia i dalej umowe kontynuować...???

 

prosze o żetelna odpowiedź a nie może chyba czy ja wiem a po co itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak wyśle pismo z wypowiedzeniem umowy do Cyfry z mojej winy i że się zgadzam na kare to dostane też możliwość negocjacji umowy??
Nie kombinuj, ponieważ to tak nie działa. Jedyne co możesz zrobić to nie opłacać abonamentu i trzeciego miesiąca, jak dobrze pamiętam, otrzymasz od Cyfry wypowiedzenie umowy z Twojej winy wraz z wezwaniem do zapłaty wspomnianej kary. Nie myśl sobie, że napiszesz pisemko do Cyfry, że chcesz karę umowną zapłacić i wypowiedzieć umowę, a przygotują dla Ciebie ofertę specjalną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem w cyfrze od kilku lat i wysłałem wypowiedzenie miesiąc temu ponieważ umowa wygasa mi z końcem obecnego miesiąca.

Dostałem następującą telefoniczną propozycje: Canal+ Start HD za 39 zł / 12 miesięcy i Sagem za 0 zł a reszta dekoderów w wiadomych cenach. Chciałem się zorientować jakie udało wam się wynegocjować ceny w takim pakiecie bo taka cena jest dla mnie nie do przyjęcia, jak niektórzy pisali że dostali C+ Kompakt HD za 51 zł i PVR PACE 0 zł , mi zostało zaoferowane 62 zł a zależy mi na stałej cenie przez cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam chcecie. Moim zdaniem dyskusja oczywiście jest potrzebna tylko kiedy człowiek szuka konkretów czyt. ostatecznych ofert to w całym tym gąszczu dyskusji, się zaczyna gubić. Pakietów Cyfry jest kilka. Jeśli wszystkie pomnożymy razy opcje, które możemy wytargować robi się z tego mały kocioł. W osobnym temacie mielibyśmy podane na tacy oferty, o które można powalczyć. Decyzja należy do moderatorów;)

I za parę dni miałbyś dubel tego tematu, bo na samych ofertach się nie skończy. Zaczną się pytania co można wynegocjować, jak uzyskać największy rabat, itd. Dokładnie to samo, co jest tutaj.

 

IMHO to powinien powstać porządny FAQ, umieszczony w pierwszym poście, aktualizowany w miarę zachodzących zmian. Wbrew pozorom to wcale z czymś takim nie byłoby dużo roboty. Na początek jakieś ogólne info typu:

 

Aby uzyskać najlepsze warunki przedłużenia umowy:

1. W okresie trzech ostatnich miesięcy umowy (ale nie później niż 30 dni) wyślij wypowiedzenie na adres: [tutaj adres]
2. Czekaj na telefon
3. Jeśli zadzwoni konsultant wysłuchaj propozycji nowych warunków. Jeśli oferta cię nie zadowala, poproś o telefon, gdy pojawi się lepsza oferta lub przedstaw swoją propozycję.
4. Jeśli telefon milczy - zadzwoń samemu lub wyślij swoją propozycję korzystając z formularza na ica.cyfraplus.pl.
(...)
9. Na warunki nowej umowy nie mają wpływu takie rzeczy jak: dotychczasowy staż, posiadanie dekodera PVR czy multiroomu.

 

Dalej wykaz maksymalnych rabatów, jakie można uzyskać w danym pakiecie. Tutaj też wcale nie byłoby dużo roboty, bo przykładowo w pakiecie C+ Optimum HD można obecnie uzyskać PVR, multiroom i pakiet kanałów HD za O zł, a drugi dekoder do multiroomu za 5 zł. Jedyne różnice to wariant ze stałą ceną lub 9 x 53,50 zł + 3 x 107 zł. W innych pakietach jest podobnie.

 

To oczywiście tylko propozycja i zalążek, ale wspólnie coś takiego możemy stworzyć, jeśli moderatorzy zgodzą się na umieszczenie tego w pierwszym poście, bo teraz to faktycznie jest jeden wielki [beep], a co drugi post to pytanie typu "Za ile mogę wyrwać taki i taki pakiet", podczas gdy trzy posty wyżej jest to dokładnie opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie coś takiego widziałem na jednym z forów dot. przedłużania umów z T-Mobile;)

Uważam, że koncepcja jest słuszna tyle tylko, że w odniesieniu do maksymalnych rabatów, jeżeli się nie mylę to w przypadku Cyfry zmieniają się one z miesiąca na miesiąc. Tak mi się przynajmniej wydaje;) Ale w odniesieniu do pierwszej części pomysł jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...